Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Szeretnem-e a vallast mint tenyezot a jatekban latni?
Igen, mert sokkal szinesebb lenne tolle a jatek. (A bonuszokon finomitani szeretnek.) 22 56.41%
Nem, maradjon minden a regi megszokott modon. 16 41.03%
Nekem aztan mindegy mi tortenik. 1 2.56%
Voters: 39. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 04-01-2007, 18:15
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Madzin View Post
Na akkor erre en valaszolok.
1. Mondjuk mert meg elvezetesebb lenne a jatek.
2. Uj emberek azt latjak hogy egy komplex dolgot kapnak.
3. A termek erteke none.
4. Talan ujra elvezetes lenne az egesz par olyan regi jatekosnak is aki rutinbol jatszik mar.
5. Aki mar megunta esetleg vissza terne ahelyett hogy lemuriazik.
6. Ezzel nem lesz elveszhetetlen a jatekl
7. Az olyanoknak mint te lesz legalabb miert panaszkodni ismetelten.


Ha a te nezeteidet probalom vallani akkor a hodito meg mindig az lenne ami 1998 ban. Es meg mindig demontaojasokat gyujtenenk.

Felvetessemmel azt probaltam meg elerni hogy valami ertelmes dolog keruljon be a jatekba mint ujdonsag.
Mert 1 uj szemelyiseg nem az. 1 uj faj nem az.
Persze tenyleg a fejlesztok dontenek. Ezt el kell ismerni. Azonban tudom hogy az esz ervek azt diktaljak hogy valamit tenni kell.

Hala a legutobbi modositasoknak a hadisok elonybe kerultek. Ez neked egyensuly?

Na mindegy en megprobaltam , innentol kezdve a forum hasznaloke a palya. Aztan majd nyilatkoznak a fejlesztok is.
Nem látom be miben különbözik a vallás a személyiségtől? Azt leszámítva h más a neve. Ugyanolyan apró bónuszt ad és frankó neve van.

Nincs egyensúly ez tény, nem tudom mikor láttad h azt irtam volna h van a hadisok és tolisok közt pl. Mert az megint más h a játékban van egyensúly mint az h a játékstilusok közt.

Lehet h neked szükséged van újításra, mert unod már. Ezt meg tudom érteni, de tarthatsz szünetet is akár, ha nincs kedved akk meg ott a Lemu Ha azt is unod akk nem is tudom, tanulj meg arabul olvasni :P Nem sokan vagytok akik régóta játszotok, nem vok biztos benne h amiatt a pár ember miatt kellene borítani a játékot. Az utóbbi időben túlságosan is burjánzanak a javaslatok, kénytelen vok a legtöbbel szembehelyezkedni, nem tetszik az ötletmánia.
Sponsored Links
  #42  
Old 04-01-2007, 19:50
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Elméletben teccik nekem is az ötlet, mert tényleg szinesitené a játékot. de nem kéne túlzottan erőteljes bónuszokat adnia egy vallásnak sem.
sztem alapjában úgy lenne értelme, hogy fajokhoz lenne rendelve hogy melyik faj mit választhat vallásként. mert akkor nem fordulhatnának elő annyira érdekes párositások.
és nem a most létező vallásokból indulnék ki. hanem akkor már fajok vannak, akkor ehez legyenek hasonlóan nem létező vallások, olyan szempontból lenne faj specifikus, hogy egy-egy vallást csak egy-egy faj választhatna. és minimálisan erősitene egy bizonyos irányba.
hogy irjak vmi példát is hogy mit gondolok?
pl vegyünk egy törpét. lenne mondjuk 3választható vallás a fajnak, egyik a termelést vinné feljebb 5%al(mondjuk vmi természeti alapú vallás) ami a mostanihoz képest nüansznyi + ,de mégis minimális értelme van, a 2. vmi hadira kihegyezett(vmi agresszív ideologiáju) vallás ami szintén egy minimális bónuszt adna a katonáknak, esetleg csak a támadásra vagy csak védekezésre, 3.nak meg vmi szigoruan szabályokon alapuló vallás ami esetleg tolvaj védettséget adna egy pár %-ot.(hisz rögtön megkövezéssel járna esetleg egy csirke ellopása is). ez nem lenne akkora táp egyik sem sztem viszont mégis adna nekik vmi értelmet.

leginkább az 1személyiséges oriknak adna még egy kis pluszt, és egy kis specializálodás lehetőséget. hiszen a nagytöbbség tudós lenne, de így vmilyen irányban még 1kis pluszt összetudna szedni.

és ez azért se lenne táp mert minél több személyisége van valakinek annál kevésbé erősiti hogy milyen vallást választ

esetlegesen úgy tudnám még elképezlni hogy egy adott vallás ugyan nagyobb +t ad vmihez, de van negativuma is így lenne árny oldala is. mondjuk ha vmelyik vallás ad a hadsereg erősitésére az gyengit tolilag, vagy ilyesmi. és így is más lenne mint a személyiség, de értelme lenne...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 04-01-2007 at 19:54..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hollószárnyak Chris Hollószárnyak 1666 03-19-2008 12:48
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Drágakő, vagy Mithril? Avagy kinek melyik teccene jobban, mint név? Senki Elvetett javaslatok 2 04-29-2006 01:45


All times are GMT +1. The time now is 18:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu