Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-02-2008, 22:24
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default Kereséskor ország megjegyzése

Üdv! Egy aprócska kényelmi módosítást szeretnék felvetni:
A pontlistában ha a kiszemelt ori sorszámára kattintok akkor azt a rendszer megjegyzi, és a következő támadásnál vagy egyéb akciónál automatikusan felkínálja, és nem kell állandóan megjegyezni vagy bemásolni a célországok sorszámát.
Ezt a lehetőséget a Keresés menübe is belehetne vezetni.
A célország nevének beírása után pontos találat esetén a rendszer ugyanilyen működési elv alapján megjegyezné az adott ori sorszámát. Tömören ennyi, várom a véleményeket.
Sponsored Links
  #2  
Old 09-02-2008, 22:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Anélkül, hogy ellene lennék, mert végülis nem nagy dolog megcsinálni, azt kérdezném, hogy ez mennyire gyakori dolog, hogy onnan akarsz megjegyeztetni valakit?

Nem nézed meg a pontlistában előtte, hogy egyáltalán milyen messze van?
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 09-02-2008, 22:43
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Általában a pontlistát szoktam használni. Keresést akkor használok, ha pl. egy néhány napja meglopott országnak csak a nevére emlékszem (és arra hogy érdemes volt rá tk-t nyitni ), de arra nem hogy felettem vagy alattam van-e, és hogy milyen távol, akkor keresni szoktam. Szóval a Keresés menüt aránylag gyakran használom, napi rendszerességgel.
  #4  
Old 09-02-2008, 22:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by KPeti999 View Post
Általában a pontlistát szoktam használni. Keresést akkor használok, ha pl. egy néhány napja meglopott országnak csak a nevére emlékszem (és arra hogy érdemes volt rá tk-t nyitni ), de arra nem hogy felettem vagy alattam van-e, és hogy milyen távol, akkor keresni szoktam. Szóval a Keresés menüt aránylag gyakran használom, napi rendszerességgel.
Ebből nem derül ki, hogy hány körre van. Ha már megnézed a pontlistában, akkor ott pedig akár kattinthatsz is, hogy megjegyezze a számot.

Vagy nem így csinálod?
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 09-02-2008, 22:59
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ha meg olyan zsíros falat, úgyis benn van még az eseményeid között, minek keresni?
__________________
"Alkoholista az aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves"

http://stevzland.myminicity.com/ind
The Following User Says Thank You to Stev For This Useful Post:
  #6  
Old 09-02-2008, 23:10
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
Ha meg olyan zsíros falat, úgyis benn van még az eseményeid között, minek keresni?
Ennyi erővel maga a Keresés menüre sincs szükség...
A tolvajkodást csak példaként hoztam fel.

A javaslat egy fokkal megkönnyítené az országok közötti keresést, Azoknak akik szoktak is. A javaslat senkinek sem árt, de van akinek használ, még ha nincs is rá mindenkinek szüksége.
  #7  
Old 09-02-2008, 23:50
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ebből nem derül ki, hogy hány körre van. Ha már megnézed a pontlistában, akkor ott pedig akár kattinthatsz is, hogy megjegyezze a számot.

Vagy nem így csinálod?
Ha a pontlistában megnézem akkor igen. Kereséskor is volt már, hogy reflexszerűen a sorszámra kattintottam.
A távolság végett pedig nem mindig szoktam a pontlistát is megnézni. Érték alapján is meg lehet saccolni hogy az illető a közelben van e. Gömbölésnél, vagy lopásnál pedig pár kör nem oszt nem szoroz.
  #8  
Old 09-03-2008, 18:08
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Engem meg kifejezetten zavarna, hogyha pontlistában kattintok egy oriszámra, aztán még mielőtt támadnék rá, valakire rákeresnék, mert miért ne keressek rá, aztán mikor támadok, hopsz, 150 körre alám ment a sereg, mert a keresés miatt más orisorszámot jegyzett meg a rendszer


Ha már bekerülne, akkor, annyit kéne csak, hogy keresésnél is kattinhatósőággal lehessen megjegyeztetni a számot, de sztem még így is felesleges
The Following User Says Thank You to Dus For This Useful Post:
  #9  
Old 09-03-2008, 18:41
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 20%
Longevity: 94%
Default

Én személyszerint nagyon gyakran használom a keresőt és engem is kifejezetten zavarna,ha folyton megjegyezné a rendszer.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #10  
Old 09-03-2008, 18:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Én személyszerint nagyon gyakran használom a keresőt és engem is kifejezetten zavarna,ha folyton megjegyezné a rendszer.
Gondolom, hogy itt is kattintás utáni megjegyzésről szólt a javaslat. Kérdés, hogy ez mennyire lenne zavaró. Én személy szerint sokat szoktam az egérrel matatni a képernyőn, és kattintgatni mindenfele.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Fórumra belépéskor jelszó/becenév megjegyzése J.Ati A fórumról... :) 12 03-05-2008 00:45
A kláncsaták megjegyzése a hadi események közé Hunor a sirály Elvetett javaslatok 11 05-03-2007 17:43
TK megjegyzése dreaman68 Elvetett javaslatok 3 11-07-2006 15:16


All times are GMT +1. The time now is 07:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu