Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #611  
Old 02-25-2010, 20:34
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Szerintem ezzel zárjuk is a témát, nincs probléma, nincs mit megoldani.
Megértem én ezt az egészet, rossz érzés amikor elveszik az embernek a sok munkával összegyűjtött vagyona. Megtörtént velem is többször, a legfájóbb az volt, amikor b-ben 1 milla katinkat ölték le piacról visszaérkezés után 4 perccel, mondván szabálytalan eszközökkel szedtük össze. 4-en szedtük össze szövimmel 2k kör alatt 3 gnómmal tekit írva, egy törppel nyersit termelve 2400 hekin(majdnem 3 milla volt a végén). Érdekes módon az ori ami csinálta azóta törölve lett. Sok helyen sokan támadnak nyilván joggal, de sokan olyanok is akikkel az életben még nem találkoztam. A kedvencem: g-ben 17 mészárt kaptam ellenakció nélkül. Többszöri kérdésemre a válasz annyi volt: "Tudod miért..." Persze nem megyek rinyálni ilyenekért sehová sem....Szóval azt gondolom, az ilyen akciók kezdeményezői, felbujtói stb. az itt ágálók közül kerülnek ki. Azok akik a nagy változást akarják az újrázás körül. A lehetőség eddig is nyitva állt mindenki előtt, ismert, többen is többszörözték újrával a vagyonukat sok helyen. Eddig nem volt gond....
Az hogy mindig azt mondom, hogy a topot a-ban utolérni e nélkül csak bratyizással lehet, ez tény. Persze lehet fordulni stb nagy vagyonok nélkül is, de bocsássunk már meg azoknak, akik ennél többre vágynak és magasabbra törnek. Ezt a lehetőséget elvéve nem marad lehetőség felmenni normálisan senkinek. Sajnos az én gyomrom azt nehezen venné be, hogy benyalom magam a toposok közé, lebratyizok és mikor elég vagyonra teszek szert eltaposom az eddigi pártfogóim. Akkor inkább újrázgatok. És ne mondja senki nekem, hogy kevés meló.

Mi a javaslat?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #612  
Old 02-25-2010, 20:57
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Mi a javaslat?
A beidézett rész.
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #613  
Old 02-25-2010, 21:00
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Szerintem ezzel zárjuk is a témát, nincs probléma, nincs mit megoldani.
Ha jól érzem, ez a javaslat része.

Elkezdtem egy példa történetet írni, de aztán inkább eltekintenék tőle (pedig szerintem tanulságos... csak hosszú is ). A lényege kb annyi lett volna, hogy ha valaki csak úgy tudja sikeresen felvenni a küzdelmet mással, hogy vagyont újrázik, akkor fölösleges nekiindulnia a top ellen. És ezért fölösleges más játékát elrontani azzal, hogy értéktelenné tesszük a termelését.
Jelenleg adott a játéknak egy funkciója, amit sokan nem arra használnak, amire való. Ezt célszerű megváltoztatni, hogy az egyes esetekben túlzásba esők ne ronthassák el sokak játékélményét, de az eredeti funkció ne szenvedjen csorbát. Erre szerintem Ati javasolt korlátja nagyjából megfelelő megoldást nyújt.
Annyit módosítanék, hogy katirestartra én egy kb 1milliós limitet mondanék fajtánként. Elég könnyű pl A-ban ellődözni fokozgatások nélkül is ennyit. (az Alapítvánnyal pl egészem spórolósan haladva jöttünk fölfelé, és elment fejenként vagy 1 milla egység)
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Xeper For This Useful Post:
  #614  
Old 02-25-2010, 21:05
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Ha jól érzem, ez a javaslat része.

Elkezdtem egy példa történetet írni, de aztán inkább eltekintenék tőle (pedig szerintem tanulságos... csak hosszú is ). A lényege kb annyi lett volna, hogy ha valaki csak úgy tudja sikeresen felvenni a küzdelmet mással, hogy vagyont újrázik, akkor fölösleges nekiindulnia a top ellen. És ezért fölösleges más játékát elrontani azzal, hogy értéktelenné tesszük a termelését.
Jelenleg adott a játéknak egy funkciója, amit sokan nem arra használnak, amire való. Ezt célszerű megváltoztatni, hogy az egyes esetekben túlzásba esők ne ronthassák el sokak játékélményét, de az eredeti funkció ne szenvedjen csorbát. Erre szerintem Ati javasolt korlátja nagyjából megfelelő megoldást nyújt.
Annyit módosítanék, hogy katirestartra én egy kb 1milliós limitet mondanék fajtánként. Elég könnyű pl A-ban ellődözni fokozgatások nélkül is ennyit. (az Alapítvánnyal pl egészem spórolósan haladva jöttünk fölfelé, és elment fejenként vagy 1 milla egység)
Jól érted amit írtam. Aki fordulásnál többet akar, annak semmi 1 milla kati, de azt hiszem zárt kapukat döngetek. Semmi zavart nem okozna bármelyik csopiban bármennyi kati újrázása szinte. Persze ez inkább csak tipp, de a-ban a jelenlegi szabályok szerinti újrázással sem lehetne zavart keltő mennyiségű katit összeújrázni.
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #615  
Old 02-25-2010, 21:08
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
ezt a lehetőséget elvéve nem marad lehetőség felmenni normálisan senkinek. Sajnos az én gyomrom azt nehezen venné be, hogy benyalom magam a toposok közé,

Off
Nemrégen 3 új harcossal gyarapodott klánunk. Mindhárman már az 1/A topjában voltak mikor beléptek hozzánk. Az első pillanattól fogva bizonyították, hogy remek játékosok.

Az meg sem fordul a fejedben Batu, hogy a nagy klánok soraiba nem benyalás, hanem rátermettség és játéktudás alapján kerülnek be játékosok?
Off

Halljuk Batu mi a javaslatod!
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Reaktor For This Useful Post:
  #616  
Old 02-25-2010, 21:49
l.o.s.t l.o.s.t is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

sziasztok.

en nem valtoztatnak rajta, mindenkinek adott a lehetoség, hogy ujrazzon az mas kerdes, hogy él-e vele.
Reply With Quote
  #617  
Old 02-25-2010, 22:08
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Off
Nemrégen 3 új harcossal gyarapodott klánunk. Mindhárman már az 1/A topjában voltak mikor beléptek hozzánk. Az első pillanattól fogva bizonyították, hogy remek játékosok.

Az meg sem fordul a fejedben Batu, hogy a nagy klánok soraiba nem benyalás, hanem rátermettség és játéktudás alapján kerülnek be játékosok?
Off

Halljuk Batu mi a javaslatod!
Nem fordult meg a fejemben, mert nem akarok bekerülni...Nem akarok a készbe beleülni és táncolni, ahogy más fütyül. Szeretem én húzni a nótát, sorry.
Olvass értve kérlek, csak ismételni tudom önmagam. Esetleg olvass vissza kicsit előbbre és ne csak a mai napot nézd. Nem látom, hogy értelme lenne változtatni az újra szabályait. Ati statisztikái, hogy hány országot érint a szabályváltozás illetve a magánvéleményem, hogy nincs más út az a-ban nem csak 1k kört eltölteni akaróknak az indokaim.
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #618  
Old 02-25-2010, 22:11
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
A beidézett rész.
Az önsajnálaton kívül nem látok semmi érdemleges javaslatot, lécci írd már le a lényegét...
köszönöm
Reply With Quote
  #619  
Old 02-25-2010, 22:14
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Nem fordult meg a fejemben, mert nem akarok bekerülni...Nem akarok a készbe beleülni és táncolni, ahogy más fütyül. Szeretem én húzni a nótát, sorry.
Olvass értve kérlek, csak ismételni tudom önmagam. Esetleg olvass vissza kicsit előbbre és ne csak a mai napot nézd. Nem látom, hogy értelme lenne változtatni az újra szabályait. Ati statisztikái, hogy hány országot érint a szabályváltozás illetve a magánvéleményem, hogy nincs más út az a-ban nem csak 1k kört eltölteni akaróknak az indokaim.
Ha már egy-két orit érint, az pont elég, hogy változzon a dolog.
Egy két ori is tönkrevághatja a piacot, simán felhalmozhat több 100 milla tekit, ahogy ez G-ben megint történik...
ahol gondolom, nemsokára látunk megint egy "Batu újrát"...
Reply With Quote
  #620  
Old 02-25-2010, 22:18
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Nem fordult meg a fejemben, mert nem akarok bekerülni...Nem akarok a készbe beleülni és táncolni, ahogy más fütyül. Szeretem én húzni a nótát, sorry.
Nem vettem magamra amit az előbb írtál, de ez alapján úgy látom, hogy többek között nekem szántad, hogy benyaltam. LOL
Komolyan tudsz élni, sértegetsz aztán meg jössz sírni hogy begyilkolták a katonáid. Komolyan csak te nem látod az ok-okozati összefüggést aközött, hogy bántanak, és aközött, hogy olyanokat is sértegetsz, aki nem haragudtak előtte rád?
Bocs az offért, de ez most telibetalált
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 04:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu