Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Segítség az Anarchista csoporthoz
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség az Anarchista csoporthoz Az Anarchista csoportban merőben más játék zajlik, mint a normál csoportokban, a profi Anarchistások itt segíthetnek a frissen belevágoknak

View Poll Results: Szerinted jó az anarch???
igen 60 51.28%
nem 27 23.08%
tartózkodok, nem tudom 33 28.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 117. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 05-11-2006, 07:37
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Irtatok hogy a normal is csak a tartalekoktol meg a pénztől függ.Szeritem ez a normalra nagyon nem igaz.Nekem sose volt sok lovem es nagy tartalékom, de sose szenvedtem meg ennek a hianyat.Talan az 1A egyedul ahol kell a love de az ugye meg teljsen mas csopi...
Pl minek nekem a normal csoportban 4milliard kp meg tekikbe megegyszer ennyi??? Mit csinaljak vele?Felesleges.

De az anarchban kell mert ugye mindenki nagy lovekkal maszkal igy neked is kell ha sikereket akarsz elerni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 05-11-2006, 07:40
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Normálba se, aarhba se kell, csak gyorsít a játékon. Meg amugyis: a pénz nem boldogít de azért megnyugtat
Reply With Quote
  #113  
Old 05-11-2006, 08:00
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem baj, ha valaki nem szereti az anarchot és rossz véleménnyel van róla, nem kötelező ott játszani. Pár fórumos bejegyzés hatására (pl: hogy ütik a szegény átrakott orikat ennye-bennye...), nem lesznek gyökeres változások anarchban, és nem lesz barátságosabb hely azok számára, akik eleve utálják. Persze lehet véleményt cserélni, de ettől nem biztos, hogy bármi is változni fog...
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #114  
Old 05-11-2006, 10:51
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by kopaszkutya
szerintem te már nagyon jól tudod,hogy ki vagyok (mert ezen egyszer már vitatkoztunk),és ez az állításod ugyanúgy nem fedi a valóságot,mint az egyenlő elbírálásra vonatkozó,amit a fórumetikett betartására írtál nekem...A kurva anyádért adtatok fórumosnak 5 kört,a majmokért áthelyezettnek 168-at és mellé írásjogot... amit idecitáltam,nem az ujjamból szoptam hidd el,valóban fórumon olvastam...ha a türelmemből telik esetleg a következő hasonlót ha elolvasom,bemásolom neked,csak hogy szembesülj vele...de szerintem ha vennéd a fáradtságot,neked lenne lehetőséged visszakeresni(bár lehet,nagy butaságot mondtam,mert gőzöm sincs,meddig nézhető vissza a fórum tartalma)
Igen, tudom ki vagy, mert egyszer már elmagyaráztam neked, hogy mivel nem látom, hogy ki miért lett kitiltva, ezért nincs is értelme vitázni a dolgon, lévén (már megbocsáss érte) csak a te emlékezeted alapján ezeket a dolgokat nem fogadom el készpénznek (főleg tudván, hogy általában a kitiltás pont a fordítottja szokott lenni, az anyázós kap 168-at) és gondolom te is tudod miért (ugyibár az elején először is meg kellett győznöm róla, hogy nincs 35 körös kitiltás)...

Quote:
Originally Posted by kopaszkutya
fel,3-4 hét alatt 600-on fullra viheti az országot,ami normálban példa nélkül való,és ez megint az anarchot minősíti)remélem elég szabatos voltam...
Már megbocsáss de ez igencsak butaság... nem lehettél még túl sok csoportban, ha ilyet írtál, ugyanis még a gyorsban is feljutok neked 3-4 hét alatt 600 hekire egy kezdő orival, pedig ott nincs 1000-es létszám...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #115  
Old 05-11-2006, 10:55
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba
Irtatok hogy a normal is csak a tartalekoktol meg a pénztől függ.Szeritem ez a normalra nagyon nem igaz.Nekem sose volt sok lovem es nagy tartalékom, de sose szenvedtem meg ennek a hianyat.Talan az 1A egyedul ahol kell a love de az ugye meg teljsen mas csopi...
Pl minek nekem a normal csoportban 4milliard kp meg tekikbe megegyszer ennyi??? Mit csinaljak vele?Felesleges.

De az anarchban kell mert ugye mindenki nagy lovekkal maszkal igy neked is kell ha sikereket akarsz elerni...
A normálban símán lehet sikereket elérni nagy lóvé nélkül is, de ez csoporttól függ... ahol nagyon drága a nyersi, ott egy pár napos háború milliárdokat képes eltüntetni egy oriból....
Anarchban viszont pont ellenkezőleg, nincs szükség igazából milliárdokra, hisz sosem drága a nyersi (csak ha pont abba kötsz bele, aki a nyersit a piacra termeli) és így én mindig elvoltam pá száz millával is... Bár kétségtelen, hogy most már kevés orim van ott, amiben nem milliárdok vannak...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #116  
Old 05-11-2006, 11:00
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Never, te is tudod, hogy igazából nem az fogja vissza a fórumos játékosokat (legalábbis a nagyobb részét) az egymás elleni harcoktól anarchban, hogy félnének, vagy az, hogy fórumost nem akarnak semmi képpen ütni... hanem az, hogy 90 napod van felmenni a köv szintre és ha belebonyolódsz több nagyobb harcba is, akkor ezt csak vip-el fogod megcsinálni, márpedig egy 10-15 orinál rengeteg pénz, amit nem tud mindenki megfizetni és az 5. szinten még újrázási lehetősége sincs egy új orinak... persze ha majd megcsináljuk a 2/d-ben a 10e heki alatti totális anarchiát, akkor ott ez a kifogás eltűnil majd...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #117  
Old 05-11-2006, 12:50
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Elolvastam itt az utobbi nehany nap torteneseit
Alba, talan ahhoz hozzaszolnek, hogy normalba felesleges annyi tartalek, en meg mindig azt vallom, hogy eleg ha egy haboruban csak az egyik felnek vannak tartalekai, es akkor normalisan jatszhato a haboru, mert van ugyebar egy fosztogatas menupont, amit jo idoben kell hasznalni. Anarchiaban is kell mindenkeppen a penz, de csinalsz 3 orihoz 1 termelot, amit mellette viszel, akkor siman jatszhato, es nincsenek milliardjaid, sot szazmilliod sem.
Az anarchiaban talan auu-nal van a pont, es a 90 napnak a megemlitesenel...Emiatt nem mennek bele sokan, de vannak akik szeretnenek jatszani, persze en akarmikor (es ezt lehet venni hirdetesnek is) jatszok barki ellen 200-400 kozott egy 4 vs 4 oris harcot, amik egy szoviben vannak...S mindenfele kulso utalas nelkul, azonos penzosszegu kezdesnek.
S csak egy kerdes a vegere, kopaszkutya miert van ennyi ironia a szovegedben?
Reply With Quote
  #118  
Old 05-11-2006, 12:50
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

"persze ha majd megcsináljuk a 2/d-ben a 10e heki alatti totális anarchiát, akkor ott ez a kifogás eltűnil majd... "

Ezt lécci fejtsd ki nekem,mert erről nem tudok semmit
Amúgy én is tudom,a vipezési rendszer elég sok mindent lekorlátoz,dehát ez van.És persze kevesen vannak,akik milliárdokat tudnak adni 1-1 vipért.
Amúgy sztem sokan meglepődnének,hogy én utoljára,saját pénzből mikor vipeltem,ahhoz képest,hogy Y-ban mennyi vipes orim van
Ezért köszönet a fórumosoknak,hiszen általában ők segítenek
Persze nem ingyen teszik,de nekem az 1 mrd 1 vipért bőven megéri.
Reply With Quote
  #119  
Old 05-11-2006, 13:17
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Never
Ezt lécci fejtsd ki nekem,mert erről nem tudok semmit
Hulláékkal tervbe vettük, hogy a nyugalom csoportját kicsit felborítjuk...
10e heki alatt beszüntetjük a, ha nem megbeszélten akciózól leverünk együtt témát, hogy aki harcolni akar az is kiélhesse végre hajlamait... főleg, hogy ott ugyibár nincs időkorlát és az óriástermelőkkel karöltve bármilyen mélyre levert orit is rendbe tudunk tenni, ha kell... Persze azért a sorompós orik egy rész marad a helyén, hogy ha valaki nagyon legyőzhetetlennek hiszi magát, akkor oda lehessen lépni, illetve, ha valakit szeretnénk felhúzni 10e heki fölé, akkor lehessen védeni...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #120  
Old 05-11-2006, 16:45
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Ez nagyon tetszik Auu
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A Herbicid klán anarchista fóruma. [HTPA]GeeForce Segítség az Anarchista csoporthoz 98 03-21-2008 07:38
Anarchista csoport Shievone Segítség 26 10-01-2007 14:36
ANARCHISTA klánszint! Stoky(Gárdi) NEXUS Elvetett javaslatok 328 07-16-2007 09:04
Ország átadása nem anarchista csoportokban Goldy Megbeszélések 238 03-16-2007 19:13
Anarchista játék Petya Általános beszélgetés Hódítós témákban 33 10-22-2006 22:17


All times are GMT +1. The time now is 10:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu