Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 08-09-2006, 15:04
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

ha 4 tabornokos ork 200 hekin kimaxolva 1800 elittel rendelkezik, az picit gaz szerintem..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 08-09-2006, 19:48
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by exair
ha 4 tabornokos ork 200 hekin kimaxolva 1800 elittel rendelkezik, az picit gaz szerintem..
De akkor nem ha van melette eggy jó nagy halom könyvtárad tekit irni. Én nem azok közé tartozok akik eggy hejben állni szeretnek hónapokig. Én attól megbolondulok. csináltam vagy 50-60 könyvtárat néhány templomot meg néhány kocsmát a többi barakk és adjad neki. kb tényleg ennyi fért el de 300 hekiig elég volt. igaz hogy többször nem csináltam addig 8 sereges támadást de szépen fellopakodtam. Addigra eggy két szerencsés(kicsit meghiusitottam a piacon néhány teki átjátszását) véletlen segítségével összeszedtem kb 700 milliót. lebontottam az összes tanyámat az összes könyvtáramat meg az összes bányámat. Mind hejére barakk onnantól már nem 1800 elitről volt szó.
Reply With Quote
  #63  
Old 08-09-2006, 20:13
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

ha tekit irtatok ezerrel, akkor nemertem miert orkkal tettetek ezt, foleg azert mert az orkot tekizik ki legkonnyebben a legrovidebb ido alatt
Reply With Quote
  #64  
Old 08-09-2006, 20:33
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by exair
ha tekit irtatok ezerrel, akkor nemertem miert orkkal tettetek ezt, foleg azert mert az orkot tekizik ki legkonnyebben a legrovidebb ido alatt
Nem tekiiros orit akartam csinálni csak kezdőként kiróbálni az orkot. (na jó nem full kezdőként de 2 év kihagyás után(ezelőtt még akkor játszottam amikor még se személyiségek se hulla nem volt a játékban) És sajno nem volt más tletem hogy szerezzek indulótőkét és ugy gondoltam hogy a legjobb ötlet tekit irni mert relative sokat tudok és drága meg ha máshonnan szerzek lét az ugyis jó darabig elmenne tekikre mellesleg kifejezetten jóötletnek bizonyult ugyanis a top 30 ig talán 1-2 alkalommal jártak nállam tolik(mázli) de a top 30 ban ugy kitekiztek hogy csak nyekkentem.

Egyébként imádom az orkot játszani mert brutális és pörgős viszont a top favoritom mindig is a törp volt és az is marad. azt tekizhetik még sosem volt rá példa hogy fél nap alatt ne pótoltam volna.(mondjuk ha megneszeli eggy toli hogy mindig ujratöltök na akkor van az a ritka égi jelenség amikor tolvajok potyognak mindenhonnan.) már sokan meg is jegyezték zöldben hogy jol türöm a lopásokat (egészen addig amig ok nélkül el nem kezd ártózni) na ott van vége.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu