Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2321  
Old 06-19-2011, 12:06
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Vityu igy is szep sikeresen rombolja le a sajat nem letezo renomejat jo ideje a beirasaival... Nemhiszem, hogy egy onjelolt megmondoembernek meg segitenie is kellene ebben, de Ti tudjatok...
Nekem, egyszerű játékosnak egyszerűek az igényeim is: aki fekete, ne mondja magáról hogy fehér, és fordítva ugyanez. Úgy gondolom hogy ennek mindenféle kiválasztás, külön beszéd vagy hókuszpókusz nélkül így kéne lennie.

Az ellenkezőjét hogy érhetnénk el? Hiszen az van most jelenleg ebben az esetben.
__________________

Reply With Quote
Sponsored Links
  #2322  
Old 06-19-2011, 12:13
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Nekem, egyszerű játékosnak egyszerűek az igényeim is: aki fekete, ne mondja magáról hogy fehér, és fordítva ugyanez. Úgy gondolom hogy ennek mindenféle kiválasztás, külön beszéd vagy hókuszpókusz nélkül így kéne lennie.

Az ellenkezőjét hogy érhetnénk el? Hiszen az van most jelenleg ebben az esetben.
Ez nem egy egyszeru igeny, hanem eleg nagy (a diplomaciaban sem kizarolagos jogu az igazmondas). Mindazonaltal ez nem indokolja a tamadasokat, amiket bizonyitek nelkul (legalabbis gondolom, anelkul) igyekeztel puffogtatni az A topicban.

Ezenkivul a szovihez valo szurke cselekveses belepkedes meg csak feketenek sem nevezheto a hodito irott es iratlan szabalyaiban, hanem az is egy szurke terulet. Ez altal meg inkabb erthetetlen a megrovas.

Gondolom vmi vagy valaki vedelmeben erezted ugy, hogy be kell szolnod Poolnak, de pl. szamomra is csak az ellenkezojet erted el, csak meg nevetsegesebb es rosszindulatubb lett az egesz, ami vityu beirasaval indult...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #2323  
Old 06-19-2011, 12:19
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez nem egy egyszeru igeny, hanem eleg nagy (a diplomaciaban sem kizarolagos jogu az igazmondas). Mindazonaltal ez nem indokolja a tamadasokat, amiket bizonyitek nelkul (legalabbis gondolom, anelkul) igyekeztel puffogtatni az A topicban.

Ezenkivul a szovihez valo szurke cselekveses belepkedes meg csak feketenek sem nevezheto a hodito irott es iratlan szabalyaiban, hanem az is egy szurke terulet. Ez altal meg inkabb erthetetlen a megrovas.

Gondolom vmi vagy valaki vedelmeben erezted ugy, hogy be kell szolnod Poolnak, de pl. szamomra is csak az ellenkezojet erted el, csak meg nevetsegesebb es rosszindulatubb lett az egesz, ami vityu beirasaval indult...
Mivel Viyu védi a forrást, valóban nem lesz több látható a puszta szavaknál. Amik egyébként elegendők is.
Más jellegű szabálytalanságra van elmentett emlékem, de azokat most hagyom.

A belépkedés valóban szürke terület, az hogy van-e vagy nincs, az annyira nem számít. Csak az ámítás mellőzése kellene, ami úgy gondolod egy nagy igény. Rendben, akkor legyen ez egy nagy cél.
__________________

Reply With Quote
  #2324  
Old 06-19-2011, 13:11
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Látom még mindig nem látod a lényeget. Én is és szerintem Remy is arra probált utalni, hogy nevetséges ez a hiszti,mert itt leginkább nem pool-ról van szó, hanem rólatok. Öszintén úgy jön ez le, mint a van rajta sapka, nincs rajta sapka esete. Ha bemegy a 20k-s ütés azért, ha nem megy be akkor meg azért kell csesztetni. Se te se Vityu nem volt régen ilyen. Attól még hogy ti tisztességes játékosok vagytok,és a szabály utolsó apróbetüjét is betartjátok, még nem kell neki rontani másnak aki úgyanezt állítja magáról.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #2325  
Old 06-19-2011, 13:19
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Látom még mindig nem látod a lényeget. Én is és szerintem Remy is arra probált utalni, hogy nevetséges ez a hiszti,mert itt leginkább nem pool-ról van szó, hanem rólatok. Öszintén úgy jön ez le, mint a van rajta sapka, nincs rajta sapka esete. Ha bemegy a 20k-s ütés azért, ha nem megy be akkor meg azért kell csesztetni. Se te se Vityu nem volt régen ilyen. Attól még hogy ti tisztességes játékosok vagytok,és a szabály utolsó apróbetüjét is betartjátok, még nem kell neki rontani másnak aki úgyanezt állítja magáról.
Az én személyem és szerintem Vityué is ebben az esetben lényegtelen. Nem vagyunk fontosak.
Azt meg az előbb válaszoltam hogy maga az ütés jó volt.
A hiszti meg nem is tudom... ki van most bannolva emiatt?
__________________

Reply With Quote
  #2326  
Old 06-20-2011, 16:40
kistigris's Avatar
kistigris kistigris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2011
Location: Nyíregyháza
Posts: 236
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default

Emberek!
Ezt nézzétek meg és sírjatok!Aki nem gondolkodik el azon, hogy Honnan van egy embernek ennyi ereje és kitartása, annak nincs lelke!!!!!!
__________________
"Tiszteld őseidet,mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."
Wass Albert
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to kistigris For This Useful Post:
  #2327  
Old 06-21-2011, 18:39
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Na elnapolták a Buci tárgyalását... Mondjuk nem is ez az érdekes szerintem, hanem, hogy a színésztársadalom egy része milyen szinten lejáratja magát.
Azért akik aláírták azt a bizonyos petíciót, elmehetnének a ** (mindenki ismeri a mondást...)

Csak úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, éreztetik, hogy igenis külön elbírálás jár annak, aki a társadalmi "elit" tagja. Legalábbis ezt érzem belőle. Azt mondjuk nem tudnám megmondani, hogy ők miért gondolják magukat "elitnek", azt meg főleg nem, hogy ezután hogy akarnak az emberek elé állni az előadásaikban és "filmjeikben", miután nyíltan letették a voksukat amellett, hogy őket a nézőikhez képest (vö. akikből élnek) több jog és külön elbírálás illet meg.

Egyszerűen felháborító, és akkor még finoman fogalmaztam.

Buci megbánhatja a bűnét, a börtönben. A többiek meg ékesen bizonyítják, hogy - a közhiedelemmel ellentétben - nem csak a politikusok lehetnek utolsó ... Na, befejeztem
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 14 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
  #2328  
Old 06-21-2011, 19:42
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Pont most hallottam vmennyit az rtl-en futó vmelyik műsorban, az ügyvédet, meg Buci pár megnyilvánulását a tárgyaláson, ezek közül, amik leginkább felháborítanak, h az önkéntes vezeklését bereklámozta,nyílván tudjuk miért csinálta ezt a színjátékot(legalábbis sztem)
Az ügyvéd meg mondja, h ez Bucika igazi arca, nem pedig amit a baleset után koponyasérülten és zavartan csinált, mert nyílván annak, h ivott, meg drogozott ehhez semmi köze nem volt....
A pofám leszakad...


Na, de kíváncsian várom a folytatást.....
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
Reply With Quote
  #2329  
Old 06-21-2011, 21:38
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 8%
Longevity: 93%
Default

Szépen felmentik, és elnézést kérnek tőle, hogy ennyi atrocitás érte a balesete óta, aztán 3-4 év múlva újra drogozni fog, mert az finom neki.
Esetleg beperli a bácsit, aki szembe jött vele az úton.

Vicc ez az egész.
Reply With Quote
  #2330  
Old 06-21-2011, 23:36
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by J.Ati View Post
Szépen felmentik, és elnézést kérnek tőle, hogy ennyi atrocitás érte a balesete óta, aztán 3-4 év múlva újra drogozni fog, mert az finom neki.
Esetleg beperli a bácsit, aki szembe jött vele az úton.

Vicc ez az egész.
asszem Von tökéletesen leírta az én véleményemet is, úgyhogy ahoz sokat nem is tudok hozzátenni.
ehez meg, 3-4 év??? ezt remélem te se gondolod komolyan mai napig vezet helyben jogsi nélkül ittasan. tudom mert van pár dunakeszi barátom akik azóta is látják a kocsmánál az asszony kis kocsijával... a drogról meg annyit, hogy ugyanazzokkal tolja most is akikkel elötte, közvetett ismerösök...
Az elterelés az egy akkora baromság. csupán azért hagyják meg, hogy ne kelljen minden második fiatalt börtönbe vágni, mert nincs annyi hely.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 12:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu