Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-04-2009, 09:55
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by komisz86 View Post
Üdv mindenkinek!

Szerintem ha izgalmasabbá akarjuk tenni a játékot akkor a játékos játékos elleni küzdelmeket kellene gyakoribbá tenni. Jelenleg csak a telületfoglalás a klánháború egyetlen formája ami csak szomszédos klánok esetében lehetséges. Lehetnének új klán elleni akciók amiket bármelyik klán indíthat egy másik ellen.
Például:

1. Pusztítás: 150k aranyért egy klán megtámadhat egy másik klán (nem csak szomszédos) területét és amennyiben sikerrel jár a megtámadott klán elveszíti az adott területet (a támadó nem kapja meg).

2. Fosztogatás: 100k aranyért egy klán megtámadhat egy másik klán (nem csak szomszédos) területét és ha megnyeri a csatát megkapja a másik klán klánvagyonának 10%-át (a területet nem).

Vélemények?
A másodikhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy így egy esetleges nagy klán, ha elég erős, több kisebbet is folyamatosan fosztogathat, és lényegében nem hagyhat fejlődni. Ezt pedig valahogy meg kéne akadályozni.
Sponsored Links
  #12  
Old 10-05-2009, 12:33
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 6%
Longevity: 99%
Default

Új fegyverek.
Én pl nagyon hiányolom a sokat emlegetett,de sosem látott elf ijat
A gorg buzogány és az elf kard közé is jöhetne valami köztes ami mondjuk erőben a kettő közé esik és akkor a buzogány mehetne 2 szintel lentebb akár.
Mindenképpen szinesíteni kellene a fegyver választékot gondolok itt arra hogy adott szintre ne csak egy fajta legyen elérhető hanem legyen szuró vágó ütő és lövő fegyver is hasonló,de nem egyforma képességekkel.
The Following User Says Thank You to Serg For This Useful Post:
  #13  
Old 10-05-2009, 12:53
rumec rumec is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

szerintem jó ötlet
  #14  
Old 10-05-2009, 18:03
csabesz7 csabesz7 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 41
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Én is jó ötletnek találom az új fegyvereket, de ne csak fegyvereket, hanem más viselhető tárgyból is több kellene. Például goblin pajzsot visel mindenki a 7-es szint óta, mert magasabb szinten nincs más helyette, pedig jó lenne.
  #15  
Old 10-08-2009, 18:59
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Sziasztok!

Tetszene egy olyan dolog is, ha napi szinten x darab meglepetés ládika lenne szétszórva mindenfelé. Tartalma az 1000 aranytól az x1000 tp ig, robbanásos sebzéstől az 1 napos átokig, extra fegyverektől a 20 hiénáig bármit tartalmazhat. Némelyik csak zárnyitással nyitható, a többi akárhogy. Aki meri kinyitja, aki nem ...
The Following 3 Users Say Thank You to Arty For This Useful Post:
  #16  
Old 10-09-2009, 09:10
rumec rumec is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Ez az üzenet kifejezetten tetszett a következő fórumozóknak: Rumec
  #17  
Old 10-09-2009, 09:51
rumec rumec is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Jó reggelt! Egy ùj reggel, ùj ötletek Bövitteni a müveszetek
használati lehetöségét,hogy értelme legyen azt megtanulni. Pld a "zárnyitás" egy alkalomra jó. A "haladó keresés" "csapdaállìtás" nincs nagy szórakozás benne. Ezeknek fejlesztésével, lassulna a "hajrá, nekem több ep-m meg vp-m van" jelenség
Mit szóltok?

Last edited by rumec; 10-09-2009 at 10:06..
  #18  
Old 10-09-2009, 10:02
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 6%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arty View Post
Sziasztok!



Én a bővítésekkel kapcsolatban olyan ötlettel állnék elő hogy fegyver vért kovácsolás.
Az a gondolatom támadt, hogy jó lenne ha a kovácsolós karakterek bizonyos pluszokat kovácsolhatnának a már meglévő fegyverekhez. Ezeknek a pluszoknak a mértéke attól függhetne, hogy amióta a kovácsolást tanulta mennyi szintet lépett. Pl 3. szinten tanult kovácsolni, 4. szinten már + 1 et kovácsolhatna a sebzésbe, vagy a vért védőjébe, és 2 szintenként nőne a plusz, idő és anyagráfordítással. És esetleg tárgyi feltételekkel lehetne alkalmazni. Pl hozzákovácsol egy kristályt, és akkor a mágiavédelem lehet + os. Ha aranyrögöt akkor a támadás... A meglévő pluszokat viszont elveszítené a fegyver ... Így nem lehetne kombinálni és túl durvítani. Viszont jó lenne ha a piacon árulva megmaradna és láthatóvá válna, meg nevet lehetne adni neki. Pl "XY elf kardja" Remélem tetszik az ötletem. Lenne még pár
Nekem tetszik,de a piacon továbbra is vesszen el az extrája el tudnád adni a piacon kívül is a fizetés csak részletkérdés és simán megoldható
  #19  
Old 10-09-2009, 10:09
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 6%
Longevity: 99%
Default

Még mindig azt mondom küldetések kellenek tömegével a játékba pont azért hogy a játékosok kiválaszthassák a nekik megfelelőt(aki gondolkozni szeretne annak olyat aki harcosabb küldetést annak olyat aztán lehetne kereskedős küldetés ami mondjuk csak egy adott tárgy megfelelő számú eladását adná feladatként esetleg meghatározott irányban),de a lényeg hogy tp-t ne csak a csatornában lehessen gyűjteni hanem akár kereskedéssel és gondolkozással is.A feladatokért járó tp-t is úgy szabnám meg hogy ami pl egy egész napos küldetés azzal lehessen egy egész napos tp-t szerezni...mintha a csatornában vagy zsiványozással töltöttem volna az időmet.

Last edited by Serg; 10-09-2009 at 10:14..
  #20  
Old 10-09-2009, 12:32
rumec rumec is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Ez jó, csak azt szeretném kérdezni,hogy"egész napos küldetés"? Az elsönek, aki rájön, a többinek már csak egy fél óra lenne Az ötletet támogatom,szerintem is a "tapasztalati pontokat" ,"tapasztalat" alapján is lehessen szerezni,ne csak (öles-küldi)-ben.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
hogyan működik a feltárás? empty Segítség 7 03-12-2009 22:43
hogyan lehet. vityu Segítség 76 01-06-2008 21:36
Hogyan lehet a max és min.-nek megfelelni? hatpeti Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 01-01-2008 13:23
Piac,avagy tegyük tisztába a szennyest System Stratégia & Tippek 6 04-28-2007 22:47
Hogyan használjam? Ati Országlisták 9 01-30-2006 14:18


All times are GMT +1. The time now is 09:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu