Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik ötleteteket tartanád jónak, a hulla erősítésére?
tripla szintenkénti hadibónusz 29 21.64%
dupla szintenkénti hadibónusz 27 20.15%
gyújtás elleni rezisztencia 33 24.63%
minden mágikus és tolvaj akció elleni reziszdetencia (szintenként +5%-ot növekszik) 29 21.64%
férőhelye szintenként +2-vel növekszik 12 8.96%
férőhelye szintenként +10%-ot növekszik 65 48.51%
nem kell erősíteni, vagy ezek közül egyiket se tartom jónak. (alapos kifejtést igényel!!!) 19 14.18%
Multiple Choice Poll. Voters: 134. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 10-19-2008, 13:19
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
ezt te sem gondolod komolyan, hogy a kórház megoldás a napi többszöri ütésváltásra!
képzeld, nagyon jól tudom, hogy mikor fertőződsz meg! csakhogy nem egy kör leszedni a betegséget, és minden újrafertőződésnél sok embered megy el..megnézném, hogy 1 hét folyamatos betegség után hogy néznél ki...
ha meg mindig megvárod, hogy lemenjen a betegség, akkor a hulla máris megúszta, mert az nem egy kör, amíg leesik a lepra...az meg, hogy menjek földre...hát nem tudom, eddig is azt csináltam, csak nem mindegy, hogy kit hagyok hátra, gondolok itt a szövikre...meg nem olyan egyszerű bemenni 2-3-szor földre egy duplaserges hullához persze, mint a mostanihoz...
úgyhogy gúnyolódhatsz ezen, hogy fránya betegség, de igenis hosszútávon pénz nélkül elég kellemetlen, próbáld ki!
Ha nincs pénzed akkor ne menj neki egy hullának, sőt másoknak se. Ha csóró vagy akkor nem kell hozzá egy hulla hogy helyben hagyjon, megteszi azt bárki.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 10-19-2008, 13:21
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by KPeti999 View Post
Ha nincs pénzed akkor ne menj neki egy hullának, sőt másoknak se. Ha csóró vagy akkor nem kell hozzá egy hulla hogy helyben hagyjon, megteszi azt bárki.
csak tudod itt senki nem hagyott helyben, hanem a betegség vitt padlóra,ha padlóra vitt, és az nem mindegy
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #43  
Old 10-19-2008, 13:22
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
vagy 2-szer annyi idő alatt, nem mindegy..és cserébe ugyanolyan erős hadilag, mint egy ork , állításod szerint, és még nagyon ártani sem lehet neki...ez egy terminátor, akármit is mondasz, én ezt nem támogatom...esetleg úgy, hogy akkor a vari-és toli rezisztenciája megszűnik.
Én ezt a javaslatot nem a többi mellé vetettem fel, télleg nincs szükség semmiféle gyujtás, toli vagy bármiféle rezisztenciára, ha ez a javaslat életbe lép. Ezt aláírom. De önmagában sztem nem lenne túlzás ez a javaslat.
Reply With Quote
  #44  
Old 10-19-2008, 13:26
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by KPeti999 View Post
Durván hangzik 200 hekin az a 11-12k egység, pedig pont egyen értékű egy kiélezett ork 5k egységének támadóértékével. A hulla sokkal több pénz árán kiélezett orival tudja csak felvenni egy orkkal a versenyt.
Még mindig orkot akarsz csinálni a hullából. Ha sok pénzem van nem hullával fogok hadizni és szerintem más se. Nem fogsz meggyőzni
Reply With Quote
  #45  
Old 10-19-2008, 13:39
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
csak tudod itt senki nem hagyott helyben, hanem a betegség vitt padlóra,ha padlóra vitt, és az nem mindegy
Elvileg egy betegség ellen nem nehéz védekezni, vagy megelőzni. Velem is előfordult már hogy padlóra küldött egy sokáig elhúzódó betegség, de csak mert figyelmetlen voltam. Mindenkivel előfordul hogy első egy-néhány alkalommal leteríti a pestis, de ha megtanulja nem lebecsülni, és tudja mi a teendő, akkor olcsón ki tud belőle lábalni.
Reply With Quote
  #46  
Old 10-19-2008, 13:42
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by KPeti999 View Post
Elvileg egy betegség ellen nem nehéz védekezni, vagy megelőzni. Velem is előfordult már hogy padlóra küldött egy sokáig elhúzódó betegség, de csak mert figyelmetlen voltam. Mindenkivel előfordul hogy első egy-néhány alkalommal leteríti a pestis, de ha megtanulja nem lebecsülni, és tudja mi a teendő, akkor olcsón ki tud belőle lábalni.
csak közben nem tudja ütni a hullát, erről beszélek
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #47  
Old 10-19-2008, 13:45
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Még mindig orkot akarsz csinálni a hullából. Ha sok pénzem van nem hullával fogok hadizni és szerintem más se. Nem fogsz meggyőzni
Ha mindenki ugyanúgy gondolkodna mint te akkor nem lenne szükség 8 fajra és 9 személyiségre, mindenki ugyanolyan fajjal, személyiséggel, éplistával és ugyanolyan felállásban nyomná. Nem téged akarlak meggyőzni, de akik látni fogják benn a lehetőséget azok ki fogják használni. Tudom ajánlani az "egy apro tuning a hullának" című topicot. Olvasd el és nézd meg hogy kik és hányan vitatkoznak azon, hogy a hullából hogyan faragjanak jobb hadist.
Reply With Quote
  #48  
Old 10-19-2008, 13:50
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
csak közben nem tudja ütni a hullát, erről beszélek
Egy hullát nem csak ütni lehet, hanem a házait felgyújtani is, és ezalatt védekezni. Az új hullánál pedig kétszer annyi kárt tudsz majd okozni egy háznak a felgyújtásával.

Last edited by KPeti999; 10-19-2008 at 13:53..
Reply With Quote
  #49  
Old 10-19-2008, 13:53
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by KPeti999 View Post
Egy hullát nem csak ütni lehet, hanem a házait felgyújtani is, és ezalatt védekezni.
én pl óriással szoktam hadulni, azzal nem tudok felgyújtani egy hullát sem..a rengés meg sokba kerül...akkor már megvagyunk lőve...főleg, ha a hulla még be is fér...akkor meg támadni kell, nincs mese.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #50  
Old 10-19-2008, 13:54
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by KPeti999 View Post
Az új hullánál pedig kétszer annyi kárt tudsz majd okozni egy hullának gyújtással ha összefutsz eggyel.
ha a hulla jól ki van építve, szinte semmi kárt nem okoz neki, ha leég pár háza
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
egy apro tuning hullahoz exair Megvalósult javaslatok 970 03-01-2010 17:40
hulla orilistája hulla Országlisták 72 05-04-2009 12:23
Hulla és a súgó összhangba hozása Valezius Megvalósult javaslatok 18 04-04-2008 12:34
Hulla faj, és egy fontos észrevételem! fandras73 Segítség 26 02-22-2008 13:14
Hulla elleni akciókor minimális hírnév. Kisbér Elvetett javaslatok 0 02-06-2007 09:45


All times are GMT +1. The time now is 08:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu