Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13631  
Old 09-02-2013, 19:00
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Rickybos View Post
Akár igazad is lehetne, csak így csalóka a kép...
Hiszen ha most nézel szövetségi történetet mind két klán tagjainál, elképzelhető hogy nincs egyezőség, de ha visszamenőleg is megnézed (pl hetente a klántagokat mind a két klánba) az elmúlt 1 hónapot akkor már mást is észrevehetsz.
Nem minden az aminek látszik, hiszen nem mindegy mikor nézed...
a szovetségi torténet az fellépéstol számitva mutatja melyik klánokban volt az ori
ha 10 éve lépett fol akkor azt mutatja hogy az elmult 10 évben melyikben volt
nem tudom miért beszélsz félre és miért állitod tényként a képzelgéseidet
lehet picit kevesebbet kéne szívnod
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
Sponsored Links
  #13632  
Old 09-02-2013, 19:08
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Nem mindenki játszik úgy, mint ti..

Ugye ezt te sem mondtad komolyan? Van az az eset, amikor bölcsebb hallgatni
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Garfield2 For This Useful Post:
  #13633  
Old 09-02-2013, 19:15
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Ugye ezt te sem mondtad komolyan? Van az az eset, amikor bölcsebb hallgatni
erre jó példa rickybos barátod
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #13634  
Old 09-02-2013, 20:51
Rickybos Rickybos is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
erre jó példa rickybos barátod
Ne haragudj, hogy nem írtam pár órán keresztül (persze neked sikerül ebbe is belemagyaráznod valamit), de volt más dolgom, minő meglepő...

Nem fogom bemásolni a jegyzeteimet, több oknál fogva sem. Ráadásul kb 1 hónapja nem is frissülnek, mivel nem veszek részt a játékban.
Amennyiben ezt annak tekinti bárki is, hogy csak "fröcsögtem", szíve joga legyen meg az igaza.
Aki régről ismer (mikor még vip sem volt - lehet néhányatok azt sem tudja miről is van szó) tudja, nekem is az élet szerves része volt a Hóditó, megpróbálva "becsábítani" az ismerősöket. Egy idő után már csak hobby lett, az utóbbi időben meg már inkább csak az ismerősök miatt maradtam... Ennek számomra nem a Hódító "sematikus" világa volt a legfőbb oka (mint a fiatalabbak zömének ezért nem vonzó a Hód), hanem a felmerülő "furcsa" dolgok, a beltenyészet érdekek...
Nem engem kell meggyőznötök, sőt az sem számít mennyire hurrogtok le, mert az életben én jól el vagyok, Hódozni sem fogok többet, de magatoktol is elveszitek ezzel a játékot...
Reply With Quote
  #13635  
Old 09-02-2013, 21:14
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rickybos View Post
Ne haragudj, hogy nem írtam pár órán keresztül (persze neked sikerül ebbe is belemagyaráznod valamit), de volt más dolgom, minő meglepő...

Nem fogom bemásolni a jegyzeteimet, több oknál fogva sem. Ráadásul kb 1 hónapja nem is frissülnek, mivel nem veszek részt a játékban.
Amennyiben ezt annak tekinti bárki is, hogy csak "fröcsögtem", szíve joga legyen meg az igaza.
Aki régről ismer (mikor még vip sem volt - lehet néhányatok azt sem tudja miről is van szó) tudja, nekem is az élet szerves része volt a Hóditó, megpróbálva "becsábítani" az ismerősöket. Egy idő után már csak hobby lett, az utóbbi időben meg már inkább csak az ismerősök miatt maradtam... Ennek számomra nem a Hódító "sematikus" világa volt a legfőbb oka (mint a fiatalabbak zömének ezért nem vonzó a Hód), hanem a felmerülő "furcsa" dolgok, a beltenyészet érdekek...
Nem engem kell meggyőznötök, sőt az sem számít mennyire hurrogtok le, mert az életben én jól el vagyok, Hódozni sem fogok többet, de magatoktol is elveszitek ezzel a játékot...
Vagy pedig jössz ide, és valótlanságokat állítasz egy bolond magabiztosságával.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13636  
Old 09-02-2013, 21:18
Rickybos Rickybos is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Vagy pedig jössz ide, és valótlanságokat állítasz egy bolond magabiztosságával.
Legyen így, ha neked így jobb és könnyebb a lelkiismereted... Lehet én tévedtem!
Reply With Quote
  #13637  
Old 09-03-2013, 13:05
Tanuló Tanuló is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Budapest XV. ker
Posts: 87
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Biztos vagyok benne, hogy igen.
Reply With Quote
  #13638  
Old 09-04-2013, 03:30
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Rickybos View Post
Ne haragudj, hogy nem írtam pár órán keresztül (persze neked sikerül ebbe is belemagyaráznod valamit), de volt más dolgom, minő meglepő...

Nem fogom bemásolni a jegyzeteimet, több oknál fogva sem. Ráadásul kb 1 hónapja nem is frissülnek, mivel nem veszek részt a játékban.
Amennyiben ezt annak tekinti bárki is, hogy csak "fröcsögtem", szíve joga legyen meg az igaza.
Aki régről ismer (mikor még vip sem volt - lehet néhányatok azt sem tudja miről is van szó) tudja, nekem is az élet szerves része volt a Hóditó, megpróbálva "becsábítani" az ismerősöket. Egy idő után már csak hobby lett, az utóbbi időben meg már inkább csak az ismerősök miatt maradtam... Ennek számomra nem a Hódító "sematikus" világa volt a legfőbb oka (mint a fiatalabbak zömének ezért nem vonzó a Hód), hanem a felmerülő "furcsa" dolgok, a beltenyészet érdekek...
Nem engem kell meggyőznötök, sőt az sem számít mennyire hurrogtok le, mert az életben én jól el vagyok, Hódozni sem fogok többet, de magatoktol is elveszitek ezzel a játékot...
Már ne is haragudj így visszaolvasva az egészet miért nem csinálod azt hogy srácok Én a csürdöngölö 3 országra gondoltam itt a bizonyíték azt töröljétek szemeteket szátokat...Szerintem ennél egyszerűbb dolog nem is lett volna ..Ez a mostani amit meg beidéztem igen zavaros valami mert most akkor játszol vagy nem játszol ?? Ha igen akkor egy orinév azt TE vagy a megdicsöűlt Jézus ha meg nem játszol aktívan az A ban akkor meg miért is csináltál magadból bohocot ???
Reply With Quote
  #13639  
Old 09-04-2013, 11:00
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Már ne is haragudj így visszaolvasva az egészet miért nem csinálod azt hogy srácok Én a csürdöngölö 3 országra gondoltam itt a bizonyíték azt töröljétek szemeteket szátokat...Szerintem ennél egyszerűbb dolog nem is lett volna ..Ez a mostani amit meg beidéztem igen zavaros valami mert most akkor játszol vagy nem játszol ?? Ha igen akkor egy orinév azt TE vagy a megdicsöűlt Jézus ha meg nem játszol aktívan az A ban akkor meg miért is csináltál magadból bohocot ???
Nem játszik, mert kitették anarchba..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13640  
Old 09-04-2013, 19:24
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Nem játszik, mert kitették anarchba..

Igen kitették másokkal együtt úgy, hogy nem történt szabálytalanság. Legalábbis a mi részünkről nem, legfeljebb annyi, hogy a belépők a lehető legrosszabb kezekbe kerültek. Nem igaz none??
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu