Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Fontos események
Register Stats Members List Today's Posts

Fontos események Nagyobb anarchista háborúk, vagy csak kisebb viták lerendezése -- itt nem válik az idő martalékává...

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 09-29-2006, 11:00
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nézzük sorra
Hány személyiséges a legnagyobb aktiv, fordulgatos ori anarchba? S hozzavetolegesen mennyi ido is +1 szemelyiseg ha vki pengen lep? Fel ev ugye kb?
Na marmost, szerintem altalaban a legalabb 2-3 szemelyiseges orik, amik korbejarnak, azok ismert embereke, akik mehetnek a legtobb szinten a hatar fole, mert megbizhatoak...Az 1-2 szemelyiseges orik meg a hatar alatt letudnak fordulni..en azt hiszem.
Az M-s helyzetet vki felvazolna? Vagy H-t.
Y-t ismerem, ott szerintem a 2 szemelyiseges ori is siman le tud majd fordulni hatarsertes nelkul, es szerintem D-ben is, ha ir egy uzit hogy szeretne felmenni nehany hekivel magasabbra, mert lefordul.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 09-29-2006, 11:05
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Y-ban azt hiszem,csak a kisnégyesnek kellene határ fölé mennie,de ha nem tömegestől jönnének a kisnégyesek,akkor szó nélkül felmehetnének,ameddig kell nekik Vagy ha vki olyané a kisnégyes,akit nem szívlelek,akkor 1-2 vipért
M-ben 1100 a határ,úgyhogy ott már a kiskettesnek is határfölé kellene mennie,tehát már ott bukik a kékszámos De ha vmiért mégis eljut a H-ba,akkor sztem Zsokéval meg tudja beszélni.A D meg D
Reply With Quote
  #93  
Old 09-29-2006, 12:30
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
S akinek 8-10 vagy tobb orszaga van a top30-ban pl. az annyiszor 3 orit tartana lent?
igen, ez volt az ötlet, vagyis nem a top30-tól számitana, hanem kicsit fentebbröl, tehát a forgós orikra ez még ne mvonatkozna asszem...
sztem ez járható út és jó ötlet...
Reply With Quote
  #94  
Old 09-29-2006, 12:36
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Never View Post
Y-ban azt hiszem,csak a kisnégyesnek kellene határ fölé mennie,de ha nem tömegestől jönnének a kisnégyesek,akkor szó nélkül felmehetnének,ameddig kell nekik Vagy ha vki olyané a kisnégyes,akit nem szívlelek,akkor 1-2 vipért
M-ben 1100 a határ,úgyhogy ott már a kiskettesnek is határfölé kellene mennie,tehát már ott bukik a kékszámos De ha vmiért mégis eljut a H-ba,akkor sztem Zsokéval meg tudja beszélni.A D meg D
hát igen, M-ben bajos lesz...
de már tervbe van véve, hogy ha semmi nem jön közbe feljebb lesz tolva az 1100as határ
de ahhoz még kell egy kis idő :P
Reply With Quote
  #95  
Old 09-29-2006, 19:35
hulla's Avatar
hulla hulla is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation D-ről való lépés

hamarosan nyitok egy szavazást arról h mi legyen D-vel, ki mit szeretne, de erről bővebben majd később ha lement lázam és értelmes gondolataim is támadnak
annyi biztos h több felkészülési idő lessz ha arra kerülne a sor és Atiék segítsége is kéne a sereg piac miatt, mert én hiába tennék be akár 70milla egységet pár óra alatt megvennék és csak az nem venne akinek nincs pénze meg akinek nem fedezésre kéne a katona
de erről bővebben mondom később, elméletileg még a 7végén..
Reply With Quote
  #96  
Old 09-30-2006, 02:27
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

sztem atinak ki kene irnia 1 szavazast hogy akarunk e ilyen szabaly anarchba vagy nem
sztem meg mindig tok ertelmetlen az egesz
de a vip tagsagomert legalabb kopas nelkul mehetne a karavan a szovimhez akarhany korrol is...
ha mar eccer klanokra nem telik belole....
es meg a tekiket is kezzel kell irnom a penzemert...
es kovetelem hogy tuvalu szamait osszuk L 2ovel
mi az hogy o kivetelezett ?
amugy ezek az allandoan valtozo szabalyok sztem nem csak engem idegesitenek fol de brutalul
es mint mar mas is probalta korbeirni...
de leirom megeccer hogy ez genyora nem fair hogy a regebbi jatekosok amugy is elonyben vannak mert regiek es meg plusz elonyoket is kovacsolnak nekik az uj szabalyok
amki lehet hogy tevedek de ugyerzem szinte 2 havonta jonnek

Last edited by jack herrer; 09-30-2006 at 03:25..
Reply With Quote
  #97  
Old 09-30-2006, 02:51
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

es meg azt szeretnem megkerdezni hogy az hozzatartozik a jatek rendeltetesszeru hasznalatahoz hogy aki regota csucsul es tamagocsizik( yban en is ezt csinalom)
az ellen 1 uj (akar kezdo akar profi) jatekos totalisan eselytelen?
mifele dolog ez?
igenis eselyt kene adni nekik hogy 200 hekis termelokbol utalgatva is szet tudjak rugni a seggem ha jobb jatekosok
Reply With Quote
  #98  
Old 09-30-2006, 20:11
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jajj,eszembejutott még vmi,ami miatt a D ilyen,amilyen
Konkrétan a sok szabis ori,és ha lehet is majd ütögetni,alig lesz célpont.
Saját példámon látom,hogy sokan úgy csinálják,hogy minél hamarabb felmásznak a D-be,és amint felértek,nyomnak egy szabit,hiszen ott lehet lazsálni,nincs a 90 nap.Aztán majd ha lesz kedv,és idő,akkor esetleg előveszik az orit.1-2 orinként haladgatnak előre talán,de olyat senkitől sem látok,hogy egyszerre 20-30 orit vinne fel a topba,fordulás céljából.
Én legalábbis mostanában így csinálom,talán nem vagyok egyedül
Reply With Quote
  #99  
Old 09-30-2006, 20:13
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jack,ugye te sem gondolod komolyan,hogy egy frissen regelt oris játékosnak valaha is ugyanannyi esélye lesz az anarchban,mint annak a vkinek,akinek van mondjuk 4-5 termelője?
Ez így volt mindig,most is így van,és így is lesz.És ez így van rendjén
Reply With Quote
  #100  
Old 09-30-2006, 20:14
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hogyha fellép és szabizik azzal a lépni akarókat segíti egy ideig, nem?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
a 10. fordulás után milyen bónuszt kap országunk??? Stoky(Gárdi) NEXUS Általános beszélgetés Hódítós témákban 21 04-25-2006 13:23


All times are GMT +1. The time now is 08:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu