Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Hibajelzések > Nem hiba
Register Stats Members List Today's Posts

Nem hiba Ide pakolom azokat, amik nem hibák, vagy semmi közük nincs a témához. Ne feledjétek, hogy egyedi problémákkal csak a Hódítón belüli ügyfélszolgálaton tudunk foglalkozni, a fórumon más játékos nemigen fog tudni segíteni, ha egyéni problémád van.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 12-28-2006, 15:17
Lunnda Lunnda is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
hát akkor viszont ne táplálj túl nagy reményt
Legalább 1véleményen vagyunk...
Sponsored Links
  #22  
Old 12-28-2006, 15:18
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

hosszú beszéd és vita után... igen
  #23  
Old 12-28-2006, 15:19
Lunnda Lunnda is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
hosszú beszéd és vita után... igen
Sztem arról végig ugyanazt gondoltuk,hogy megkapom-e a segítséget vagy sem:P
  #24  
Old 12-28-2006, 15:27
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lunnda supportra írtál már? Ha sürgős problémám lenne biztos írnék a supportra meg az adminoknak, ki tudja hogy épp ezt a topicot mikor futják át...
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #25  
Old 12-28-2006, 15:37
Lunnda Lunnda is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Lunnda supportra írtál már? Ha sürgős problémám lenne biztos írnék a supportra meg az adminoknak, ki tudja hogy épp ezt a topicot mikor futják át...
Steve én a supportnak nem írok,mert 2hét múlva sem kapok rá választ...ezzel nem próbálkozom,külső tűnt a legkézenfekvőbbnek,mert van itt jó sok tapasztalt játékos éjjel-nappal,hátha volt már vkinek hasonló gondja..ha nem,akkor is itt van még Ati,aki tudja a választ,gondoltam hátha szerencsém van!
  #26  
Old 12-31-2006, 12:52
Lunnda Lunnda is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Köszöntem szépen kedves segítséget,ahogy számítottam....
BUÉK!
  #27  
Old 12-31-2006, 16:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lunnda View Post
Steve én a supportnak nem írok,mert 2hét múlva sem kapok rá választ...
No nézzük csak...

december 24-én írtál legutóbb, este 8 után.

Választ kaptál 27-én, ami a legelső munkanap. Akárhogy is nézem, egy munkanapon belül ment a válasz.

Jó lenne, ha nem írnál marhaságokat ezek után, hogy "jajj, 2 hét múlva se kapok választ".

Tudom, hogy embereknek a 24 órás azonosításig is rengetegszer "több nap telik el", Nálad ezek szerint az egy munkanap is több, mint 2 hét.

Fura időszámítás szerint élsz hallod.

Ilyenkor érdemes ezt is leírnod, "bocs, de nálam minden 60x olyan gyorsan telik, és midnenre 2 másodpercen belül szeretnék választ kapni, különben nem is írok", nem pedig másokat félrevezetni...

Nem mindenki ilyen szerencsés, van, aki később kap vbálaszt, de legalább ha Te 1 munkanapon belül kaptál, akkor nem kellene sopánkodnod...

Aztán ahogy nézem, írtál megint most hétvégén, egyetlen apróságot felejtettél el közölni, hogy melyik országról is van szó, de akinek a két hét ilyen gyorsan eltelik, az nyilván azt is feltételezi, hogy gondolatolvasók ülnek a túloldalon...

Összegzésként: jó volna, ha egy kicsit elgondolkodnál, mielőtt marhaságokat írsz és valótlanságokat állítasz, mert az ilyeneket nem szeretem. Nagyon nem.
__________________
Hódító * Queosia
  #28  
Old 01-01-2007, 17:53
Lunnda Lunnda is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
No nézzük csak...
Na,ahogy látom haladunk...nem is tudom hol kezdjem:P

Írtam dec. 24-én....ez így is van,mi állt benne?hogy a sorszámot melyik országnál szeretném megváltoztatni!kaptam rá választ,meg is történt a csere,azután jelentkezett nálam 1probléma....gondoltam,ha ide írok,az gyorsabb,hátha megkapom vkitől a választ....sajnos nem sikerült,ezért vártalak téged vagy bárki mást,aki tud mindent a játékban,hogy majd segít!
nem jöttél,így 1nappal rá írtam supportnak,amit te is említettél...

kihagytam viszont a sorszámot:P
tény és való,hogy lehetett volna jobban megfogalmazott emilt írni,de ahogy látom tudod te,hogy melyik orikról is van szó,úgyhogy nem értem ebbe mért kellett belekötni...

aztán,azt a 2héten belül sem kapok választ megszólalásomat kiszúrtad,elemezted is....lehet,hogy a stílushatárokat túlléptem most,ellenben nem 1ilyen példát hallottam már,ebből indultam ki....és nem mondtam semmi rosszat vele,mert még mindig nem kaptam rá választ

szépen boncolgattad,hogy marhaságokat írok,valótlant állítok,de örültem volna,ha ezek mellé a végére pl odaírod,hogy mi volt az oka a hibának...szidni más is tud,viszont ebben,ahogy kiderült a topicból is,csak te tudsz segíteni,ez sem mind1 sztem:P

ha úgy gondolod,hogy már úgysem áll fenn a probléma vagy nem lehet tudni pontosan az okát,akkor mondd meg azt,akkor nem érdeklődök tovább és legközelebb majd jobban ügyelek,hogy ne kövessek el ilyen hibát!

én nem írok összegzést,én csak annyit fűzök még hozzá,hogy sztem a 2hozzászólás között bőven van hangnembeli hasonlóság és remélem ennek ellenére azért kapok majd választ az eredeti kérdésre!
  #29  
Old 01-01-2007, 18:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lunnda View Post
aztán,azt a 2héten belül sem kapok választ megszólalásomat kiszúrtad,elemezted is....lehet,hogy a stílushatárokat túlléptem most,ellenben nem 1ilyen példát hallottam már,ebből indultam ki....
Én is hallottam RENGETEG olyat, hogy sose kaptak választ emberek. Igaz a levelüket se nekünk írták meg. Szerintem teljesen normális, hogy nem válaszolunk olyan levelekre, amiket nem nekünk küldenek...

Quote:
Originally Posted by Lunnda View Post
és nem mondtam semmi rosszat vele,mert még mindig nem kaptam rá választ
Aztamindenit, nem kaptál választ a mai munkaszüneti napon sem? Nahát...

Azt hiszem ezzel ki is veséztük a témát.
__________________
Hódító * Queosia
  #30  
Old 01-01-2007, 18:46
Lunnda Lunnda is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Aztamindenit, nem kaptál választ a mai munkaszüneti napon sem? Nahát...

Azt hiszem ezzel ki is veséztük a témát.
így van,nem kaptam választ a mai munkaszüneti napon sem...nem is mondtam,hogy ma vártam a választ,csak ebbe könnyű belekötni,ez így van sajna.....

de ha kivesézettnek tekinted a témát,amibe még kritizáláson,kötöszködésen és az én jellemrajzomon kívül mást nem írtál,akkor nem firtatom tovább...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden ami 1/A Északföld Általános beszélgetés Hódítós témákban 1400 03-09-2012 17:43
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
minden ami nem metal Szigibabe Zene 91 10-30-2007 11:19
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 03:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu