Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #911  
Old 12-16-2010, 10:26
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

*Pool fog egy jó nagy sáros hógolyót és megdob vele mindekit. Pool most boldog, mindenki meg sáros*
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
  #912  
Old 12-16-2010, 10:59
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szerintem ne eroltesd a parhuzamokat, a multkor jott a piacos hasonlat, aminek tenyleg semmi koze nem volt az egeszhez, ez meg megint nem tudom hogy jon ide...

Bunos aki elfokoz? En elfokoztam? Ne beszelj mar hulyesegeket.
nem tehetek róla, ha nem érted a hasonlato(ka)t.

tegnap azt szajkóztad, ez egy véletlen kiskapu, nem szándékosan lett megalkotva, hogy ki lehessen lépni a klánból. hasonlat: a piac piacolásra lett kitalálva, nem raktár, ez csak egy "véletlen kiskapu, nem szándékosan lett megalkotva", hogy lehessen rajta tartalékot is gyűjteni.

ma meg azt írtad, hogy ellenetek is sokan elfokoztak, még nullára is bontottak, és még többször is... hasonlat: sokan lopkodtak a boltban. Ti is elfokoztatok -> beálltatok a sorba a többiek mellé. Nem az elfokozás a bűn, hanem a csokilopás...

A helyesírás nagyon megy, de a szövegértés nem?

részemről is befejezve.
Reply With Quote
  #913  
Old 12-16-2010, 11:01
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
inkább a császárnak adom mint piackivevős fokozomatyiknak :P
ti is csak azóta nem fokozgattok mióta megmutattuk hogy hiába
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
  #914  
Old 12-16-2010, 11:06
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Nem arról beszélek, hogy ezt írtátok.

Azt mondom, hogy számomra a Gun arról híres, hogy szigorúan tudás alapon veri agyon az ellenfeleit pont azért, mert utólag "mindig" leírtátok, hogy milyen módszerrel és hogyan jártatok túl az ellen eszén. Ehhez képest most jön egy elfokozás, amit Ti fricskának mondtok, de nagyon úgy tűnik, hogy ezúttal valaki hozzátok hasonló tudással rendelkezett, az ütést benyelni és gratulálni pedig büdös lett volna.
Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Azért ez érdekes, hogy egyesek azért harcolnak, hogy tudjunk nagyot ütni klánban ne tudják kidobálni a tagokat, legyen már végre harc, mikor meg lehetne akkor elfokozok 1 + .. milla egységet, még véletlenül se vigyenek tőlem semmit alapon de megérte, jót röhögtem az egészen egy úr a napokban azt írta nekem, hogy csak azért történnek ezek a harcok, hogy az ujjak beleszokjanak az A-s harcmodorba, gyakoroljanak... az elfokozást már szépen csinálják
A 100k ponttávos témába szerintem a mi klánunk írt legtöbbet, de valahogy senkinek nem tetszik semmilyen megoldás, úgyhogy gyakorlatilag nem halad a téma. Míg nem állunk Ati elé egy többeknek tetsző variánssal, marad a mostani rendszer, ezért jelenleg nem szabálytalan alkalmazni a távolodást. Hozzátenném, hogy az említett 'úr' azt is írta, hogy az elfokozott országot is be lehet verni, Gunosoknak legalábbis eddig sikerült. Itt ezt nem sikerült megcsinálni, így a gratulációk is máskorra maradnak.

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akkor nem menekülés volt ha az volt a célja, hogy megnevettessetek, akkor tényleg bejött tulajdonképpen tudtuk, hogy ez lesz, azért nem is mentem közelebb kör előtt, egyedül Serg mondta azt, hogy Xepi sosem fokozna el, ő odaáll a harcba, de úgy látszik az emberek változnak, és tévednek. Xepi nem csak akkor kell keménynek lenni ha 10 vs 2ben nyomulsz, és nem csak akkor ha egy törpöt kell leverni, vagy éppen el kell fokozni, hanem útközben is
Hogy mikor is kell keménynek lenni? Hárman vagytok alattam két személyiséges hadi országokkal, de én mentem ki támadni néhány napja is, most is, a törpére nem mentem ki. 10 vs 2? Ez kizárólag a készpénzre vonatkozott. Jelen esetben 3 vs 1 a csata a ti javatokra (kisklánozásotok idejében is 2 vs 1 volt), ha ezzel nem tudtok élni, az nem az én hibám. Ha ilyen országokkal szenvedő félnek érzitek magatokat, akkor lehet valamit máshogyan kellene csinálnotok.
Az esti ütésnél az elfokozás mellett elég nehezen döntöttem, de személyes, játékon kívüli okokból kifolyólag szükségem volt erre a lépésre. Nem vagyok rá büszke, de nem szabálytalan a lépés, és nem is egy kis csóri klán egy tagját ütöttem, hogy nagyon lelkiismeret-furdalást kellene éreznem -mint ahogy itt egyesek beállítják.
Ha mulatságos volt a fokozásom, akkor nem értem ezeket a kesernyés hozzászólásaidat. Ha Serg egy kicsit is hatással volt rád, akkor valahogy úgy fognád fel, hogy kölcsön föld, majd még csatázunk érte (mint ahogy az lesz is biztosan).
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #915  
Old 12-16-2010, 11:29
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dew View Post
nem tehetek róla, ha nem érted a hasonlato(ka)t.

tegnap azt szajkóztad, ez egy véletlen kiskapu, nem szándékosan lett megalkotva, hogy ki lehessen lépni a klánból. hasonlat: a piac piacolásra lett kitalálva, nem raktár, ez csak egy "véletlen kiskapu, nem szándékosan lett megalkotva", hogy lehessen rajta tartalékot is gyűjteni.

ma meg azt írtad, hogy ellenetek is sokan elfokoztak, még nullára is bontottak, és még többször is... hasonlat: sokan lopkodtak a boltban. Ti is elfokoztatok -> beálltatok a sorba a többiek mellé. Nem az elfokozás a bűn, hanem a csokilopás...

A helyesírás nagyon megy, de a szövegértés nem?

részemről is befejezve.
Azert kedves ertelmezobajnok, arra valaszolhatnal, hogy a piac miota is olyan modositas, ami egy bizonyos cselekvest elosegiteni hivatva lett bevezetve, megis hatraltatja azt?

A szoveged masodik reszenek meg nincs ertelme sajnos, nincs mit ertelmezni rajta.

De azert probalok logikailag segiteni, hatha eszreveszed:

csokilopas = elfokozas.

csokilopas = bun.

Elfokozas != bun?

Hogy sikerult ezt kihozni?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #916  
Old 12-16-2010, 12:48
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Hogy mikor is kell keménynek lenni? Hárman vagytok alattam két személyiséges hadi országokkal, de én mentem ki támadni néhány napja is, most is, a törpére nem mentem ki. 10 vs 2? Ez kizárólag a készpénzre vonatkozott. Jelen esetben 3 vs 1 a csata a ti javatokra (kisklánozásotok idejében is 2 vs 1 volt), ha ezzel nem tudtok élni, az nem az én hibám. Ha ilyen országokkal szenvedő félnek érzitek magatokat, akkor lehet valamit máshogyan kellene csinálnotok.
Az esti ütésnél az elfokozás mellett elég nehezen döntöttem, de személyes, játékon kívüli okokból kifolyólag szükségem volt erre a lépésre. Nem vagyok rá büszke, de nem szabálytalan a lépés, és nem is egy kis csóri klán egy tagját ütöttem, hogy nagyon lelkiismeret-furdalást kellene éreznem -mint ahogy itt egyesek beállítják.
Ha mulatságos volt a fokozásom, akkor nem értem ezeket a kesernyés hozzászólásaidat. Ha Serg egy kicsit is hatással volt rád, akkor valahogy úgy fognád fel, hogy kölcsön föld, majd még csatázunk érte (mint ahogy az lesz is biztosan).
figyelj én úgy fogom fel ezentúl (egy darabig) mint ti a klános dologban. felesleges rátok kimenni, mert úgyis elfokoztok. és nem gondolod komolyan, hogy utánad megyek 600 hekiért ha több mint 1 milla egységet fokozol el. a személyes ügyekről meg csak annyit, hogy az első ütésednél azért nem léptem semmit, mert nem volt netem, és wapról bontottam be azt a rakat házat is. am én már rég lezártam a témát, ne hozzátok elő többet, fogunk mi még jókat játszani.. remélem
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #917  
Old 12-16-2010, 14:00
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Egy nagy előnye volt annak, hogy elfokozott Xepi: eddig mindenki tett rá magasról ha valaki elfokozott, esetleg az háborgott, aki a szenvedő fél volt, most meg hirtelen elkezdték elitélni, mert végre valamibe bele lehet kötni a Big Gunnál.

Kutya sem írt semmit, amikor Csabi elől elfokozták Jack-et, de amikor Xepi idő és gyors net hiányában erre kényszerül, úgy, hogy kb. az 1/A három legkigyúrtabb hadisorijával száll szembe egyedül, akkor valami megbocsájthatatlan dolog történt.

Azt főleg nem tudom hova tenni, amikor olyan szól bele, akinek nemhogy semmi köze hozzá, de olyan alacsony hekin fokozott el, ahol én szégyellnék.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #918  
Old 12-16-2010, 14:22
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Kutya sem írt semmit, amikor Csabi elől elfokozták Jack-et, de amikor Xepi idő és gyors net hiányában erre kényszerül, úgy, hogy kb. az 1/A három legkigyúrtabb hadisorijával száll szembe egyedül, akkor valami megbocsájthatatlan dolog történt.
lassú nettel azért szépen fokozott kb 5* kör előtt olyan 1-2 másodpercenként. nekem ne meséljétek be, hogy lassú nettel gömböz, próbál ártózni, sereget enged, kb 4-5 fokozást megcsinál kézzel kevesebb mint 1 perc alatt. akkor nála milyen a gyors net?? meg ha nekem nincs időm, akkor nem megyek ki egy hadis orkra. azért vannak külömbségek Jack és Xepi között. Jack nem éppen hadis ori, nem ő provokálta azt, hogy üssétek, és nem mellesleg nem prédikált arról, milyen is a kemény út közbeni csata. szóval elég rossz volt a hasonlatod. és könnyű úgy szembeszállni 3 orival, hogyha rosszul sül el, legrosszabb esetben úgyis elfokozok. én nem ítélem el Xepit, de akkor legalább ne állítsátok be magatokat szentnek. mondjátok meg ez van, mindenki nyel egyet és továbblépünk.

Last edited by Merengő; 12-16-2010 at 14:25..
Reply With Quote
  #919  
Old 12-16-2010, 14:56
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
lassú nettel azért szépen fokozott kb 5* kör előtt olyan 1-2 másodpercenként. nekem ne meséljétek be, hogy lassú nettel gömböz, próbál ártózni, sereget enged, kb 4-5 fokozást megcsinál kézzel kevesebb mint 1 perc alatt. akkor nála milyen a gyors net??
Visszanéztem az eseményeimet, 5-8mp volt az oldalfrissítésem. Úgyhogy ha szerinted gyors amit csináltam, el nem tudod képzelni milyen, ha gyors a netem

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
azért vannak külömbségek Jack és Xepi között. Jack nem éppen hadis ori, nem ő provokálta azt, hogy üssétek, és nem mellesleg nem prédikált arról, milyen is a kemény út közbeni csata. szóval elég rossz volt a hasonlatod. és könnyű úgy szembeszállni 3 orival, hogyha rosszul sül el, legrosszabb esetben úgyis elfokozok. én nem ítélem el Xepit, de akkor legalább ne állítsátok be magatokat szentnek. mondjátok meg ez van, mindenki nyel egyet és továbblépünk.
Már tényleg kezdelek sajnálni titeket a sok kiszolgáltatott országotokkal.

Szentnek pedig senki nem mondott minket, ilyet nem tudom miért hoztok elő, különben sem értem hogy ez hogyan kapcsolódik egy normális csatához. (esetleg a szentek csak védőkkel támadnak ki, hogy ne ártsanak a gyengéknek és elesetteknek, és én ezt itt felrúgtam a lovaimmal?)

Nem mellékesen pedig: nem úgy indultam neki az akciónak, hogy sebaj, legfeljebb elfokozok.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 12-16-2010 at 14:58..
Reply With Quote
  #920  
Old 12-16-2010, 15:01
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Nem mellékesen pedig: nem úgy indultam neki az akciónak, hogy sebaj, legfeljebb elfokozok.
ennek örülök. további jó csatákat.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 17:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu