Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 03-31-2007, 13:06
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
nono most A-ról beszélünk vagy a többi csopiról ? és a klánraktár meg a piac nem ugyanaz tudtommal
Tudtommal sem ugyanaz és mindketten tudjuk, hogy ez egy hasonlat volt. Ott is a helytartó dolgozik és itt is az dolgozna. Legalábbis ott lehetne beállítani.
Sponsored Links
  #12  
Old 03-31-2007, 13:08
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Tudtommal sem ugyanaz és mindketten tudjuk, hogy ez egy hasonlat volt. Ott is a helytartó dolgozik és itt is az dolgozna. Legalábbis ott lehetne beállítani.
és akkor egyszercsak eljutunk odáig hogy leülsz a gép elé belépsz az oridba és látod hogy a 200 hekis oridat 2 hét alatt megcsinálta a helytartó és éppen sereget indított és már 240 hektáron van és neked csak ülnöd kell és nézned és semmi dolgod szép jövő köszi.... asszem erről a témáról ennyit majd Ati mondja meg úgyis a magáét
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #13  
Old 03-31-2007, 13:10
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
és akkor egyszercsak eljutunk odáig hogy leülsz a gép elé belépsz az oridba és látod hogy a 200 hekis oridat 2 hét alatt megcsinálta a helytartó és éppen sereget indított és már 240 hektáron van és neked csak ülnöd kell és nézned és semmi dolgod szép jövő köszi.... asszem erről a témáról ennyit majd Ati mondja meg úgyis a magáét
Azért ez elég cinikus hozzászólás volt nemde? Nem azt kértem, hogy tegyen helyettem piacra dolgokat (amit már úgyis megtesz a VIP-eknél), hanem hogy segítsen abban, hogy ne csináljak nyilvánvaló ökörséget.
  #14  
Old 03-31-2007, 13:11
sema034 sema034 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Azt nem támogatom hogy rakja ki a ht az árut a piacon.De azt szerintem is jó ötlet hogy mondjuk megadod tekercs 1000-4000-ig és amikor ki akarod rakni 30.000-t (mert elgépeltél egy 0-t) akkor figyelmeztet hogy az általad megadott ár nagyobb mint amit beállítottál.
  #15  
Old 03-31-2007, 13:11
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Azért ez elég cinikus hozzászólás volt nemde? Nem azt kértem, hogy tegyen helyettem piacra dolgokat (amit már úgyis megtesz a VIP-eknél), hanem hogy segítsen abban, hogy ne csináljak nyilvánvaló ökörséget.
Neked kell segíteni magadon, hogy ne csinálj baromságot, ilyen egyszerű
nekem is volt már hogy egy 5-össel többért tettem ki a kövemet, de max röhögtem egy jót és ennyi
amikor milliós tételekről van szó, akkor kétszer is ellenőrzöm mind a darabszámot, mind az árat
hidd el, nem olyan nehéz
  #16  
Old 03-31-2007, 13:13
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Azért ez elég cinikus hozzászólás volt nemde? Nem azt kértem, hogy tegyen helyettem piacra dolgokat (amit már úgyis megtesz a VIP-eknél), hanem hogy segítsen abban, hogy ne csináljak nyilvánvaló ökörséget.
jó tegyük fel bekerül. visszajön a piacról az árúd mondjuk visszajön 10k agyag ami előtte 2k-ért volt kint a piacon a Helytartónál be van állítva hogy tegye ki annyiért amennyi éppen a jelenlegi ára a piacon tegyük fel neked be van állítva hogy 2k és -50 k között rakja ki mondjuk valaki éppen utal a piacon 50k-ért agyagot és a helytartód annyiért teszi ki a piacra de mire kiér az agyag mondjuk megint csak 1,5k-2k között lesz akkor nem ugyanott vagy ???? ha felkelsz lehet hogy csak 5k-ért rakod ki amit nem lop el a rablóband
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #17  
Old 03-31-2007, 13:13
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Survivor az a baj, hogy te nem gondolkozol nagy számokban. kevés klánrakia fér 1 misi nyersinél több és van olyan klán ahol 5-6-7+ misi nyersi a tartaléknyersi egy-egy dologból. ezt nem rakja be a ht most se, ehhez fel kell kelni hajnalban.

ne haragudj, hogy ezt mondom, de amíg nem vagy tudatában mekkora mennyiségek vannak egy-egy piacokon és mekkora hatalom a piac addig kérlek ne nyiss ezeknek új topicokat
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
  #18  
Old 03-31-2007, 13:16
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
jó tegyük fel bekerül. visszajön a piacról az árúd mondjuk visszajön 10k agyag ami előtte 2k-ért volt kint a piacon a Helytartónál be van állítva hogy tegye ki annyiért amennyi éppen a jelenlegi ára a piacon tegyük fel neked be van állítva hogy 2k és -50 k között rakja ki mondjuk valaki éppen utal a piacon 50k-ért agyagot és a helytartód annyiért teszi ki a piacra de mire kiér az agyag mondjuk megint csak 1,5k-2k között lesz akkor nem ugyanott vagy ???? ha felkelsz lehet hogy csak 5k-ért rakod ki amit nem lop el a rablóband
Valamiért úgy érzem, hogy elbeszélünk egymás mellett.
Én nem azt mondtam, hogy a helytartó tegyen ki bármit helyettem.
Én azt írtam, hogy amikor beírom, hogy mennyiért akarom kitenni (a piacon írom be, amikor eladom az árut), akkor nézzen rá, hogy van-e a helytartónál beállítva biztonsági korlátozás, hogy ne tehessek ki mondjuk 2.000 arany/db ár felett gabonát, mert a program figyelmeztessen, hogy erre vonatkozóan álltottam be korlátozást.
Miért beszéltek arról, hogy mit rakjon ki a helytartó és mikor kell ehhez felkelni?
  #19  
Old 03-31-2007, 13:18
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
Survivor az a baj, hogy te nem gondolkozol nagy számokban. kevés klánrakia fér 1 misi nyersinél több és van olyan klán ahol 5-6-7+ misi nyersi a tartaléknyersi egy-egy dologból. ezt nem rakja be a ht most se, ehhez fel kell kelni hajnalban.

ne haragudj, hogy ezt mondom, de amíg nem vagy tudatában mekkora mennyiségek vannak egy-egy piacokon és mekkora hatalom a piac addig kérlek ne nyiss ezeknek új topicokat
Kérlek, most ne az 1A sajátosságairól beszéljünk, én is játszom az A-ban. Ez a téma arról szól, hogy be tudjak állítani biztonsági korlátokat, amit nagyon helyesen már észre is vettél a legelső hozzászólásodban. Az A csak példa volt a helytartó működésére erre most elkezdtetek ahhoz hozzászólni, ami ráadásul nem is tartozik most a témához.
  #20  
Old 03-31-2007, 13:25
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
...Én nem azt mondtam, hogy a helytartó tegyen ki bármit helyettem. ...
és egyik reggel arra ébredsz, hogy emailt és jelszót váltott, és kitett Téged is...

én inkább kelek hajnalban
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu