Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 08-28-2006, 14:07
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Lattam azert olyan elfeket, amikkel egy nem kielezett szovetseg nem igazan tud mit kezdeni 900-1300 hektar kozott, es az elf még olcso is fedez.
Szerintem a betonorikat is beken kell hagyni...elvegre mindenki masert jatszik. (Hozzateszem en is nagyon utalom a fedezos-gyorsan korbefuto orikat...)
De lehet vkinek kevesebb ideje, nem olyan nagy fuggo, es naponta mondjuk csak 1* lep be az orijaba vagy 2*. Ilyen suru belepes mellett biztos nem fog harcolgatni, hanem eltamagochizgat.
Lehet valaki kis kek szamokat gyujt eleinte, hogy aztan majd (3)-assal kezdjen el komolyabban jatszani, addigra pedig korbetapasztalja a szinteket is
Kulonbozo jatekosok vagyunk.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 08-29-2006, 08:07
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azert szecsa 4 en csak bevernek egy betonorit )))
Max elotte lelopjak lerengetik...
Mindenben nem lehet eros....
Reply With Quote
  #63  
Old 08-29-2006, 12:16
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Alba: nem is a beveréssel van a gond, ha visznek mindet, valszeg átmegy.
Meg szépen lehet csipegetni is, tűzlabda, gyilok, stb...

Hanem a környezettel...

Én rendszeresen krónikázok és jaj annak, ahol üres (kis védelmű) orit látok...
Reply With Quote
  #64  
Old 09-20-2006, 10:18
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Fighting the world!

"Miért van az, hogy a földterület növekedésével egyre kevesebb a csata? Szerintem érdemes lenne megbeszélni."

Ovis tesó, én a választ abban keresném, hogy a kevesebb tanya érdekében nincs benn sok egység az orikban, ergó pénznek kell lennie, amire mindenki vigyáz. Elfogadott nézet, hogy az elitben minden orira figyelnek, vagy szólnak neki, ha sereg megy rá, s ha már kiszúrták pontlistás játék jön, egyszóval rizikós minden egyes támadás.
Ha pedig általánosságban veszem, akkor talán épp a másik topikban felvetett több oris rendszer miatt a legtöbb hasonló játékstílust képviselő egyént ismerik hasonszőrű társaik. Ha meg ismerős, akkor inkább kompromisszumok születnek, kevés az igazán vérengző senkivel sem megalkuvó egyén.
Reply With Quote
  #65  
Old 09-21-2006, 10:15
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem a baj ott van hogy semmi nem motivalja a jatekosokat abban hogy a topba menejnek.Eleg a top30 alaj es akkor mar minden meg van oldva,
Mondjuk pl a 4 ben szerintem alig lep mar valaki 1100 hekin szintet.

De valahol meg is ertem.A top30 ban levo orik 80% a szabin van.Egyszeruen nincs kit utni.Mindenki fedezget es elvetve ut is valaki.De a az ritka.
Valahol nekem furcsa hogy a 4 ben elert 1100 hekimmel szinte 1A ba tudok lépni.Mert van ra 2 teljes csoportom hogy 200 hekit menjek feljebb.Ami nem egy nagy nehezseg.Aki jelen piaci helyzetek látja az meg hülye lenne B ben 2400 ig menni.Majd A ban...De ez mellékes.

Szerintem a fellépésénél megoldaás lenne ha top30% a határ de bevezetnénk egy minimális fellépési szintet.Ne legyen az hogy a 4 topjábol a 3 topjába ugrom es meg csak haaldnom se kell a köv szintig.
Reply With Quote
  #66  
Old 09-22-2006, 09:08
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ésszerű feltételezni, hogy minden játékos a lehető legnagyobb nyereség elérésére, és a veszteség kockázatának minimalizálására törekszik. Nem igazán értek hozzá, de azt hiszem, hogy ez az alapfeltételezése a játékelméletnek is.
Az alacsonyabb szinteken viszonylag sokszor találni olyan ellenfelet, amelyiket szinte kockázatmentesen lehet támadni, azaz a nyereség szinte biztos, hogy több lesz, mint a veszteség.
Magasabb szinten viszont nagyon ritkán találni olyan ellenfelet, (amelyikről, ha feltételezzük, hogy jól játszik és aktív,) ahol a várható nyereség nagyobb, mint a veszteség kockázata.
Ebből az következik, hogy ésszerűen az támad magasabb szinten, aki úgy itéli meg, hogy ő jobban játszik, mint az ellenfele, vagy azt feltételezi, hogy az ellenfele nem figyel.
Azt hiszem, ez a fő oka, hogy magasabb szinten kevesebb a csata.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Célzott felfedezés módosíítás aúú Elvetett javaslatok 11 06-20-2006 14:05


All times are GMT +1. The time now is 10:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu