Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #9121  
Old 10-04-2010, 16:36
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
Játékstílusotok miatt én nem bánom annyira, hogy viszonylag fiatal klánunk eddigi legnagyobb ütése épp ellenetek sikerült be
Mostmar valaki meselhetne milyen a jatekstilusuk, ha mar tobben ennyire kedvelik oket...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #9122  
Old 10-04-2010, 18:56
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
3 orit hibázni ? 1 ori hibázott csak aki nem végezte el a feladatát .....
De erről felesleges vitát nyitni itt hiszen én ismerem a saját klánom működését veled ellentéteben ...
3 napja voltatok kb 2-3 körösek csak ti szerintem nem figyeltétek
Az előző oridról meg csak annyit hogy valamiért törölted ha nem tévedek ....
Nem te voltál az első aki törölt orival előlem , előlünk és nem is te leszel az utolsó ( az első párat még megjegyeztem , de egy ideje már nem is érdekel ha valakinek nem stabil az idegálapota )

Elsimerem szépet vittetek tőlünk , szerencsétek volt kb ennyi majd visszaszedegetjük apránként

Totya
legalább egyszer az életben tanusítanál alázatot és elismernéd, hogy az ellen jobb volt. Az meg nálam szánalom kategória, hogy az egyik tagotokra akarod ráhúzni az egészet. Egy sikeres klántámadás nem csak a szerencséből áll, ne akard az érdemeiket kisebbíteni. Úgy sem fog sikerülni
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #9123  
Old 10-04-2010, 20:49
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Vityu tisztában vagyok vele , hogy a dragon és az én klánom közt a békének a halvány szikrája sincs Konkrétan ez engem egy kicsit sem zavar ...
Tudom azt is , hogy melyik nagy klánnak vagytok az érdekeltsége mert a dragonos topicból egyértelműen kiderül
Meg ugye az is kiderül , hogy Pumi is a ti érdekeltségetek úgy klánostól mindenestül ....

Pumi az újrázásban az a jó, hogy tudsz másik fajt választani , tehát nem kell törölni az oridat ha érted mire gondolok

Hexéknek az egyik orija betámadott minket ott volt egy kis földelés oda visza ..

Tényleg szép nagyot ütötek rajtunk de ezt már leírtam párszor sajnos egy emberen múlt nálunk ezen a tényen nem tudok változtatni ha tetszik ha nem

Teljesen nyugodtan merem állítani , hogy mindenki aki be akar érni vagy én őt be akarom érni az biztosan meg is fog történi ....

518796 ez a sorszámú ori is így vélekedet ahogy páran közületek 1 év után sikerült utolérnem .
A találkozás óta nem változik az értéke , ami lassan már vagy 8-10 hónapja volt Biztos vagyok benne , hogy ismeritek őt ...

Szerintem ezt a sztorit kár továbbfüzni már

Totya
Reply With Quote
  #9124  
Old 10-04-2010, 20:57
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Vityu tisztában vagyok vele , hogy a dragon és az én klánom közt a békének a halvány szikrája sincs Konkrétan ez engem egy kicsit sem zavar ...
Tudom azt is , hogy melyik nagy klánnak vagytok az érdekeltsége mert a dragonos topicból egyértelműen kiderül
Meg ugye az is kiderül , hogy Pumi is a ti érdekeltségetek úgy klánostól mindenestül ....

Pumi az újrázásban az a jó, hogy tudsz másik fajt választani , tehát nem kell törölni az oridat ha érted mire gondolok

Hexéknek az egyik orija betámadott minket ott volt egy kis földelés oda visza ..

Tényleg szép nagyot ütötek rajtunk de ezt már leírtam párszor sajnos egy emberen múlt nálunk ezen a tényen nem tudok változtatni ha tetszik ha nem

Teljesen nyugodtan merem állítani , hogy mindenki aki be akar érni vagy én őt be akarom érni az biztosan meg is fog történi ....

518796 ez a sorszámú ori is így vélekedet ahogy páran közületek 1 év után sikerült utolérnem .
A találkozás óta nem változik az értéke , ami lassan már vagy 8-10 hónapja volt Biztos vagyok benne , hogy ismeritek őt ...

Szerintem ezt a sztorit kár továbbfüzni már

Totya
Ha beérsz nagyon szívesen vállalom hogy harcolok veled És akár a többieket megkérem hogy ne szóljanak bele és lássuk mire vagy képes országnév az aláírásomba
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #9125  
Old 10-04-2010, 20:58
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Tudom azt is , hogy melyik nagy klánnak vagytok az érdekeltsége mert a dragonos topicból egyértelműen kiderül
Szoval Te vagy az, aki ezt a baromsagot terjeszti, hogy a Black Dragont a Gun tapolja! Most mar ezt is tudjuk. Mert eddig csak visszahallottuk.

Kosz a felvilagositast, Toled igazabol nem is vartunk tobbet. Bar egyszer kitalalhatod hogy minket meg a Pannon tapol pl, az is vicces lenne...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #9126  
Old 10-04-2010, 21:17
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szoval Te vagy az, aki ezt a baromsagot terjeszti, hogy a Black Dragont a Gun tapolja! Most mar ezt is tudjuk. Mert eddig csak visszahallottuk.

Kosz a felvilagositast, Toled igazabol nem is vartunk tobbet. Bar egyszer kitalalhatod hogy minket meg a Pannon tapol pl, az is vicces lenne...
Véleményem szerint jól látszódik a szoros viszony
Reply With Quote
  #9127  
Old 10-04-2010, 21:20
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szoval Te vagy az, aki ezt a baromsagot terjeszti, hogy a Black Dragont a Gun tapolja! Most mar ezt is tudjuk. Mert eddig csak visszahallottuk.

Kosz a felvilagositast, Toled igazabol nem is vartunk tobbet. Bar egyszer kitalalhatod hogy minket meg a Pannon tapol pl, az is vicces lenne...
Én meg a Pannont, de ezt eddig is tudtátok
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #9128  
Old 10-04-2010, 21:24
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
...Tudom azt is , hogy melyik nagy klánnak vagytok az érdekeltsége mert a dragonos topicból egyértelműen kiderül
Meg ugye az is kiderül , hogy Pumi is a ti érdekeltségetek úgy klánostól mindenestül ....

Totya
Én is beszéltem marhaságokat, amikor nem láttam át az A-t egyáltalán... Remélem egyszer majd te is belátod mindezt...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #9129  
Old 10-04-2010, 21:30
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Vityu tisztában vagyok vele , hogy a dragon és az én klánom közt a békének a halvány szikrája sincs Konkrétan ez engem egy kicsit sem zavar ...
Tudom azt is , hogy melyik nagy klánnak vagytok az érdekeltsége mert a dragonos topicból egyértelműen kiderül
Meg ugye az is kiderül , hogy Pumi is a ti érdekeltségetek úgy klánostól mindenestül ....

Pumi az újrázásban az a jó, hogy tudsz másik fajt választani , tehát nem kell törölni az oridat ha érted mire gondolok

Hexéknek az egyik orija betámadott minket ott volt egy kis földelés oda visza ..

Tényleg szép nagyot ütötek rajtunk de ezt már leírtam párszor sajnos egy emberen múlt nálunk ezen a tényen nem tudok változtatni ha tetszik ha nem

Teljesen nyugodtan merem állítani , hogy mindenki aki be akar érni vagy én őt be akarom érni az biztosan meg is fog történi ....

518796 ez a sorszámú ori is így vélekedet ahogy páran közületek 1 év után sikerült utolérnem .
A találkozás óta nem változik az értéke , ami lassan már vagy 8-10 hónapja volt Biztos vagyok benne , hogy ismeritek őt ...

Szerintem ezt a sztorit kár továbbfüzni már

Totya

elmagyarázom, hátha megérted
az 1/A nem egy olyan szint ahol érdemes fagyasztani, mivel 1-2k kör után nem feltétlen lépsz szintet. MAUL orim a pénz miatt került A-ba, nem volt több célja.....
DE tudod mit, ezek az orijaim:

Országok, amik eddig hozzád tartoznak:
-_NO FEAR_- (#196354) [2/B]
*VATOS LOCOS* (#291252) [1/A]
ALJAS (#306903) [4/L]
AZ UTAZÓ (#629365) [5/V]
szeretettel várlak
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to For This Useful Post:
  #9130  
Old 10-04-2010, 21:46
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Véleményem szerint jól látszódik a szoros viszony
Kérlek tényekkel támaszd alá ezeket. Kíváncsi lennék rá
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu