Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-23-2007, 12:10
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default Kényelmi ujitas toli es varihasznalatkor

Valoszinuleg velem van a baj, valamint a lustasagommal, de nekem mindig kenyelmetlen tolizas vagy varazslatfelrakaskor mindig ujra kivalasztani a listabol, hogy akkor milyen akciot is szeretnek (vagy hany korrre).
Eppen ezert tolinal pl. baratsagos lenne 'beultetni' egy uj mezot, ami tartalmazna a legutobbi akciot, teszem azt xy orszagtol nyersanyag lopasa, es alatta lenne a kuldes gomb, tehat ha felelffel leakarnek lopni valakit teljes mertekben, nemkellene vagy 16x valasztani ujra a listabol, hanem csak katt-katt-katt (esetleg, bar ez mar talan tul extrem, meglehetne adni, hogy tolik kuldese 12x raktaratlopni...). Ugyanakkor alatta meg megmaradhatna a teljes akciolista is, ahol egybol lehetne valtani akciot, ha eppen az kell.
Ugyanigy varazslonal is lehetne hozzaadni dolgokat, bar itt egy fokkal mar komplikaltabb, de szentem ezis megoldhato.
Velemenyek?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 04-23-2007, 12:23
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
Valoszinuleg velem van a baj, valamint a lustasagommal, de nekem mindig kenyelmetlen tolizas vagy varazslatfelrakaskor mindig ujra kivalasztani a listabol, hogy akkor milyen akciot is szeretnek (vagy hany korrre).
Eppen ezert tolinal pl. baratsagos lenne 'beultetni' egy uj mezot, ami tartalmazna a legutobbi akciot, teszem azt xy orszagtol nyersanyag lopasa, es alatta lenne a kuldes gomb, tehat ha felelffel leakarnek lopni valakit teljes mertekben, nemkellene vagy 16x valasztani ujra a listabol, hanem csak katt-katt-katt (esetleg, bar ez mar talan tul extrem, meglehetne adni, hogy tolik kuldese 12x raktaratlopni...). Ugyanakkor alatta meg megmaradhatna a teljes akciolista is, ahol egybol lehetne valtani akciot, ha eppen az kell.
Ugyanigy varazslonal is lehetne hozzaadni dolgokat, bar itt egy fokkal mar komplikaltabb, de szentem ezis megoldhato.
Velemenyek?

Véleményem:A hadiknak az ütésekhez min 1óra kell még beüt(kv elötti pillanatba inditva),most a toliknak had ne legyen már 1mp lelopni 16szor egy orkot tekire és akkor elmegy a fél serege meg be se üt szal az már teljesen unfair lenne szvszt
Reply With Quote
  #3  
Old 04-23-2007, 12:26
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Arrow

Gyakorlatilag ma is ez tortenik, csak eppen nem 15, hanem kb 45 kattintassal...
Reply With Quote
  #4  
Old 04-23-2007, 12:43
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Én is ellenzem.
Ne legyél már ennyire lusta.

No meg, ha valaki éppen lopkod, akkor azért van esély gyorsba felfedni...
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #5  
Old 04-23-2007, 12:45
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Most azert legalabb 5-6 mp egy fel-elfnek lelopni egy orkot...
Reply With Quote
  #6  
Old 04-23-2007, 12:46
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Question

egyem meg, szegeny vedtelen hadasok es varisok.
A jatekban a leggyengebb lancszem a tolvaj, es ez szerintem nem olyan hatalmas nagy elony, meg igysem...
Reply With Quote
  #7  
Old 04-23-2007, 12:50
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Most azert legalabb 5-6 mp egy fel-elfnek lelopni egy orkot...
igen, es ez szerintem nemigazan eleg arra, hogy ezalatt valaki befedje, hacsak eppen nemvagy ott a gepnel es eppen nem kattintasz PONT akkor amikor o az elso akciojat megcsinalta... mennyi erre az esely? eleg kicsi...
es akkor mar miert ne csinalja szegeny felelf amit csinal kenyelmesen?

felejtsetek el mondjuk azt hogy egybol lehessen 12x elkuldeni... legyen csak az egy gombos megoldas... telleg olyan nagy elony ez a szemet aljas tolvajoknak, akik 1-2 szinteken "megkeseritik" az ember eletet??
Reply With Quote
  #8  
Old 04-23-2007, 13:03
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Exclamation

de aztse felejtsetek el, hogy bar a tolit emeltem ki, ugyanezt meglehetne valositani a varazslok eseteben is, mondjuk foldrengesre vagy tuzgolyora (vagy kiralygombre, fanatikusok kedveert..)
elofordul neha, hogy felakarom tenni a varit 36 korre es van ra 30%-om, aztan 6x probalni kell mire osszejon... miert ne lehetne ezt megcsinalni kevesebb kattintassal, mert csak arra a gombra kellene kattintanom, ami megismetli a korabbi akciot...

Hulyevagyok, ussetek, laccik hogy nem jatszok varazslot igazan, es nemszoktam rengetni... szoval maradjunk annyiban, hogy a sajat magunkra szolo varazslat idotartamat nemkellene beallitani ujra es ujra...

UI2: jah igen, foldrenges, tolimergezes es felfedes stb. esteben ez MAR igy mukodik... akkor miert ne mukodhetne igy a tolvajnal?

Last edited by Lik-lak; 04-23-2007 at 13:08.. Reason: kiegeszites, mert hulyeseget beszeltem + ujabb erv
Reply With Quote
  #9  
Old 04-23-2007, 14:53
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
de aztse felejtsetek el, hogy bar a tolit emeltem ki, ugyanezt meglehetne valositani a varazslok eseteben is, mondjuk foldrengesre vagy tuzgolyora (vagy kiralygombre, fanatikusok kedveert..)
elofordul neha, hogy felakarom tenni a varit 36 korre es van ra 30%-om, aztan 6x probalni kell mire osszejon... miert ne lehetne ezt megcsinalni kevesebb kattintassal, mert csak arra a gombra kellene kattintanom, ami megismetli a korabbi akciot...

Hulyevagyok, ussetek, laccik hogy nem jatszok varazslot igazan, es nemszoktam rengetni... szoval maradjunk annyiban, hogy a sajat magunkra szolo varazslat idotartamat nemkellene beallitani ujra es ujra...

UI2: jah igen, foldrenges, tolimergezes es felfedes stb. esteben ez MAR igy mukodik... akkor miert ne mukodhetne igy a tolvajnal?

ismered a firefox nevű csodás böngészőt?
na ha azzal megnyitod a Tolvajlás menüpontot, ott kiválasztod egyszer, azaz 1 alkalommal a kívánt akciót, elküldöd a tolikat, utána már csak a frissétés+enter gombokat kell szorgosan ismételned, és bumm, így lett a csokapik, akarom mondani 1-2 mp-nként lophatsz
ha jól emlékszem, egy időben még reklámozva is volt, mint ajánlott böngésző
Reply With Quote
  #10  
Old 04-23-2007, 15:04
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Question

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
ismered a firefox nevű csodás böngészőt?
na ha azzal megnyitod a Tolvajlás menüpontot, ott kiválasztod egyszer, azaz 1 alkalommal a kívánt akciót, elküldöd a tolikat, utána már csak a frissétés+enter gombokat kell szorgosan ismételned, és bumm, így lett a csokapik, akarom mondani 1-2 mp-nként lophatsz
ha jól emlékszem, egy időben még reklámozva is volt, mint ajánlott böngésző
kiprobalva, nemmukodve, Firefox/2.0.0.3 alatt, szerintem csak a hardcore user nem hasznal firefoxot, de biztos ismeritek a viccet.

ugyanakkor ez kb olyan, minthogy nemlehet a neptunba belepni csak picipuha termekkel... mindenkinek mukodnie kellene, de mondom, nekem rokaval nemment, bar lehet rosszul csinaltam...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
toli vs. toli Magnum Stratégia & Tippek 22 08-07-2006 18:30
Kényelmi újitások - Felmért szövetség olasz Megvalósult javaslatok 22 07-19-2006 12:44
Több toli vs. kevesebb toli track Segítség 11 04-22-2006 10:34


All times are GMT +1. The time now is 01:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu