Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 11-02-2009, 17:18
Pozi Pozi is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Game View Post
Sziasztok....
Az jutott még ezsembe, hogy a piacozáshoz hasonlóan lehetne a tp gyűjtésére kiatlálni napi vérdíjas rendszert...valami olyasmire gondolok, hogy ha valaki megöl adott napon pl.: 10 elfet, 10 gorgot, 10 csatikót meg 20 mittoménmit akkor kap valamennyi + tpt....lehetne szintől függővé tenni, hogy a kissebbeknek ne keljen túl sok nagy mobot ölni...ez egyfajta küldi lehetne, ami végülis napi szinten állandó....és lehetne egy épület, ahol fel lehetne venni a napi vérdíjas küldiket....Na?
Sziasztok!

Nagyon jó ötletnek tartom Game !!
Sponsored Links
  #52  
Old 11-02-2009, 19:14
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Game View Post
Sziasztok....
Az jutott még ezsembe, hogy a piacozáshoz hasonlóan lehetne a tp gyűjtésére kiatlálni napi vérdíjas rendszert...valami olyasmire gondolok, hogy ha valaki megöl adott napon pl.: 10 elfet, 10 gorgot, 10 csatikót meg 20 mittoménmit akkor kap valamennyi + tpt....lehetne szintől függővé tenni, hogy a kissebbeknek ne keljen túl sok nagy mobot ölni...ez egyfajta küldi lehetne, ami végülis napi szinten állandó....és lehetne egy épület, ahol fel lehetne venni a napi vérdíjas küldiket....Na?
A fentieket nagyon jó ötletnek tartom! Megérne egy témát külön is a részletek miatt !
__________________
MUD:
#29 Swiss Cottage (15)
#30 Swiss Treasury (15)
#31 Swiss Court (15)

Klán:
#(?) RoSC (?)
  #53  
Old 11-07-2009, 17:39
Game Game is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Ati...lenne egy félig ötlet, félig kérdés hozzászólásom...
Mi az akadály annak, hogy sok fajta fegyót rakj a játékba?
Mármint nem vágom hogy hogy is megy a szerveren a játék, de úgy sejtem nem lenne olyan nehéz új típusú fegyókat beépíteni(gondolom fegyók objektumok, so paramétereket változtatva nem lehet nagy munka...de persze lehet tévedek).
Azt meg hogy milyen fegyók legyenek segíthetnénk egy témában kitalálni....Félre ne értesd, ez nem számonkérés, vagy ilyesmi...csak foglalkoztat a kérdés

Last edited by Game; 11-09-2009 at 10:30..
  #54  
Old 11-15-2009, 21:08
Game Game is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Ati....ez az egész fórum lassan felesleges lesz, mivel szinte senki sem játszik....szándékozol fejlesztést csinálni mostanában és reklámozni, vagy hagyod az egészet? csak azért kérdezem, mert nem akarom feleslegesen koptatni a billentyűzetet
Én sok emberrel beszéltem hódítóban akik még csak nem is tudták hgy van ilyen....na most nyílván nincs értelme reklámozni sem, ha nem változik a mostani "tp tp tp" játéklehetőség.
Na mind1...so csak az érdekelne, hogy egyáltalán lesz e valamiés ha igen mikor?
  #55  
Old 11-16-2009, 22:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Game View Post
szándékozol fejlesztést csinálni mostanában
Semmiképpen nem a MUD a prioritás, ezt mindenképp le kell, hogy szögezzem. Az elmúlt egy évben ez kapta a legtöbb időt, most másé a főszerep.

A MUDra szánt időt most sajnos egy SOS probléma vette át, ami mindegyik játékot érinti, és sürgős megoldást kíván.
__________________
Hódító * Queosia
  #56  
Old 11-16-2009, 22:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Game View Post
Én sok emberrel beszéltem hódítóban akik még csak nem is tudták hgy van ilyen....
Sokszor szoktam nagyon "brutális" válaszokat adni, erre is most csak egy ilyet tudok... A MUD egy olvasást igénylő játék. A Hódító címlapján vastag betűkkel hónapon óta kint van, hogy létezik ez is. Akinek nem sikerült az elmúlt hónapok alatt ezt elolvasnia, az egész biztos vagyok benne, hogy nem célközönség.
__________________
Hódító * Queosia
  #57  
Old 11-17-2009, 21:26
Game Game is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Értem és köszi a választ, de...
Nem gondolom, hogy ne lehetne több ember érdeklődédt felkelteni(pl.: ha nem csak egy vastagbetűs kiírás lenne, hanem egy kép, akkor talán jobban észrevennék az emberek, vagy jobban érdeklődnének). De ez sajna mind1 is, mivel jelen pillanatban az új ragisztálók legfeljebb 2-3 hét alatt beleunnának...
So ha nincs valami új az ész nélküli tpzésen kívül akkor mind1 hányan regisztrálnak.
Hát mind1...ez van.
Remélem azért idővel még fel lehet majd támasztani a MUDot, optimista vagyok.
  #58  
Old 11-29-2009, 16:53
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Ati!
Jöhetne pár bandita vagy ilyesmi! Köszi
  #59  
Old 01-03-2010, 18:38
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default Háborúzunk!

Gyertek harcolni!!!!!
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
hogyan működik a feltárás? empty Segítség 7 03-12-2009 22:43
hogyan lehet. vityu Segítség 76 01-06-2008 21:36
Hogyan lehet a max és min.-nek megfelelni? hatpeti Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 01-01-2008 13:23
Piac,avagy tegyük tisztába a szennyest System Stratégia & Tippek 6 04-28-2007 22:47
Hogyan használjam? Ati Országlisták 9 01-30-2006 14:18


All times are GMT +1. The time now is 10:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu