Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #451  
Old 01-14-2010, 19:13
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Leszállhatnátok már erről a "pénz nélkül esélytelen a top1 klán utolérése" szövegről...

On:

Egyébként szerintem Ati-nak már van terve a "büntetőpont-rendszer" kidolgozásával kapcsolatban, csak ugye értehtő okokból nem köti az orrunkra itt a fórumon
Reply With Quote
Sponsored Links
  #452  
Old 01-14-2010, 19:25
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Ezt azért erős túlzásnak tartom. Lenyomtam pár újrát, de annyit azért nem. Az egészben az a szép, hogy amikor megnyomom most az újra gombot, egyből kapom a levelet, hogy hiába rinyálsz a külsőn, ugyan úgy jksz-es szemét csaló maradtál..... Tudtommal szabályos újrázni.
Legyszives ne az en beirasomat idezd be, ha ilyeneket akarsz irkalni, mert en nem irtam Neked ilyesmit, es masoknak esetleg ez johet le, koszonom.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #453  
Old 01-14-2010, 19:41
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alg View Post
Leszállhatnátok már erről a "pénz nélkül esélytelen a top1 klán utolérése" szövegről...

On:

Egyébként szerintem Ati-nak már van terve a "büntetőpont-rendszer" kidolgozásával kapcsolatban, csak ugye értehtő okokból nem köti az orrunkra itt a fórumon
Miért szállnék le? Miért másért játszanék, mint hogy arra törekedjek, hogy nekem legyen a legnagyobb klánom, legnagyobb országom, stb?
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #454  
Old 01-14-2010, 19:42
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Legyszives ne az en beirasomat idezd be, ha ilyeneket akarsz irkalni, mert en nem irtam Neked ilyesmit, es masoknak esetleg ez johet le, koszonom.
Elnézést Remy, ha így jött le! Természetesen nem Tőled kaptam ilyen leveleket, csak etűdnek szántam, ha már megemlítettél.
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #455  
Old 01-14-2010, 20:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Visszatérve a javaslatra.............
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #456  
Old 01-14-2010, 20:16
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Visszatérve a javaslatra.............
Visszatérve:
Akkor melyik lenne a jobb?
az 500-1000-2000-4000 körös újrák vagy a vagyon alapján 500+x körös?
Reply With Quote
  #457  
Old 01-14-2010, 20:23
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem nem kellene korlátozni az újrát, bár azt hiszem hiába mondom....
Nem látok más megoldást az élboly behozására. Okos újrázással is években mérhető, hogy így utolérjék őket.
A piaci manipulációkat nem tartom megfelelő ellenérvek. A lenti csopikban eddig is és ezután is manipulálták a piacokat, akik vették a fáradságot. Az olcsó árak pedig mindenképpen a taktikai lehetőségeket bővítik, ez által akár akció dúsabbá is válhat a játék.
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #458  
Old 01-14-2010, 20:26
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Szerintem nem kellene korlátozni az újrát, bár azt hiszem hiába mondom....
Nem látok más megoldást az élboly behozására. Okos újrázással is években mérhető, hogy így utolérjék őket.
A piaci manipulációkat nem tartom megfelelő ellenérvek. A lenti csopikban eddig is és ezután is manipulálták a piacokat, akik vették a fáradságot. Az olcsó árak pedig mindenképpen a taktikai lehetőségeket bővítik, ez által akár akció dúsabbá is válhat a játék.
Pedig ez pontosan a piaci mainpulációk és egyéb nem tisztességes műveletek miatt jön(ne) létre...
piaci manipulációra friss példa, ahogy "valakik" G-ben szépen átrakosgatták a tekit egyik oriból a másikba...
asszem, egy 3 szemesből 1 szemesbe...
ugye, ha sokat kellene várni a 3 szemesnek az újrára, mindjárt másabb lenne a helyzet...

kell a korlátozás, kell bizony....
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #459  
Old 01-14-2010, 20:42
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Pedig ez pontosan a piaci mainpulációk és egyéb nem tisztességes műveletek miatt jön(ne) létre...
piaci manipulációra friss példa, ahogy "valakik" G-ben szépen átrakosgatták a tekit egyik oriból a másikba...
asszem, egy 3 szemesből 1 szemesbe...
ugye, ha sokat kellene várni a 3 szemesnek az újrára, mindjárt másabb lenne a helyzet...

kell a korlátozás, kell bizony....
Attól, hogy személyeskedsz folyamatosan nem leszel meggyőzőbb....
Nem tisztességes újrázni?? A szabályok engedik és ezután is engedni fogják, csak a feltételek a kérdésesek.
Továbbra is azt gondolom, hogy kár lenne elvenni ezt a lehetőséget a játékosoktól. Nem könnyű út végigújrázni nagy vagyonokat, biztos vagyok benne, hogy nem fog sosem széles körben elterjedni. Rettentően időigényes és unalmas volta miatt. Ráadásul elég komoly lehetőség lenne elvéve azoktól, akik a körbeforgás helyett próbálnának valamit összehozni a játék legfelső csoportjában.
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #460  
Old 01-14-2010, 20:59
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Attól, hogy személyeskedsz folyamatosan nem leszel meggyőzőbb....
Nem tisztességes újrázni?? A szabályok engedik és ezután is engedni fogják, csak a feltételek a kérdésesek.
Továbbra is azt gondolom, hogy kár lenne elvenni ezt a lehetőséget a játékosoktól. Nem könnyű út végigújrázni nagy vagyonokat, biztos vagyok benne, hogy nem fog sosem széles körben elterjedni. Rettentően időigényes és unalmas volta miatt. Ráadásul elég komoly lehetőség lenne elvéve azoktól, akik a körbeforgás helyett próbálnának valamit összehozni a játék legfelső csoportjában.
Azert azt elmagyarazhatnad, mi a nehez abban, hogy megnyomod az ujra gombot. (Plane ha mondjuk nem is az ujrazza, aki "letrehozta" ezt a hatalmas vagyont) Unalmasnak unalmas, de semmikeppen nem nehez. Felhalmozni lehetett nehez, ehhez peldaul lovesem sincs, hogy hogy sikerult, de majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy nem szabalyosan.

(Bar ha vki tud nekem mondani szabalyos modot, hogy tudok belathato idon belul Gbe letrehozni 1.8 milliard tekercset, kap egy vipet!)


(Jelzem, ez az "utolerni a topklant nincs mas esely" szoveg nagyon unalmas, a jelenlegi topklan egyik tagja sem ujrazott, es megis utolerte az akkori topklant, akinek szinten akkora elonye volt mind nepessegben, mind masban.)

En peldaul 3 eve jatszom folyamatosan az 1/A-ban, rengeteg "munkam", idom es gondolkodasom van abban, hogy odajutottam, ahova. Oszinten, miert kellene mar barkinek is utolernie azzal, hogy 500 koronkent megnyom egy gombot?
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 01-14-2010 at 21:03..
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 04:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu