Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #311  
Old 08-29-2013, 21:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Jack: esküszöm nem tudom mire akarsz kilyukadni az írásaiddal. Az egyikben azt írod, hogy aki játszani akar, az játsszon, és ne szabin legyen; a másikban azt, hogy milyen dolog az, hogy egy hét játék után nem mehetsz el 4 év szabira. Úgy érzem, hogy ez a két egymást követő vélemény szöges ellentétben van egymással.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #312  
Old 08-29-2013, 21:27
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
..
Nem mellesleg az éjszakai ütések nagyon kis százaléka van azért, mert az illető csak akkor ér rá.. a többség vagy próbasereg, vagy azért megy, mert az ellen nincs, vagy a hiénák elkerülése miatt..
Az, aki 24 órában van előnyben lesz azzal szemben, aki 8-10 órát szabizik napi szinten..
Szerintem egyedül a hiénák a probléma, de az meg leginkább 1/A ahol a szabi nem olyan egyszerű, bár azért ott is lesz bőven hatása..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #313  
Old 08-29-2013, 21:32
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Bakker, én annó 9 évvel ezelőtt kocsiba ültem éjjel, és Érdről beautóztam a kelenföldi Burger Kingbe, hogy megetessem az országom, mert nem volt itthon netem... tudom, változik a világ de azért ne máááár ennyire ne kényelmesedjünk el, ez egy online játék, ne alakítsuk át a lusták kedvéért. Akinek fontos, az eddig is megoldotta, akinek meg nem, az úgyis talál újabb kifogásokat, hogy épp miért nem játszik.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Debilke For This Useful Post:
  #314  
Old 08-29-2013, 22:02
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
A legfontosabb, hogy ez egy játék..
Nem mellesleg a játékosok száma radikálisan csökken.. és nem várható el új játékosoktól, ha valamit el akarnak érni, akkor napi 24 órában legyenek.. ezt nagyon sok ember nem teheti meg, mert nem lesz a hód az első, de a második sem az életében..
bár őszintén szólva a javaslat magában kb semmit nem ér, szerintem csak, ha a játék is fejlődne mellé, és több új játékost vonzana..
Jack ez egy játék, ha csak azok játszhatnak eredményesen, akik 24/7 vannak, akkor az a pár tucat ember(lehet túl sokat is mondtam) halálra fogja unni magát..(főleg a körbe mnt-k miatt)
Azt mondod, építsen olyan orit, ami kisebb aktivitással vihető, de építhet bármit, ha éjjel nem tud lenni, mert a munkahelye fontosabb, mint a hód.. Ebből sajna nem lehet megélni.. egy betonelfet is el lehet verni, ha tudod, hogy nincs éjjel pláne.. nem mellesleg, ha nagyon beton, akkor meg nem tud haladni, hacsak nem húzzák..
(Egyébként ez a játék rég nem az aktivitásra, vagy a stratégiára épít, hanem a kapcsolatokra, vagy hogy kivel sikerül mnt-t kötni..)
sokmindenben igazad van
de nekem mindig az volt a véleményem hogy a legtobb problémát az okozza hogy nem fordulos rendeszerben folynak a dolgok hanem ilyen állando korforgás van ami ugye a regieket elonyhoz juttatja akár anyagi javak akár kapcsolatok mnt-k formájában
az ujabbaknak nagyon nehéz dolga van mikor egy évek ota a-ban csucsulo orit kéne utolérnie
igy motivácio hiányában feladják inkább
én is orulnék ha valahogy sikerune legalább fele vagy negyedannyi játékost idecsalni mint a hodito fénykorában
ehez nyilván radikális lépéseket is kéne tenni
nekem ez az irányvonal ami ebben a topikban elindult az nem is teccik
és szerintem a kivánt eredményt se érné el
szerintem sokkal inkább valami fordulos rendszerben kéne gondolkozni
akár Acsopi meg is maradhatna ahová fel lehet jutni
de a szintek helyett kulonbozo idopontokban indult fordulokat tudnék elképzelni 3 havonta inditanék fordulot pl és 1 évig tartana 1 fordulo
kipotolva az also 4 csoport helyét
ahonnan a folso *helyezett továbbmehetne A-ba
kapna egy 5k hekis orit meg 1 hetet hogy felépitse
1 épites lehetne ingyenes is tolem még 1 milla katona is járhatna hozzá
kék számot csak az kapna aki A-bol nevez uj fordulora
vagy elso 3ban vegez egy 1 éves forduloban
igy a káposzta is jollakna es a kecske is megmaradna
most ez nem egy teljesen kiforrott otlet
de sztem a motivácio hiányát ami miatt sokan abbahagyják ki lehetne kuszobolni valamennyire
és az osszes a-csopis se lázadna fel és kivánná a halálomat
ati eredeti koncepciojábol is maradna valami
viszont megujult kornyezet másfajta porgosebb játék alakulhatna ki
ha kész az uj felulet kicsi reklámot neki és sztem tuti kajálnák azok is akik szerint most szar mert hogy a genyo régiek megolik a játékot
Reply With Quote
  #315  
Old 08-29-2013, 22:11
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jack: esküszöm nem tudom mire akarsz kilyukadni az írásaiddal. Az egyikben azt írod, hogy aki játszani akar, az játsszon, és ne szabin legyen; a másikban azt, hogy milyen dolog az, hogy egy hét játék után nem mehetsz el 4 év szabira. Úgy érzem, hogy ez a két egymást követő vélemény szöges ellentétben van egymással.
bocsi tudom kicsit csapongoak a gondolatmeneteim
1 hét utan aki szabizik az nyilván nem fogja 4 évig azonositgatni az oriját
viszont aki régota játszik csinál egy uj orit
és szeretne szabizni egy hosszabbat mert magánéleti problémái vannak annak ne legyen már szabad préda az orija 2-3 honap után (mert nem korrekt)
nomált és anarchot más szemszogbol nézem
majd igyekszem egyértelmuen fogalmazni ezentul
Reply With Quote
  #316  
Old 08-29-2013, 22:29
Zordi Zordi is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2010
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Biztosan változtatni fog a játékon, mert a beton elf eztán nyugodtan alszik a másik meg szabizhat majd nappal is mert semmi értelme nem lesz benttartani az orit hiszen úgyse tud haladni.....
előnyben továbbra is azok lesznek akik több időt áldoznak a játékra de ez mindennel így van...... ne is várja el senki, hogy kevesebb munkával ugyanazt érje el. Szerintem is jelentősen csökken az aktivitás majd hiszen rengeteg országot/szövit csak akkor lehetet eredményesen támadni ha nem voltak éppen gépnél....
Reply With Quote
  #317  
Old 08-29-2013, 23:39
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zordi View Post
Szerintem is jelentősen csökken az aktivitás majd hiszen rengeteg országot/szövit csak akkor lehetet eredményesen támadni ha nem voltak éppen gépnél....
Ez így van. A játék egyik varázsa fog teljesen eltűnni most ezzel az egésszel.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #318  
Old 08-30-2013, 09:11
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez így van. A játék egyik varázsa fog teljesen eltűnni most ezzel az egésszel.
Eddig meg a játékosok tűntek el a játék "varázsa" miatt.
Reply With Quote
  #319  
Old 08-30-2013, 12:16
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

az jutott eszembe, hogy ezt a szabis dolgot lehetne választhatóvá tenni, mondjuk szintlépésenként, mint a fajt, meg a személyiséget. alap esetben a mostani rendszer van beállítva, de lehet kérni az új szabadságot. visszacsinálni ne lehessen, csak szintlépéssel, vagy zéró starttal, szint újrakezdésével. így nem lenne gond a vip, vagy szabis kör dilemma. a szabadság számolása pedig az átállítás időpontjától kezdődne.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to csabi For This Useful Post:
  #320  
Old 08-30-2013, 12:22
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
az jutott eszembe, hogy ezt a szabis dolgot lehetne választhatóvá tenni, mondjuk szintlépésenként, mint a fajt, meg a személyiséget. alap esetben a mostani rendszer van beállítva, de lehet kérni az új szabadságot. visszacsinálni ne lehessen, csak szintlépéssel, vagy zéró starttal, szint újrakezdésével. így nem lenne gond a vip, vagy szabis kör dilemma. a szabadság számolása pedig az átállítás időpontjától kezdődne.
Ezt pontosan hogy gondolod? Minden este automatikusan szabira menne az ori? De mi van, ha előtte ütött? később mehet szabira? vagy alapból nem is üthet már előtte?
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 18:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 21:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 20:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 14:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 20:35


All times are GMT +1. The time now is 15:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu