Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #4291  
Old 06-12-2008, 11:16
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
2008-06-11 01:01:03 Big Gun (#2038) támadást indított Menzoberranzan (#3152) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 8891 hektár földet.
2008-06-11 01:01:03 Big Gun (#2038) támadást indított Menzoberranzan (#3152) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 5806 hektár földet.
2008-06-11 01:01:03 Big Gun (#2038) támadást indított Menzoberranzan (#3152) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 3790 hektár földet.



Ez nem semmi!
Szép nagy ütés volt.
Köszönjük szépen a gratulációkat!
Mindjárt megkérem a csatában és a felkészülésben is résztvevő egyik Harcosunkat, hogy vessen véget a találgatásoknak, ismertesse a történteket.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Reaktor For This Useful Post:
Sponsored Links
  #4292  
Old 06-12-2008, 11:49
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Először is a klán nevében köszönöm a gratulációkat.

A további találgatások elkerülése érdekében pedig leírnám az események hátterét. (ha már ennyien kíváncsiak rá, hogyan dörög a Nagy Fegyver)

Már vagy 2 hete nézegettük a célpont klánt, tolikkal felmértük őket.
Szabizásuk után a következő haditervet találtuk ki:

1. Magasan tartjuk a gabona árát, hogy a katonaképzésből ne tudjanak etetni, és a sereget a piacon tartsák.

2. Megkezdtük a támadó országok felkészítését a szövetségi háborúra.

3. Egy, a támadásban részt nem vevő országunk sávosan, a szabis orik közé bontva -egy kivétellel- begömbözte a célpont klán országait.

Ezeknek a manővereknek a nyerspiacon észrevehető nyoma volt, mivel a Big Gun termelése eltűnt a piacról. Sokaknak ez biztos fel is tűnt, hiszen ekkora országok fel-, illetve átépítése borzasztó sok nyerset emészt fel.

4, A támadási tervünk az volt, hogy ha visszajönnek szabiról, várunk 5-6 kört, míg észreveszik a gabonapiaci helyzetet, és kiteszik a seregeiket a piacra, majd ráállunk.
(egy ország pontlistabeli ingadozásából elég jól lehet következtetni az éhezés mértékére, ebből pedig a bent lévő seregre)
Úgy terveztük, hogy a ráállás előtt -piaci ár alatt- teszünk ki lovast is, íjászt is, és így látjuk, hogy védeni, vagy támadni akarnak.

5, Remy kiszúrta, hogy leesett a klán szabijuk, és riasztotta a csapatot. Kiszámoltuk, hogy ha szabin maradnak, akkor a gömbök ismeretében bemegy 3 sereg is.
Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to Arwen For This Useful Post:
  #4293  
Old 06-12-2008, 12:34
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Akkor ez akár mehetne a kézikönyvbe is
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #4294  
Old 06-12-2008, 15:03
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Köszönjük Arwen! Sokat tanultunk!
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Arwyl szelleme For This Useful Post:
  #4295  
Old 06-13-2008, 08:10
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

2008-06-13 00:01:03 Black Dragon (#3270) támadást indított Őrült nők ketrece (#2999) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1274 hektár földet.
2008-06-12 23:01:05 Őrült nők ketrece (#2999) támadást indított Black Dragon (#3270) ellen, de a csatát elvesztette

gratula sárkányok
Reply With Quote
  #4296  
Old 06-13-2008, 09:20
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
2008-06-13 00:01:03 Black Dragon (#3270) támadást indított Őrült nők ketrece (#2999) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1274 hektár földet.
2008-06-12 23:01:05 Őrült nők ketrece (#2999) támadást indított Black Dragon (#3270) ellen, de a csatát elvesztette

gratula sárkányok
rezgett a léc, ahogy tudom
Reply With Quote
  #4297  
Old 06-13-2008, 10:31
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

ha a big gun-ba visszaléptek már a tagok, akkor kérhetnék egy friss listát?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #4298  
Old 06-13-2008, 10:58
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Ahogy olvasgattam a Gunt ért vádakat, teljesen el voltam halva... Olyan vádakat hallottam, hogy ha valaki egy kicsit is belelátott kintről/bentről a Gun életébe, vagy valamilyen úton ismeri a srácokat/lányokat, akkor annak a gyanúja sem merült volna fel benne, hogy esetleges földleadásról, vagy bárminemű JKSZ-ről lett volna szó. Nekem volt szerencsém megtapasztalni a Big Gun tudását, tapasztaltságát, felkészültségét, belülről is, és nem láttam még egy olyan klánt, aki őket bármiben is megelőzte volna, legyen az tudás, vagy tiszta játék. Ha bizonyítgatná a fórum összes tagja, hogy itt bizony JKSZ volt, én azt akkor sem hinném el. Jöhetnének 1000 képzelt bizonyítékkal, nem fogadnám el. A Big Gun tisztességesen ütött mármár mocskosul hatalmasat!!! NAGYON NAGY GRAT!!! És azoknak pedig akiknek ki kellett lépnie a klán érdekei miatt, a továbbiakban sok kárpótló hektárt kívánok!

A miénkről meg annyit, hogy éppen mindenki visszaért a szabiról Azért volt benne egy kis izgalom
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #4299  
Old 06-13-2008, 11:37
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ahogy olvasgattam a Gunt ért vádakat, teljesen el voltam halva... Olyan vádakat hallottam, hogy ha valaki egy kicsit is belelátott kintről/bentről a Gun életébe, vagy valamilyen úton ismeri a srácokat/lányokat, akkor annak a gyanúja sem merült volna fel benne, hogy esetleges földleadásról, vagy bárminemű JKSZ-ről lett volna szó. Nekem volt szerencsém megtapasztalni a Big Gun tudását, tapasztaltságát, felkészültségét, belülről is, és nem láttam még egy olyan klánt, aki őket bármiben is megelőzte volna, legyen az tudás, vagy tiszta játék. Ha bizonyítgatná a fórum összes tagja, hogy itt bizony JKSZ volt, én azt akkor sem hinném el. Jöhetnének 1000 képzelt bizonyítékkal, nem fogadnám el. A Big Gun tisztességesen ütött mármár mocskosul hatalmasat!!! NAGYON NAGY GRAT!!! És azoknak pedig akiknek ki kellett lépnie a klán érdekei miatt, a továbbiakban sok kárpótló hektárt kívánok!

A miénkről meg annyit, hogy éppen mindenki visszaért a szabiról Azért volt benne egy kis izgalom
ahoz gratula, jó időzités volt
a fentihez meg csak annyit,hogy a gun tudását talpraesettségét senki nem kérdőjelezheti meg, de nem tudhatod, hogy hogy müködött/müködik, a többi igazán nagy klán (mi még messze állunk ettől, mind erőforrásilag, mind tudásilag)
Igazából sok az irigy, ember, és sok embernek igaza van abban, hogy ilyen szinten már nem szabadna ilyen hibákat elkövetni, pont ettől tünik furcsának az egész sokaknak, de hát voltak már nagy zuhanások A-ban
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #4300  
Old 06-13-2008, 11:41
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
ahoz gratula, jó időzités volt
a fentihez meg csak annyit,hogy a gun tudását talpraesettségét senki nem kérdőjelezheti meg, de nem tudhatod, hogy hogy müködött/müködik, a többi igazán nagy klán (mi még messze állunk ettől, mind erőforrásilag, mind tudásilag)
Igazából sok az irigy, ember, és sok embernek igaza van abban, hogy ilyen szinten már nem szabadna ilyen hibákat elkövetni, pont ettől tünik furcsának az egész sokaknak, de hát voltak már nagy zuhanások A-ban
Nem mondtam én egy szóval se, hogy tudom, hogy a többi nagy klán hogy működik! Csak azt akartam kielmeni, hogy tisztességesebb játékosokkal kevéssel találkoztam! Ennyi volt a lényege.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu