Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 04-04-2007, 23:59
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ez már nem kényelmi funkciónak minősül szerintem, mert a VIPpel nem rendelkező orik ha elírják az összeget, anyagi hátrányba kerülnek a VIPesekhez képest, mert ugyebár nekik beszól a helytartó, hogy ezt nem kéne.

Aki nem nagytételben piacozik, az azért nem tud nagyot bukni, aki meg ezzel keresi meg a vagyonát, az nem igaz, hogy nem tud odafigyelni míg beír két számot, de ha nem tud meg is érdemli.
Sponsored Links
  #52  
Old 04-05-2007, 17:32
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Nekem igazán mindegy, hogy bekerül-e ez a módosítás a játékba, vagy nem. De mindenképpen túlzásnak tartom azt a felháborodást, ami tükröződik a véleményekben.
A játékban szerintem a taktikai és stratégiai döntéseknek kell eldöntenie, hogy ki hogyan szerepel. Survivor javaslatában semmi olyan sincs, ami a helytartóra bízna bármilyen stratégiai vagy taktikai döntést. Egyszerűen a piacra kitevéskor védi a piacozót az elírástól.
Ehhez hasonló elírás védelem már több bekerült a játékba:
-Katona lefokozás megerősítő négyzet.
-Épületbontás megerősítő négyzet
-Szöviből kilépés megerősítő négyzet.
-Pénzosztás feltételezett értéke 0.
Úgy gondolom, minden jó programnak fontos funkciója, hogy lehetőleg minimálisra csökkenjen az elírás lehetősége. Ez alól a Hódító sem lehet kivétel. Tehát a felvetésnek van jogosultsága.
Azt hiszem, az ellenzők nem szeretnék a helytartó további erősítését. Ebben van igazság, de nem ettől lenne igazán erősebb a helytartó. Persze, Survivor javaslata elvileg bekerülhetne a beállítások közé is, de oda nem fog, mert ez plusz erőforrás igényű funkció, tehát VIP-hez kötött lesz, ha lesz.
Köszönöm. Nem azt, hogy a javaslat mellé álltál, bár azt is, hanem azt, hogy világosan leírtad, amire én azt hittem, hogy világosan leírtam. Nem akarok a helytartóra bízni semmit, de gondoltam a programban a helytartó az egyetlen hely, ahol ilyen jellegű beállításokat meg lehetne tenni (vagy a beállításokban) és valóban az erőforrás igénye miatt szerettem volna, ha csak VIP-eknek van ilyen. Helyettem a helytartó ne piacozzon. Nem optimalizálni akarom a nyereségem, csak minimalizálni a veszteségem. Gondolom ezt ki tudná olvasni a fenti 6 oldalból, aki ki akarja.
  #53  
Old 04-05-2007, 17:49
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

hívhatjuk akárhogy, én akkor sem támogatom
egyszerűen nnem látom szükségét
sőt
ez a funkció abban segítene hogy ne hibázz!
tehát akkor is segítené a játékod amikor bennt vagy az oridban.
hát ne segítse.
ha bennt vagy és csinálod a mindennapos kis dolgaid, figyelj oda...
  #54  
Old 04-05-2007, 18:30
Hunor a sirály Hunor a sirály is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Én akkor se támogatom! Hibázni tudni kell!
Igy nem tudnék keresni a piacon jó sokat, hogy valaki egy 0-val kevesebbet ír. Így elmenne egy csomó élvezet, és nem lenne spontán szerzett pénz. Ha Te hibázol, nem kell a Hód szerverét terhelni.
  #55  
Old 04-11-2007, 11:53
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Hunor a sirály View Post
Én akkor se támogatom! Hibázni tudni kell!
Igy nem tudnék keresni a piacon jó sokat, hogy valaki egy 0-val kevesebbet ír. Így elmenne egy csomó élvezet, és nem lenne spontán szerzett pénz. Ha Te hibázol, nem kell a Hód szerverét terhelni.
én támogam azért az ötletet,merthogy nekem is soktszor van hogy elírok 1-2 0 át
  #56  
Old 04-11-2007, 12:01
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
én támogam azért az ötletet,merthogy nekem is soktszor van hogy elírok 1-2 0 át
minjárt megsajnálok mindenkit hogy elbukja a pénzét... én még mindig nem támogatom az ötletet, pedig pont 1-0 miatt vesztettem 100milliókat a piacon 1-2hete, de én hibáztam, és emiatt nem kell a programot hibáztatni... a piac egy lehetőség, nem kötelező, főleg nem azért hogy raktárként használd... nem tudom mi értelme van azért behozni egy ilyet mert pár ember támogatja akik buktak 1-2, esetleg 10millát. furcsa mód akiknek óriási pénzük van a piacon miért nem támogatják???
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #57  
Old 04-11-2007, 12:02
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Én múltkor elírtam: 10000varit adtam el 5000ért, mégse a rendszert okolom miatta, hanem magamat. Valaki meg is vette egyszerre mindet, mire rájöttem már odavolt minden, fáj, de ez van.
  #58  
Old 04-11-2007, 12:50
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Én múltkor elírtam: 10000varit adtam el 5000ért, mégse a rendszert okolom miatta, hanem magamat. Valaki meg is vette egyszerre mindet, mire rájöttem már odavolt minden, fáj, de ez van.
Tudjátok mit?: én sem támogatom,meggyőztetek...
  #59  
Old 04-24-2007, 18:48
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Tudjátok mit?: én sem támogatom,meggyőztetek...
Most már én sem támogatom a saját ötletemet
Ati tedd át légy szíves a soha meg nem valósulók közé
Azért ha majd egyszer bekerül, nem fogok tiltakozni miatta. Nem kötelező az összes funkció használata.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu