Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 05-31-2006, 10:53
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

(Végig olvasva az eddigi hozzászolásokat!!!)

off
Senki:
Tyer mondata igy kezdödött:
Azt tényleg megtehetné a helytartó, hogy.....
Tehát nem mint új ötletet vetette fel, hanem egy elvetettet támogatott. Téhát elolvasta.
Ennek ellenére neked adok igazat, de túlreagáltál egy kezdőt!!! Persze egyszer valakin csattania kell az ostornak!
Tyer: Szerintem ne vedd személyes támadásnak a dolgot, hanem a rengeteg értelmetlen "elsőhozzászólás" támadásának. Amiben igazat kell adnom Senkinek.
De remélem béke van-lesz

A helytartó nyersanyag irányú fejlesztését ellenzem!!!
A visszatérő árú már lebeszélve, de csak még megjegyezném én is gyakran örülnék ha a HT kirakná a cuccot, de..... csak nyerni lehessen a piacon??? ill. mennyire torzulnának a piaci árak ha V.I.P.-sek nem veszthetnek?
A közös raktárral is csak az a bajom, hogy a V.I.P.-sek "tiszteségtelen elönyhöz" jutnak a kivétel opcióval !!! Igy is túl nagy az elönyünk az 1/A-ban (tehát Én is V.I.P. vagyok), a "nem fizetős" játékosokkal szemben. Az ötlet tényleg jó, tetszik! csak ennyi az ellenérvem

Az eredeti felvetés, a távolba látás meg pénzosztás stb. gondolom (remélem) már nem képezi megbeszélés tárgyát

Last edited by Colony; 05-31-2006 at 10:59..
Sponsored Links
  #22  
Old 05-31-2006, 11:19
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok.

Az elitek íjjak prioritásbeállítása szerintem is szükséges.

Ne rakja már ki a tornyos íjjakat az elitek helyett!!!
  #23  
Old 05-31-2006, 11:27
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor
Sziasztok.

Az elitek íjjak prioritásbeállítása szerintem is szükséges.

Ne rakja már ki a tornyos íjjakat az elitek helyett!!!
Igen! tényleg jobb lenne ha a védő érték lenne a mérvadó!
Logikusabb mint a jelenlegi!
  #24  
Old 05-31-2006, 15:26
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tyer
Kedves Colony!

Olyan oldalról világítottad meg a "javaslatomat", amelyre eddig nem gondoltam, és be kell lássam, így már tényleg nem lenne jó, ha a helytartó még ezt is megtenné.

Üdv,

Tyer
Ezért hívják Megbeszélések topic-nak!
Hirtelen felindulásból elkövetett ragyogó ötletünk felvetése után az első ember bebizonyítja mekkora láma vagyok, vagyunk és miért is müködik igy ez az egész évek óta ilyen egyszerüen és nagyszerüen!
  #25  
Old 05-31-2006, 17:01
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Colony: beismerem túlreagáltam, Tyer tényleg nem személyes a dolog, a mérgem sokkal inkább a jelenségnek szól, mint neked, mindazonáltal valahol neked is.... Túltárgyalva.

1/Aban valóban a rakosgatás túl táp dolog, de eleve a VIP is az... és ha már van rakosgatás, akkor legalább legyen rendesen beállítható... mint a védők is, hogy mekkora készültségnél tegye fel, mennyire, hányszor próbálja mekkora rúnamennyiségnél... szóval itt is, az mellé, hogy mennyit vegyen ki, már igazán nem sok, hogy mennyinél kevesebbnél vegyen ki, mennyinél többnél tegye már be és mennyit hagyjon meg, ha bepakol... ezek igazán nem nagy dolgok, csak néhány logikátlan kellemetenséget takarítanak meg...

Tyer: ez a helytartó funció csak 1/Aban létezik, máshol nem is látod...
  #26  
Old 06-01-2006, 11:40
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tyer
Üdv!

Volna egy kérdésem, remélem kapok rá választ.
Nem értem, a helytartó miért nem teszi ki néhány esetben az el nem férő sereget a piacra, ha ez a funkció be van állítva. Többször előfordult, hogy az el nem férő sereg elhagyta az orit, pedig még volt belépési lehetőség a piacra, és minden egyéb feltétel is megfelelt (pl. darabszám). Nem lehetne valahogy változtatni a helytartón, hogy mindenképp tegye ki és ne engedje elszéledni a sereget?

Kedves Senki!

a -8 nem túl erős, annyira nem vagyok rossz.


Üdv,

Tyer
Szépen lassan elszámoltam 10-ig mielött "én is túlreagálom" az egészet!
"Volna egy kérdésem, remélem kapok rá választ."
Szerintem itt a megbeszélésekben nem fogsz kapni választ, legalább is sok ember részéről...de ezek a bizonyos emberek segítőkészek, ha megfelelő helyen teszed fel kérdésed és nem itt, hanem http://forum.queosia.com/showthread.php?t=209

Last edited by Colony; 06-06-2006 at 14:46..
  #27  
Old 06-01-2006, 12:15
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Mert emberhiány van, és lefokozódnak hogy ne legyen hiány... olvass vissza amit reagáltam az ötletedre magára... abban kifejtetem, az ok pontosan ez.


(OFF: én csak azt döntöm el, hogy - vagy + az amit adok.. hogy mennyit ér a szavam az már a forummotor dolga...)
  #28  
Old 06-06-2006, 10:52
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
(OFF: én csak azt döntöm el, hogy - vagy + az amit adok.. hogy mennyit ér a szavam az már a forummotor dolga...)

Ezek az üzenetek sem szimpibbek mint amit az 1A top szemére vetettetek már párszor Függetlenül attól igaza van e bárkinek is a dologban,mégiscsak ugyanaz a jelenség mint egy másik általad is megszólt topicban Nehéz ám néha "úriemberként" lereagálni dolgokat. Ammondó vagyok induljunk el az erkölcsi MEGTISZTULÁS útján és gyeretek el hozzám sörözni június 16-án pénteken! Részletek egy másik topicban
  #29  
Old 06-07-2006, 23:09
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Tyer
A lényeg: tudom, hogy túlképzés van, és azért tünik el, de ha egyszer be van állítva a helytartó, és még be tud lépni a piacra, és el tudná adni őket, akkor nekem ne menjen el rengeteg képzett katonám, hanem tegye ki a piacra a felesleget. Nem hiszem, hogy Ti nem jártatok még így...
Najó... utálhatsz a véleményem miatt, de most újfent rossz amit írtál ...

Most hogy nem lehet akciózni körváltás közben végképp elveszik az a katona ami úgy jön ki a képzésből hogy nincs helye. Eddig is direkt veszett el körváltás közben, és eddig sem véletlenül nem adta el a helytartó. ha maradna annak a körnek a végéig amiben elkészült, akkor természetesen eladná a helytartó is. De mindenesetre az én túlreagálásom miatt is, de vérbefagyott ez a topic is. Remek. Ennek szólt a minusz, és lassan indkoltnak érzem, hogy amit adtam az 8-at ért, bár a mérőszámhoz mint írtam, nincs közöm.

És mégvalami: egy javaslatot akkor hurrognak le ha nem értenek vele egyet. Ha eleve azt sejted hogy a többség nem fog vele egyetérteni, akkor minek dobod be?... a többit már elmondtam. nem ismétlem magamat.
  #30  
Old 06-07-2006, 23:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tyer
A lényeg: tudom, hogy túlképzés van, és azért tünik el, de ha egyszer be van állítva a helytartó, és még be tud lépni a piacra, és el tudná adni őket, akkor nekem ne menjen el rengeteg képzett katonám, hanem tegye ki a piacra a felesleget. Nem hiszem, hogy Ti nem jártatok még így...
Azt hiszem, hogy a súgóolvasás hiánya sem képezi megbeszélések tárgyát.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Seregelhagyás Cassandra Segítség 28 02-23-2007 11:15


All times are GMT +1. The time now is 03:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu