Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #651  
Old 01-07-2008, 16:54
lukika lukika is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by willyvereb View Post
NEM jó! Ezért nem vagyok a közvetlen erősítés híve!
Nem azt akarom, hogy az élőholtakat már át kelljen nevezni élőholt orkokra!
Legyenek igenis eredetiek! Eleve már a legextrémebb kivitelezésű faj, akkor miért ne lehetnének méginkább azok?
végülis igen de a játszhatóság tudod bár a hadi bónusz elég lenne20% az nem olyan durva
Reply With Quote
Sponsored Links
  #652  
Old 01-07-2008, 16:57
willyvereb willyvereb is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Majd döntsön Ati, hogy meik a jobb ötlet...Úgyis már csak ő hiányzik, hogy dűlőre jusson a téma...
Reply With Quote
  #653  
Old 01-07-2008, 16:57
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Olvassatok vissza, ahol találtok egy viszonylag értelmes módosítási vázlatot - elég sok időt feccöltek bele akik megcsinálták és vitatkoztak rajta, megérdemlik ezt az apróságot

még egy 103... ejj, és talán egyet sem kapok meg
ha már ennyit szenvedsz megkapod tőlem csak gyere fel
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #654  
Old 01-07-2008, 16:58
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by willyvereb View Post
Majd döntsön Ati, hogy meik a jobb ötlet...Úgyis már csak ő hiányzik, hogy dűlőre jusson a téma...
helyedbe nem nagyon reménykednék
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #655  
Old 01-07-2008, 16:59
willyvereb willyvereb is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

jó, de amíg ő nem szól ehhez a részhez hozzá addig értelmetlenül vitatkozunk...már meg vannak formálva az ötletek már csak ki kell választani, hogy meikre(vagy meikre ne) adják áldásukat...
Reply With Quote
  #656  
Old 01-07-2008, 17:12
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
ha már ennyit szenvedsz megkapod tőlem csak gyere fel
valamikor tuti felmegyek, mostanában már annyit ett Bp-n a fene, és még egyetlen hódossal sem találkoztam (mármint az elmúlt pár héten)
Reply With Quote
  #657  
Old 01-07-2008, 17:12
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
valamikor tuti felmegyek, mostanában már annyit ett Bp-n a fene, és még egyetlen hódossal sem találkoztam (mármint az elmúlt pár héten)
rossz helyen keresgélted
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #658  
Old 01-07-2008, 18:29
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
rossz helyen keresgélted

Én is-én is!!
Reply With Quote
  #659  
Old 01-07-2008, 22:47
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lukika View Post
de még mindig ott a gyújtás( az ellen a betegség a legjobb védelem de nem kell annyira durva képlet

mert ha utána számolsz az én képletem 200 hekin 2800 lakossal 4000 tolissal 68 egység betegség bár így újból átnézve a szorzót átjavítanám 5 re azaz: 170 lenne a betegség
(Tolvajok száma x10\lakosság száma) ez ha eléri az 1-et, akkor eléri a katonai szintű betegésget
pici egyenletrendezés eredménye, hogy lakosság/10 toli esetén eléred a maxot --> 2800 lakosú 200 hekis oriban 280 tolinál maxolsz, azaz legjobb esetben is 2,33% kocsmával -csak óriás nem éri el ezt a szintet.
És a toliknak az a lényege, hogy nem érintkeznek az ellen országában élőkkel (különben lebuknak )
Egy pici bacit mondjuk vihetnek haza, de akkor már inkább megfordítanám a képlet hányadosát: minél több tolival megy valaki, annál kevesebb betegséget kap (kevesebb idő alatt ellopják az adott mennyiségű cuccot...), így talán a "poénból gyújtom" jelenség kiküszöbölhető lenne, de mégsem számottevő harci helyzetben.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #660  
Old 01-07-2008, 22:52
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
(Tolvajok száma x10\lakosság száma) ez ha eléri az 1-et, akkor eléri a katonai szintű betegésget
pici egyenletrendezés eredménye, hogy lakosság/10 toli esetén eléred a maxot --> 2800 lakosú 200 hekis oriban 280 tolinál maxolsz, azaz legjobb esetben is 2,33% kocsmával -csak óriás nem éri el ezt a szintet.
És a toliknak az a lényege, hogy nem érintkeznek az ellen országában élőkkel (különben lebuknak )
Egy pici bacit mondjuk vihetnek haza, de akkor már inkább megfordítanám a képlet hányadosát: minél több tolival megy valaki, annál kevesebb betegséget kap (kevesebb idő alatt ellopják az adott mennyiségű cuccot...), így talán a "poénból gyújtom" jelenség kiküszöbölhető lenne, de mégsem számottevő harci helyzetben.
En mar irtam ide, szerintem nem kell flancolni. Tolikkal elkapjak a betegseget a hullatol. Mintha hadilag tortenne, tok ugyanaz. Ez tuti segit a poenbol gyujtason....
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu