Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #4421  
Old 08-29-2011, 22:53
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Nem vagy Te még egy kicsit kicsi ahhoz, hogy minősíts egy diplomás, egyetemet végzett embert, akármekkora agy is vagy?
Te még nem találkoztál alkalmatlan tanárral?
Lakótársammal beszélgettem sokat arról, hogy milyen tanárai voltak gimiben és általános iskolában - olyan szinten nevelték bele, hogy hülye, hogy kukásnak akart még menni általános iskolás korában, amikor gimibe járt, csak szimplán fúrták amikor versenyekre szeretett volna menni.
Azt meg sem merem említeni, hogy egyik intézményben sem derült ki, hogy diszlexiás és diszgráfiás. 12 év alatt!!

Általában én is védeni szoktam a tanárokat, de vannak kritikán aluliak is.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Andrew For This Useful Post:
Sponsored Links
  #4422  
Old 08-30-2011, 07:12
idegenvezeto's Avatar
idegenvezeto idegenvezeto is offline
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: Budapest, V. kerület
Posts: 277
Activity: 0%
Longevity: 75%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Nem vagy Te még egy kicsit kicsi ahhoz, hogy minősíts egy diplomás, egyetemet végzett embert, akármekkora agy is vagy?
Pool, én megértem, hogy a mundér becsületét védeni kell, de szerintem egy rossz és alkalmatlan tanár - mert van ilyen, hülyeség tagadni - többet árt az amúgy tiszteletre méltó szakma megbecsülésének, mint egy 17-18 éves Red, aki elmondja a véleményét.
__________________
A szó nagyon veszélyes fegyver... ha elég vastag a könyv
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to idegenvezeto For This Useful Post:
  #4423  
Old 08-31-2011, 13:19
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Nem vagy Te még egy kicsit kicsi ahhoz, hogy minősíts egy diplomás, egyetemet végzett embert, akármekkora agy is vagy?
Hmm már 14 évese is úgy éreztem, hogy az a tanár aki felolvastatja órán a töri, biosz, stb... könyvet és ebből áll neki az óraadás az egy dilettáns, besavanyodott alak aki nem való tanárnak. Ilyenből sikerült jó párat kifognom gimiben. Jah meg ott javította a dogáinkat faktos óra alatt mert hogy haza nem visz munkát /nem 8 órát húzott le egy nap mint Józsi a sor mellett akinek nem is kell a következő munkanapjára készülni/

Most hogy már talán elég nagy vagyok és diplomám is van nem is egy ugyanígy érzem, sőt...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Goldy For This Useful Post:
  #4424  
Old 08-31-2011, 22:50
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Undorító a magyar autós mentalitás. Most csinálom a jogosítványt, és ma vezettem harmadszor forgalomba. Az elindulás nem megy még úgy, mint annak, aki 5-10 éve vezet, de ez egyértelmű. 2-3mp-cel lassabb vagyok, mint azt elvárják, és a mögöttem állók rendszeresen dudálnak. Ott van a fejem felett egy rohadt T betű... De ők biztos már az anyjukból is kocsival álltak ki...
Vityu, az Egyetem sugárúton te szerencsétlenkedtél ma egy piros chevrolet-ban?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
  #4425  
Old 08-31-2011, 23:01
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Hmm már 14 évese is úgy éreztem, hogy az a tanár aki felolvastatja órán a töri, biosz, stb... könyvet és ebből áll neki az óraadás az egy dilettáns, besavanyodott alak aki nem való tanárnak. Ilyenből sikerült jó párat kifognom gimiben. Jah meg ott javította a dogáinkat faktos óra alatt mert hogy haza nem visz munkát /nem 8 órát húzott le egy nap mint Józsi a sor mellett akinek nem is kell a következő munkanapjára készülni/

Most hogy már talán elég nagy vagyok és diplomám is van nem is egy ugyanígy érzem, sőt...
könyv? azt sem tudom, hol vannak, már vagy 2 éve nem hordok órára könyvet...
Reply With Quote
  #4426  
Old 08-31-2011, 23:04
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
könyv? azt sem tudom, hol vannak, már vagy 2 éve nem hordok órára könyvet...
De nem minden tanár ilyen, ezt ne felejtsd el kérlek.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #4427  
Old 08-31-2011, 23:08
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
De nem minden tanár ilyen, ezt ne felejtsd el kérlek.
Kár, mert ha minden tanár ilyen lenne, akkor a www.hodito.hu lenne a kezdőlap az infotermekben és tudnák a gyerekek, hogy mit jelent, ha azt mondom tanszobán, hogy egy perc és jövök, megyek támadni egyet...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #4428  
Old 09-01-2011, 00:29
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Vityu, az Egyetem sugárúton te szerencsétlenkedtél ma egy piros chevrolet-ban?
Nem Én egy szürke seat-ban szoktam ugyanezt tenni
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #4429  
Old 09-01-2011, 02:10
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Undorító a magyar autós mentalitás. Most csinálom a jogosítványt, és ma vezettem harmadszor forgalomba. Az elindulás nem megy még úgy, mint annak, aki 5-10 éve vezet, de ez egyértelmű. 2-3mp-cel lassabb vagyok, mint azt elvárják, és a mögöttem állók rendszeresen dudálnak. Ott van a fejem felett egy rohadt T betű... De ők biztos már az anyjukból is kocsival álltak ki...
Anno apám engem úgy tanitott az elindulásra, hogy egy tejfölös pohárba csurig vizet tett, és a motorháztetőre rakta... IFA-t elöbb vezettem és tanultam meg dupla kuplungolni mint hogy betöltöttem a 15-öt. 3éves koromban már kormány volt a kezemben apám ölében, így közel állók azokhoz akik "kocsival álltak ki az anyjukból...", de ettől még a legsuttyobb tirpákoknak tartom az ilyen mentalitásu soföröket, és bevallom, ha autó van a fenekem alatt akkor vadászok rájuk.

Egy jó tanács.: egy dudáló idegesítő vadbarmot semmivel sem tudsz jobban idegelni, mint hogy a lehető leglassabban indulsz el... neked ezért még a vizsgán sem szólhatnak be (ha nem égeted le a kuplungot), viszont a tükröt nézve maga a mennyország. nem egy Taxisssal csináltam ezt meg 2-es alapjáraton közlekedve, öröm volt számlálni az ereket a homlokán.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #4430  
Old 09-01-2011, 06:01
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Anno apám engem úgy tanitott az elindulásra, hogy egy tejfölös pohárba csurig vizet tett, és a motorháztetőre rakta... IFA-t elöbb vezettem és tanultam meg dupla kuplungolni mint hogy betöltöttem a 15-öt. 3éves koromban már kormány volt a kezemben apám ölében, így közel állók azokhoz akik "kocsival álltak ki az anyjukból...", de ettől még a legsuttyobb tirpákoknak tartom az ilyen mentalitásu soföröket, és bevallom, ha autó van a fenekem alatt akkor vadászok rájuk.

Egy jó tanács.: egy dudáló idegesítő vadbarmot semmivel sem tudsz jobban idegelni, mint hogy a lehető leglassabban indulsz el... neked ezért még a vizsgán sem szólhatnak be (ha nem égeted le a kuplungot), viszont a tükröt nézve maga a mennyország. nem egy Taxisssal csináltam ezt meg 2-es alapjáraton közlekedve, öröm volt számlálni az ereket a homlokán.
T-betűs kocsira sosem dudálok, tanul én is tanultam, érdekes rám se dudáltak soha. Mondjuk itt a T-betűs kocsik hátuljára fel is van ragasztva egy türelmet kérő felirat.
De attól én is hülyét kapok mikor a város egyik lámpa sorában a 8mp-es zöldnél átcsorog a következőhöz mert hogy ott úgy is pirosat kap azzal nem törődve, hogy mögötte vagy 5-en ragadnak be.
Mondjuk arra sem dudálok rá hisz vészhelyzet nincs, max már a gyerek is kiabál az üléséből hogy "Menjééél Mááár!"
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu