Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Melyik a legjobb faj?
Ember 1 3.23%
Gnóm 8 25.81%
Ork 1 3.23%
Törpe 6 19.35%
Elf 6 19.35%
Félelf 2 6.45%
Élőhalott 0 0%
Óriás 7 22.58%
Voters: 31. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 06-19-2006, 21:18
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hehe ha az előző témánál a fél-elfet jelöltem itt jelölöm az óriást DD Csak mert jóóó
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 06-19-2006, 22:03
Alucard
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Angry

Szerintem a törpe és mások szerint is mert párnak nagyon be tudnám nyomni a képét mert as piacon megvetettek velem 40000 gabonát 1000 ért Szal ez nekik pénz és nem tom ki volt de ha rájövök akkor annak annyi Szal a törpével lehet legtöbbet keresni szerintem
Reply With Quote
  #23  
Old 06-19-2006, 22:17
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Alucard
Szerintem a törpe és mások szerint is mert párnak nagyon be tudnám nyomni a képét mert as piacon megvetettek velem 40000 gabonát 1000 ért :mad: Szal ez nekik pénz és nem tom ki volt :mad: de ha rájövök akkor annak annyi :D Szal a törpével lehet legtöbbet keresni szerintem
mivel törpével megszivattak, ezért az a legjobb faj. ércsük! :)
Reply With Quote
  #24  
Old 06-20-2006, 04:05
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

asszem a hullán kivül progáltattam má majnem mindent.....

oriás vagyok, variba is , hadiba is.....
no comment

mm... jaaa... szavaztam rá
Reply With Quote
  #25  
Old 06-21-2006, 09:41
rihi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Lightbulb

Szerintem egyáltalán nem őrültség az a verzió sem, hogyha minden számítást figyelembe veszünk, az összes faj egyenlően játszható...
Persze ezt a játék szerkesztői pontosan tudják...
Attól függ hogy hogyan számolták ki, találták ki...
Hisz azért amikor megszülettek a végleges fajok, tudatukban voltak hogy ez nagy téma lesz... "Melyik a legjobb faj?"
És hogyha valaki rájön erre, mégpedig ha nem egyenlőek a fajok "játszhatóságai", akkor idővel kiderül hogy melyik a legjobb faj...
De az is lehet hogy pl.: az Élő-Halott fajt azért alkották meg hogy a kezdő játékosok könnyebben belejöhessenek a játékba... amolyan tutorial faj, amely táplálja magát a játékot... akár... :-]
Ám én a zombitól vártam volna vmi varázslatot, vagy valami igazán természetfeletti képességet, hiszen a történetben az áll, hogy a hiedelmek szerint valami nagyon sötét, gonosz erők állnak a háttérben...
Igaz, adtak neki egy olyan tehetséget hogy nem kell kajolnia... De ez nem elég "érdekes" :P
Most arra akartam kilyukadni, hogy tök nyugodtan lehet próbálkozni pl.: a proxy szerveres csalásokkal, itt a játék élménye a domináns!
még ha valami késztetés miatt, nemis az eddigi számolások alapján kijelentett "legjobb fajjal" játszol... ...elfogultság...
inkább éljük bele magunkat a játék történetébe...
szerintem...
Reply With Quote
  #26  
Old 06-21-2006, 10:28
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by rihi
Szerintem egyáltalán nem őrültség az a verzió sem, hogyha minden számítást figyelembe veszünk, az összes faj egyenlően játszható...
Persze ezt a játék szerkesztői pontosan tudják...
Attól függ hogy hogyan számolták ki, találták ki...
Hisz azért amikor megszülettek a végleges fajok, tudatukban voltak hogy ez nagy téma lesz... "Melyik a legjobb faj?"
És hogyha valaki rájön erre, mégpedig ha nem egyenlőek a fajok "játszhatóságai", akkor idővel kiderül hogy melyik a legjobb faj...
De az is lehet hogy pl.: az Élő-Halott fajt azért alkották meg hogy a kezdő játékosok könnyebben belejöhessenek a játékba... amolyan tutorial faj, amely táplálja magát a játékot... akár... :-]
Ám én a zombitól vártam volna vmi varázslatot, vagy valami igazán természetfeletti képességet, hiszen a történetben az áll, hogy a hiedelmek szerint valami nagyon sötét, gonosz erők állnak a háttérben...
Igaz, adtak neki egy olyan tehetséget hogy nem kell kajolnia... De ez nem elég "érdekes" :P
Most arra akartam kilyukadni, hogy tök nyugodtan lehet próbálkozni pl.: a proxy szerveres csalásokkal, itt a játék élménye a domináns!
még ha valami késztetés miatt, nemis az eddigi számolások alapján kijelentett "legjobb fajjal" játszol... ...elfogultság...
inkább éljük bele magunkat a játék történetébe...
szerintem...

Egyetértek mindegyik faj játszható
A hullánál pl. az a lényeg hogy 3 napnál többet ne állj nagyon egy helyben
Ha nem muszáj. úgy hallottam
Reply With Quote
  #27  
Old 06-21-2006, 12:21
.Magyar Egyesült Államok.
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by rihi
Szerintem egyáltalán nem őrültség az a verzió sem, hogyha minden számítást figyelembe veszünk, az összes faj egyenlően játszható...
Persze ezt a játék szerkesztői pontosan tudják...
Attól függ hogy hogyan számolták ki, találták ki...
Hisz azért amikor megszülettek a végleges fajok, tudatukban voltak hogy ez nagy téma lesz... "Melyik a legjobb faj?"
És hogyha valaki rájön erre, mégpedig ha nem egyenlőek a fajok "játszhatóságai", akkor idővel kiderül hogy melyik a legjobb faj...
De az is lehet hogy pl.: az Élő-Halott fajt azért alkották meg hogy a kezdő játékosok könnyebben belejöhessenek a játékba... amolyan tutorial faj, amely táplálja magát a játékot... akár... :-]
Ám én a zombitól vártam volna vmi varázslatot, vagy valami igazán természetfeletti képességet, hiszen a történetben az áll, hogy a hiedelmek szerint valami nagyon sötét, gonosz erők állnak a háttérben...
Igaz, adtak neki egy olyan tehetséget hogy nem kell kajolnia... De ez nem elég "érdekes" :P
Most arra akartam kilyukadni, hogy tök nyugodtan lehet próbálkozni pl.: a proxy szerveres csalásokkal, itt a játék élménye a domináns!
még ha valami késztetés miatt, nemis az eddigi számolások alapján kijelentett "legjobb fajjal" játszol... ...elfogultság...
inkább éljük bele magunkat a játék történetébe...
szerintem...
ITT A HELYES VÁLASZ
Igazad van! Szerintem is erre a témára ez a leghelyesebb válasz!
Kinek mi? Mert ha lenne legjobb úgy is mindenki vele lenne Csak ügyesen kell játszani ... lényegében ennyi
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A legjobb viccek Csigusz:P Viccek 154 12-20-2010 14:53
óriás? tényleg a legjobb? MiKoR Stratégia & Tippek 139 04-05-2009 22:42
Melyik a legjobb szövifelállás? (már volt szó róla) King Stratégia & Tippek 250 05-27-2007 09:57
Mellik a legjobb személyiség? Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 03-12-2007 23:46
Melyik mostani mozifilmet ajánlanád? :) Ati Filmek, sorozatok, TV 22 02-26-2007 13:14


All times are GMT +1. The time now is 12:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu