Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-02-2014, 12:53
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default "Országod" és "Tanácsadók" lekérése újrázáshoz

Pár napja újráztam egy olyan orim, ami már olyan 1 éve volt szabin és meglepve láttam, mennyi mindenem volt szintlépéskor.
Ebből támadt az ötletem/javaslatom:

Ha úgyis "tudja a játék", mim volt, mert az újrázásnál visszakapom, akkor lenne-e lehetőség előtte az e-mail címre lekérni az "Országod" és a "Tanácsadók" képét (vagy vmilyen formáját)? Így látható lenne, mi volt az oriban lépéskor. Pár éve a szinten lévő oriknál nem hiszem, hogy sokan emlékeznek a "vagyonra". Így eldönthető lenne, megéri-e az újra vagy sem.

Ha már kötni akarjuk feltételekhez, akkor aktív VIP és minimum 1 újrázási lehetőségre van hozzá szükség.
Hátha kedvet kapnának páran a régi elfekvő orikat előhozni újrázás utáni játékra...

Kb. ennyi...
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
  #2  
Old 10-02-2014, 17:38
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Technikailag megoldható lenne?
Reply With Quote
  #3  
Old 10-02-2014, 20:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Technikailag megoldható lenne?
Technikailag megoldható.

Azért nincs most ilyen, mert az újrázás alapvetően azért van, hogy ha teljesen romokban az országod, és amikor már MINDEN jobb, mint az aktuális állapot. Így igazából lényegtelen, hogy most darabszámra tudod-e, hogy hány katonád volt, vagy hány tekercsed, mert biztos, hogy jobban fog kinézni az ország, mint ahogy most kinéz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #4  
Old 10-02-2014, 21:48
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Technikailag megoldható.

Azért nincs most ilyen, mert az újrázás alapvetően azért van, hogy ha teljesen romokban az országod, és amikor már MINDEN jobb, mint az aktuális állapot. Így igazából lényegtelen, hogy most darabszámra tudod-e, hogy hány katonád volt, vagy hány tekercsed, mert biztos, hogy jobban fog kinézni az ország, mint ahogy most kinéz.
Igaz, de én pl. nem azért újráztam, hanem mert lett egy szövi és sokkal felettük voltam. De ha pl. látnám, hogy újrázáskor nem volt semmim, akkor lehet megvárom őket SZ-en ahol voltam...
pl...
Reply With Quote
  #5  
Old 10-05-2014, 18:45
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ebből támadt az ötletem/javaslatom:

Ha úgyis "tudja a játék", mim volt, mert az újrázásnál visszakapom, akkor lenne-e lehetőség előtte az e-mail címre lekérni az "Országod" és a "Tanácsadók" képét (vagy vmilyen formáját)? Így látható lenne, mi volt az oriban lépéskor. Pár éve a szinten lévő oriknál nem hiszem, hogy sokan emlékeznek a "vagyonra". Így eldönthető lenne, megéri-e az újra vagy sem.
Pool,

Abban igazad van, hogy nem mindig azert ujrazunk mert szetesett az orszag, sot egy regi jatekosnak egy kihivas ujra talpra allitani egy szetegetett, szetrombolt, lefosztott es mar semmire sem kepes orszagot 2 heti allando haboru utan.

Pl en is azert ujraztam eddig az also szinten mert fajt valtottam, vagy Aban hogy felhozzam a kicsiket, de a keresed mar megint egy kenyelmi keres. Pl. ezt en ugy szoktam, hogy mielott nyomom a fellepesi gombot, lementem a jegyzetekbe mert ott nem veszik el, csak ha te sajat magad kitorlod. Ha ujrazni szeretnel meg tudod nezni hogyan is neztel ki es valojaban lenne ertelme. Igaz ez nem segit azon aki ezt nem tette meg eddig, de konnyen megoldhato a jovore nezve.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
"Piaci áru feltöltése szabad-raktárhelyekig"-gomb Rotcsa Elvetett javaslatok 15 08-18-2011 12:36
Hódító elérése okostelefonról "hagyományos" módban. karesz6 Segítség 40 03-01-2011 10:51
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 16:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 17:20


All times are GMT +1. The time now is 19:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu