Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-18-2011, 06:55
ZorN ZorN is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default hadisarc

Sziasztok!

http://forum.hodito.hu/showthread.ph...light=hadisarc

Olyan kérdésem lenne, hogy ha én támadok valakit, és ő teljesen átépíti magát, hogy vissza tudjon támadni, akár többször is, ezek után oda vissza mennek a támadások, megkérdezem tőle, hogy ez miért jó? akkor azt írja, hogy ha adok neki 70milliót pénzben vagy tekercsben akkor abbahagyja.

Ez kimeríti a hadisarc fogalmát és törléssel jár vagy sem?

Válaszotokat köszönöm
Sponsored Links
  #2  
Old 10-18-2011, 08:07
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by ZorN View Post
Sziasztok!

http://forum.hodito.hu/showthread.ph...light=hadisarc

Olyan kérdésem lenne, hogy ha én támadok valakit, és ő teljesen átépíti magát, hogy vissza tudjon támadni, akár többször is, ezek után oda vissza mennek a támadások, megkérdezem tőle, hogy ez miért jó? akkor azt írja, hogy ha adok neki 70milliót pénzben vagy tekercsben akkor abbahagyja.

Ez kimeríti a hadisarc fogalmát és törléssel jár vagy sem?

Válaszotokat köszönöm
Ez kimeríti.

A konkrét eset azonban, amikor csak Te támadsz valakit, és megírja, hogy csak eddig már 70 milliós kárt okoztál, semmiképp.

Nem lehet hadisarcról beszélni olyan esetben, amikor Te támadod az ellenfelet, és nem ő Téged.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #3  
Old 10-18-2011, 08:40
ZorN ZorN is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez kimeríti.

A konkrét eset azonban, amikor csak Te támadsz valakit, és megírja, hogy csak eddig már 70 milliós kárt okoztál, semmiképp.

Nem lehet hadisarcról beszélni olyan esetben, amikor Te támadod az ellenfelet, és nem ő Téged.

Én megtámadtam, ő átépítette magát, és elkezdett támadni, innentől oda vissza támadások mentek (véleményem szerint értelmetlenül, mert mindkettőnknek káros volt ).

Ekkor ráírtam, és ő nem azt írta, hogy 70millió, hanem:
*************" (lehet ide ezt nem másolhattam be, jelezd kérlek és törlöm).

Itt nem azt írja, hogy 70milliós kárt okoztam, hanem azt, hogy 70 milliót kér, és abbahagyja.

Last edited by Ati; 10-18-2011 at 08:43.. Reason: Privát üzenet törölve
  #4  
Old 10-18-2011, 08:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Az üzenetben nem szerepelt, hogy KÉR 70 milliót, ezt Te képzeled bele valami miatt.

A történet úgy kerek, ha az üzenet jelentésekori állapotokat megnézzük. E szerint az "elkezdett támadni" az egy (1) darab sikertelen akciót jelentett ellened, talán gömbözési kísérlet volt, vagy lehet, hogy hadilag próbált meg átjutni sikertelenül, már nem emlékszem pontosan. Eközben Te tucatnyi támadást intéztél már ellene.

Na most ezt lehet úgy értelmezni, hogy ha adsz neki 70 milliót, akkor abbahagyja a folytonos gömbözési kísérleteket, de komolyan hadisarcról beszélünk vajon így? Nagyon nem.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 10-18-2011, 08:47
Odin's Avatar
Odin Odin is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 68%
Default

Ezek alapján, nem lehet hozzászólni.
Most akkor ki támadott kit?
Ha Ati látja, hogy csak Te támadsz ZorN, akkor minek írogatsz ilyeneket?
  #6  
Old 10-18-2011, 08:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Abban az egyben igazat adok, hogy LEHET, hogy az üzenet félreérthető. 600 oldalas üzenet, mesébe foglalva, valóban nehezen kihámozható belőle a lényeg.

A tény viszont az, hogy egy darab sikertelen akciója volt ellened, miközben Te folyamatosan támadtad.

Ez alapján ő joggal jelenthetne Téged. Nem fordítva.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 10-18-2011, 08:55
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én azt nem értem, miért akkor kellene békét kötni, amikor a másik végre átépült. Mi az hogy nincs értelme? Meg hogy mire jó. Akkor kezdődne az igazi játék, nem?
__________________

The Following User Says Thank You to Princ For This Useful Post:
  #8  
Old 10-18-2011, 09:00
ZorN ZorN is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az üzenetben nem szerepelt, hogy KÉR 70 milliót, ezt Te képzeled bele valami miatt.

A történet úgy kerek, ha az üzenet jelentésekori állapotokat megnézzük. E szerint az "elkezdett támadni" az egy (1) darab sikertelen akciót jelentett ellened, talán gömbözési kísérlet volt, vagy lehet, hogy hadilag próbált meg átjutni sikertelenül, már nem emlékszem pontosan. Eközben Te tucatnyi támadást intéztél már ellene.

Na most ezt lehet úgy értelmezni, hogy ha adsz neki 70 milliót, akkor abbahagyja a folytonos gömbözési kísérleteket, de komolyan hadisarcról beszélünk vajon így? Nagyon nem.
Nem értem, hiszen több mészárja is bejött hozzám, és csak utána írtam neki, és arra jött ez a válasza
de mint írtam, ha te ezt nem így látod, akkor elfogadom az ítéleted, és játszom tovább

Köszönöm az eddigi válaszaidat is
  #9  
Old 10-18-2011, 09:02
Odin's Avatar
Odin Odin is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 68%
Default

Abszolút igaz!
Folyamatosan támadnak valakit, az átépül és visszatámad, és akkor elkezdünk sírni???
Ugyan már...
  #10  
Old 10-18-2011, 09:03
Lord Belward's Avatar
Lord Belward Lord Belward is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: Budapest
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

ZorN most te azért vagy felháborodva, mert az ellent megtámadtad majd ő rádépült? Hát ez gond..

Mi lesz ha 2B-ben szendvicsbe fog egy szövi, és "adjneki"? Szaladsz majd adminhoz hogy jajj támadnak?

Ez a játék arról szól, hogy harcoltok, egy harcban, minden oldalnak van vesztesége, de ahogy Ati írásából kihámozhattuk, szó sincs hadisarcról, vagy arról hogy "aggyá pénzt s nem támadlak" mert nem támadott. Gondolom kifakadt, hogy te támadod, és miért. Gondolom én diplomatikus úton akarta megkérdezni, hogy mit szeretnél.
__________________
Ne kívánd ellenséged halálát, segíts neki, hogy önmaga kívánja azt!

--
Belward the Shadowdancer (#276362) [1/A] ,
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hadisarc, szabályozott keretek között. Gyula Megbeszélések 179 01-22-2008 22:51
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 03:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu