Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-07-2009, 12:30
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Nem hagyta ki, ellenben kizárta azt a lehetőséget.
Mas fogalmaink vannak a kozelebenrol. Azt a lehetoseget probaltam kizarni, hogy azert nem kapnak foldet, mert ezzel a 900 hektar fele mennenek...

Najo, vegulis minek titkolozni...

Ha elered a fellepesi hatar 1.35-szoroset, akkor szovetsegesi segitsegkent mar nem kapsz foldet. Esetunkben ez 810 hektar volt.

Igy magyarazhato az eredeti, es a masodik beiras is. Nyito postomban C epp azzal a 4 hekivel ment 810 fole. (813ra, emlekeim szerint). Azert volt, hogy egyszer kapott, es utana nem. D viszont meg mindig nincs 810 felett, ezert kapott most is...

Hogy ez jo-e igy, az mar mas teszta, szerintem 900nak kellene lennie ennek a hatarnak, de vegulis mindegy. Ati azt mondta, nem meggyozheto ebben a temaban. Engem meg annyira nem zavar, csak furcsallom...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 10-07-2009, 12:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Mas fogalmaink vannak a kozelebenrol.
Ha túlléped a maximum hektárt, és a maximum másfélszeresének is már a 90%-ánál tartasz, az elég közeli szerintem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #13  
Old 10-07-2009, 12:54
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha túlléped a maximum hektárt, és a maximum másfélszeresének is már a 90%-ánál tartasz, az elég közeli szerintem.
Izles dolga. Nekem pl. a 899 van a 900 kozeleben.

De most ezen kar vitatkozni, eszembe nem jutott volna, hogy 810-nel lehet ilyen limit. Princnek meg fogalmam sincs, mi nem tetszik, inkabb oruljon, hogy leirtam... :P


Igazabol utolag jutott tudomasomra, hogy ez egy (viszonylag) ujabb FAQ fileban is benne van, idezem: (Faq/maximumok):



FAQ - Maximumok


Bármekkora területre felmehetek, ha a fentieket figyelembe veszem?
Nem. Normál csoportokban csak a fellépési maximum másfélszereséig növelheted országod területét. Legyen szó felfedezésről, vagy más országtól való területfoglalásról. Ha e fölött foglalsz mástól területet, akkor a területet ugyan elveszti a támadott ország, de Te nem kapod azt már meg. A további fejlődéshez ilyenkor szintlépés szükséges (amihez országod jelentős részét le kell bontanod, hiszen teljesen feleslegesen mentél a fellépési maximum fölé).

Ha szövetségesed földfoglaló támadásába segítesz, akkor az így maximálisan szerezhető terület a fellépési maximum másfélszeresének 90%-a.


Ha ezt barki tudta, beidezhette volna...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 10-07-2009 at 13:16..
Reply With Quote
  #14  
Old 10-07-2009, 13:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
De most ezen kar vitatkozni, eszembe nem jutott volna, hogy 810-nel lehet ilyen limit.
Pedig bennevan a súgóban.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #15  
Old 10-07-2009, 13:18
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Pedig bennevan a súgóban.
Kozben nekem is megsugta valaki...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #16  
Old 10-07-2009, 13:36
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Princnek meg fogalmam sincs, mi nem tetszik, inkabb oruljon, hogy leirtam... :P
Ha már írsz egy találós kérdést, vehetnéd a legkisebb fáradságot hogy utánanézz a súgóban. Mondjuk ez csak egy dolog, és tény hogy az emberek 90%-a nem teszi. Az már az emberek kisebb hányadára igaz hogy miután kiderült a tévedésük, ragaszkodnak a saját értelmezésükhöz, a közkézen forgó változat helyett. Kb ennyi. De ha nagyon bánt, írj valamit és adok rá fölfelé kezecskét.
__________________

Reply With Quote
  #17  
Old 10-07-2009, 13:52
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Ha már írsz egy találós kérdést, vehetnéd a legkisebb fáradságot hogy utánanézz a súgóban. Mondjuk ez csak egy dolog, és tény hogy az emberek 90%-a nem teszi. Az már az emberek kisebb hányadára igaz hogy miután kiderült a tévedésük, ragaszkodnak a saját értelmezésükhöz, a közkézen forgó változat helyett. Kb ennyi. De ha nagyon bánt, írj valamit és adok rá fölfelé kezecskét.
Nezd, utolag konnyu okosnak lenned. Ha ennyire kozkezen forgott ez a dolog, akkor barki (koztuk TE is) felhivhatta volna erre a figyelmem, mar az elso post utan. (pedig olvastak vagy 160x...) Nem tette, senki. Szoval ez a "kozkezen forgo" dolog erosen koltoi tulzas... Sajat ertelmezesem meg nincs is, nem tudom mirol beszelsz...

Tevedesrol pedig meg inkabb nincs szo, hiszen nem allitottam semmit, kerdeztem, valasz nem jott. Ennyi...

Ha Te pl ezt tudtad, igazan megemlithetted volna, es nem utolag, ugy konnyu...

De persze biztos szamodra is a "900 kozeleben" volt felreertheto...

Vegso sorban pedig, ez nem egy olyan dolog, hogy csak ugy megtalalod a sugoban, eleg eroteljesen keresni kell...

Azt hiszem, egy kis segitokeszseg kellene Toled, nem az utolagos pikirt lenezes, es okoskodas...

(Akkor meg meg is koszontem volna, de igy utolag azt sem feltetelezem, hogy ezt tudtad...)
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #18  
Old 10-07-2009, 16:23
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nezd, utolag konnyu okosnak lenned. Ha ennyire kozkezen forgott ez a dolog, akkor barki (koztuk TE is) felhivhatta volna erre a figyelmem, mar az elso post utan. (pedig olvastak vagy 160x...) Nem tette, senki. Szoval ez a "kozkezen forgo" dolog erosen koltoi tulzas... Sajat ertelmezesem meg nincs is, nem tudom mirol beszelsz...

Tevedesrol pedig meg inkabb nincs szo, hiszen nem allitottam semmit, kerdeztem, valasz nem jott. Ennyi...

Ha Te pl ezt tudtad, igazan megemlithetted volna, es nem utolag, ugy konnyu...

De persze biztos szamodra is a "900 kozeleben" volt felreertheto...

Vegso sorban pedig, ez nem egy olyan dolog, hogy csak ugy megtalalod a sugoban, eleg eroteljesen keresni kell...

Azt hiszem, egy kis segitokeszseg kellene Toled, nem az utolagos pikirt lenezes, es okoskodas...

(Akkor meg meg is koszontem volna, de igy utolag azt sem feltetelezem, hogy ezt tudtad...)
Persze hogy nem mondta senki, mivel kijelentetted hogy nem vagytok a maxheki közelében.

Szerintem az a feltételezésem hogy ismered a súgót, egyáltalán nem lenézés. Ha azt feltételeztem volna h nem ismered, az a lenéző. Amit egyébként te 160 ember ill látogató esetében gondolsz (?), mert különben nem tudom mire fogod hogy nem szóltak.
__________________


Last edited by Princ; 10-07-2009 at 16:32..
Reply With Quote
  #19  
Old 10-07-2009, 16:40
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post

De persze biztos szamodra is a "900 kozeleben" volt felreertheto...
Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Persze hogy nem mondta senki, mivel kijelentetted hogy nem vagytok a maxheki közelében.
Koszonom szepen, igy legyen 5-osom a lotton, ereztem, hogy ezzel fogsz kotozkodni. Reszemrol a temarol ennyi. Mindenki gondol amit akar.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #20  
Old 10-07-2009, 16:57
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Nem hagyta ki, ellenben kizárta azt a lehetőséget.
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
De persze biztos szamodra is a "900 kozeleben" volt felreertheto...
Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Persze hogy nem mondta senki, mivel kijelentetted hogy nem vagytok a maxheki közelében.
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Koszonom szepen, igy legyen 5-osom a lotton, ereztem, hogy ezzel fogsz kotozkodni. Reszemrol a temarol ennyi. Mindenki gondol amit akar.
Már egy oldallal korábban leírtam, szóval ha ehhez hasonlóan előre tudod az 5ös lottó számait, nekem is súgd majd meg.

És valóban kár tovább ágállnod, sose tetszettek a hibás feladványok ill kérdések. Legutóbb Valezius írt ilyet, csak őnála legalább nem éreztem azt hogy nyugodt szívvel megismételné, merthogy az 'jó' volt.
__________________


Last edited by Princ; 10-07-2009 at 17:02..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Furcsa Dolog Zolee187 Segítség 70 06-11-2007 17:18
Érdekes, Furcsa Kolipoki Segítség 5 12-25-2006 01:21


All times are GMT +1. The time now is 15:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu