Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Mi a véleményetek az elfet ért 'szigorításokról' ??
Amint tudok,fajt váltok .. => nem tetszik 54 61.36%
Megpróbálok eltengődni bunkerben,ha már odakényszerítettek...=> nem tetszik 9 10.23%
Tetszik 25 28.41%
Voters: 88. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 05-07-2007, 21:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
... az eddigi ellenségek nem félnek majd próbálkozni a visszavágással ...
... ami azért baj, mert...?

Ha eddig elfként magadra haragítottad a fél csoportot, akkor abból tökéletesen látszik, hogy mindezt egy bebunkerezett, sérthetetlen pozícióból tetted, ami igencsak egyenlőtlen helyzetet jelent.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #32  
Old 05-07-2007, 21:08
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

1A-ban vagyok elffel. Eddig se volt módom ártózni/gyilkolni, ezután se lesz. Hoppá, erősödött a védelmem?.. ez kifejezetten tetszik!
Ha nem is tartom 10%-nyi erősödésnek (a listával rendelkezők miatt), akkor is örülök.

Gondolkoztam nemrég, hogy B-ben elffel leszek tolis. Ez a tervem így meghiúsult, de nem sajnálom, hogy ennek a játékmódnak a rovására erősödött a 4 db, A-ban játszható faj egyike. Majd leszek B-ben, G-ben emberrel v gnómmal.

Lejjebb meg eddig sem volt jó választás az elf a felesek miatt. Szvsz.
  #33  
Old 05-07-2007, 21:27
qrta qrta is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 98%
Angry

Én kb 2 hete léptem szintet és elf lettem. De így nem látom értelmét ennek a fajnak. A változások miatt van arra legalább lehetőségem(günk) hogy fajt váltsunk? Vagy csak az újrázás amit ugye ki kell várnom mert az 500 kör még nem telt le? Így nagyon nem érzem korrektnek a változást.
  #34  
Old 05-07-2007, 21:32
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
És szerintem ez az,ami egyértelműen szomorúú
de ez nem számít nem érted?
a lényeg, hogy így tök jó minden, nem számít, hogy senki nem ért vele egyet, még a legnyagyobb hadis pártik sem még az ork fanok sem
semmi nem számít ez így ki lett találva, és így lesz, ha törik, ha szakad
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
  #35  
Old 05-07-2007, 23:05
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nem olvasom végig a topicot, de nekem teccenek a maluszok. szöviben ezután is erős lesz az elf,ha arra használják amire alkalmas, infószerzésre tökéletes minden szempontból. ugyanannyi kocsmánál nem lopja át a mellette lévő fél-elf se (aki nem hiszi számoljon utána...), emellett ugyanolyan felépités mellett hadilag jóval védettebb és variban is... főleg ha a vari védelemre még picit rátesz, akkor hadi-varik nem tudják ártozni, fél-elfek nem lopják át, és védettebb is mint egy fél-elf hadilag így is... amelyik szövetség nem gyúr tolira annak ezután is kiválló lesz (lsd mi 3óriás 1 elf), ráadásul szöviben tovább is jut mint a csopi 10%a...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #36  
Old 05-08-2007, 09:04
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Nem olvasom végig a topicot, de nekem teccenek a maluszok. szöviben ezután is erős lesz az elf,ha arra használják amire alkalmas, infószerzésre tökéletes minden szempontból. ugyanannyi kocsmánál nem lopja át a mellette lévő fél-elf se (aki nem hiszi számoljon utána...), emellett ugyanolyan felépités mellett hadilag jóval védettebb és variban is... főleg ha a vari védelemre még picit rátesz, akkor hadi-varik nem tudják ártozni, fél-elfek nem lopják át, és védettebb is mint egy fél-elf hadilag így is... amelyik szövetség nem gyúr tolira annak ezután is kiválló lesz (lsd mi 3óriás 1 elf), ráadásul szöviben tovább is jut mint a csopi 10%a...

biztos sokan akarnak a szövijükbe egyéni akcóra képtelen,tamagocsizni való, csak infó varit nyomni tudó elfet. mond el hogy mi az indok, hogy az ő helyére ne egy óriás kerüljön a szövibe? az aki a védelem mindenhatóságát énekli az passzív játékot játszik. az egész változtatás eredménye, hogy az elfek egy része eltűnik, a többi pedig lényegesen visszafogotabb játékba kezd. Márpedig a a játék sokszínűsége elleni összes változtatás rossz.
  #37  
Old 05-08-2007, 09:15
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Borzasztó lett az elf... Gondolom, szinte mindenki elf volt már, ezért muszáj volt gyengíteni rajta, hogy más fajokat is válasszanak a népek...
  #38  
Old 05-08-2007, 09:15
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
biztos sokan akarnak a szövijükbe egyéni akcóra képtelen,tamagocsizni való, csak infó varit nyomni tudó elfet. mond el hogy mi az indok, hogy az ő helyére ne egy óriás kerüljön a szövibe? az aki a védelem mindenhatóságát énekli az passzív játékot játszik. az egész változtatás eredménye, hogy az elfek egy része eltűnik, a többi pedig lényegesen visszafogotabb játékba kezd. Márpedig a a játék sokszínűsége elleni összes változtatás rossz.
aki nem mf szeretne lenne, válasszon olyan fajt, amit szívesen látnak szövibe.

általában az elfet az választja, aki keveset tud lenni, akár tolizni akart eddíg, akár bármit csinálni...

ezt egyik komoly szövi se tolerálja...

ha meg 2-3 óránként gépnél tudsz lenni, minek lennél elffel????
  #39  
Old 05-08-2007, 09:23
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

nekem tetszenek a változások!!
szerintem igenis jó,hogy megszűnnek a bunkerból gyújtó,ölő,ártózó elfek!
  #40  
Old 05-08-2007, 09:26
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon View Post
Borzasztó lett az elf... Gondolom, szinte mindenki elf volt már, ezért muszáj volt gyengíteni rajta, hogy más fajokat is válasszanak a népek...
Hogyne, valamivel több, mint 10% játszik elffel.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu