Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 05-12-2010, 08:31
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Azért a média elég sokat foglalkozott az esettel...

Ennek a postnak alapján lehet simán megússza.
Ez tény,hogy lehet hogy megússza, de több ponton is téved a cikk. Már csak a biztosítós résznél is. Mert biza az fizet, és maximum ő rajta ezt utána megprobálhatja behajtani,mert úgy érzi ilyenkor szándékosan veszélyeztetett és ezért nem tartja a hátát. viszont a jogszabályok ilyenkor minket sértetteket véd, éppen ezért perelni csak abban az esetben kell, ha a biztosító álltal kifizetett összeg vmely részével nem értünk egyet. Amúgy pedig a média sem azt mondta,hogy ezért leültetik, hanem,hogy akár 1-5 év közti szabadságvesztést is kaphat, ha minden vád bizonyitást nyer, és a bíró figyelembe veszi a súlyosbító körülményeket.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 05-12-2010, 09:06
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Lehet tényleg nem fog egy ideig részegen autóba ülni... Tegnap egy motor állt a háza előtt... Gondolom nem az asszonyka szokott robogni vele...

Last edited by Dynosaur; 05-12-2010 at 09:17..
Reply With Quote
  #23  
Old 05-12-2010, 09:30
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Én nem örülnék neki, ha börtönbe kerülne, mert a média mártírt csinálna belőle. A jogosítványát örökre elvenném, a biztosítója helyében kifizettetném vele a teljes összeget és börtön helyett 1-5 év társadalmi munkára ítélném. Szerintem útépítés és takarítás közben megtanulná, hogy milyen jó dolga volt színészként és magába szállna, amikor autóbalesetek áldozatait kellene pelenkáznia, vagy kerekesszékben tolnia.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to tdomo For This Useful Post:
  #24  
Old 05-12-2010, 09:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Én a helyében önként elmennék egy alkoholelvonóra, az rtl helyében pedig egy remek showműsort kerítenék az esemény köré. A nézettség garantált.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #25  
Old 05-12-2010, 10:24
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default köcsögönbíráskodómajmoknakakikazthiszikőknemhibázn ak

Nekem anyukámat ütötte el egyszer egy autós... szerencsére nem lett komolyabb baja anyumnak, de senkinek nem kívánnám a halálát...sőt rosszat se..lehet én nem vagyok normális, de az élet vele járója a halál... az, hogy más hibájából halsz meg? pff... előfordul... volt pár ismerősöm akik már meghalltak... azt gondolom engem ez arra tanított, hogy élvezzem az életet amíg lehet és mutassam ki a szeretetet azoknak akiket szeretek... de, hogy neki menjek a nagy világnak bárkit megbosszúlni.. pff.. szánalmas okádékság... ha nem csukják le nem csukják le... attól még ezer bolond lesz az utakon aki nem stohl andrás, hanem névtelen senki és ugyanugy reszegen beled robbanthat.. vagy ott lesz a bolond aki csak siman beled szurja a kest, mert kell az orad.. millio eselyed van a halalra... es van amit elkerulni se tudsz ez egy ilyen vilag... jobb, ha hozza szoktok ahelyett, hogy azt kívánjátok ítéljék el.. megkapja amit meg kell kapnia vagy nem...szerintem oly lényegtelen a végeredmény...vannak akik embereknek kozvetlenul okoztak a halalat es megusztak, mert alkukat kotottek vagy a gyoztes oldalon alltak... szerintem meg siman jobb helyzetbe vagytok, mint sokan a vilagon...

summa: éld és élvezd az életet amíg lehet, de ne mások kárára... (attól, hogy valaki árt neked még nem kell vissza ártani)
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #26  
Old 05-12-2010, 11:16
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
attól még ezer bolond lesz az utakon aki nem stohl andrás, hanem névtelen senki és ugyanugy reszegen beled robbanthat
Itt a lényeg, szinte naponta történnek ilyen balesetek, gyakran sokkal súlyosabbak. Rengeteg hülye szaladgál az utakon, kár ezt az egyet kiemelni.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #27  
Old 05-12-2010, 11:30
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Itt a lényeg, szinte naponta történnek ilyen balesetek, gyakran sokkal súlyosabbak. Rengeteg hülye szaladgál az utakon, kár ezt az egyet kiemelni.
Szerintem meg pont nem ez a lényeg.
Igenis ki kell emelni, mert egy médiaszereplő mutasson jó példát.
Úgy ahogy a kedvenc zenészem, színészem se lenne a kedvencem, ha részegen vezetne, és drogozna.
Ne beszéljetek már félre.

Nap, mint nap szerepel tv-ben, és színházban.
Mutasson már jó példát a rajongóinak, és azoknak, akik felnéznek rá!

Ki kell emelni!
Egyébként meg szigorúbb szabályokra volna szükség, és az ittas vezetőket nagyon komolyan meg kéne büntetni.

Last edited by J.Ati; 05-12-2010 at 11:39..
Reply With Quote
The Following 9 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #28  
Old 05-12-2010, 12:47
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
szerintem meg siman jobb helyzetbe vagytok, mint sokan a vilagon...
Erről a gondolatról egy nemrég olvasott klasszikus jutott eszembe:

"Cuvee-t isztok és Theodora-t prédikáltok."

Bocsi.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #29  
Old 05-12-2010, 12:54
Vent Vent is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Zsid - Zalaegerszeg
Posts: 398
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Erről a gondolatról egy nemrég olvasott klasszikus jutott eszembe:

"Cuvee-t isztok és Theodora-t prédikáltok."

Bocsi.
ezt feltetlenul meg kellett osztani...
__________________
Trollfoci
Reply With Quote
  #30  
Old 05-12-2010, 13:04
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Szerintem meg pont nem ez a lényeg.
Igenis ki kell emelni, mert egy médiaszereplő mutasson jó példát.
Úgy ahogy a kedvenc zenészem, színészem se lenne a kedvencem, ha részegen vezetne, és drogozna.
Ne beszéljetek már félre.

Nap, mint nap szerepel tv-ben, és színházban.
Mutasson már jó példát a rajongóinak, és azoknak, akik felnéznek rá!

Ki kell emelni!
Egyébként meg szigorúbb szabályokra volna szükség, és az ittas vezetőket nagyon komolyan meg kéne büntetni.

médiaszereplő? nincs tv-m és az ismerőseim nagy része nem néz nagyon tv-t.. jó magam moziba színházba járok rendszeresen, internetet és nyomtatott sajtót olvasok (a bulvár híreken jót nevetve megvonom a vállam és azt mondom jéé még egy bohoc..) a színházban lévő színeszeknél a szerep tetszik, nem az ember aki játsza... bárki játsza jól nekem a darab fog tetszeni nem pedig az, hogy most drogos-e aki játszotta... filmeken ugyanez... attól, hogy milyen ember Mickey Rourke.. attól még van film ami teteszett... attól, hogy.. szerintem fölösleges ragoznom... példamutatás? nekem a szüleim mutattak példát... jó példát aztán láttam példákat.. rosz példákat amiket nem akarok követni... mindenki dönthet, hogy mit akar és mit nem... ja hogy birkák vagyunk? na erről eddig nem voltszó... hát akkor aki birka döntsenek helyette.. válasszuk külön, hogy milyen eredményeket ér el valaki és tiszteljük a pillanatban, de ne ítéljük el, mert nem hibátlan az élete...kevés embert avatnak szentté...és ugye: nem elég tisztességesnek látszani... annak is kéne lenni.. jó példa... a tv-nek nem az a dolga, hogy jó példát mutasson egyébként se, hanem az, hogy bevételt gyártson a befektetői körnek... hogy nézettséget hozzon.. kit érdekel az erkölcs, mikor pénzből élünk? mindenkinek magának kell tudni a határokat (eldöntheted benne vagy a játékba vagy nem?) én a magam részéről kiszálltam abból, hogy nézzük meg a győzikét vagy a többit..nem tartom szórkoztatónak mások szenvedését és nyegleségét... de elkanyarodtam, ugyhogy visszatérve nem kell senkit kiemelni ( kevés ember olyan bölcs, hogy tudjon kezdeni valamit is a népszerüségével..és még kevesebben tudják megfelelően kezelni, egy idő után elhiszed, hogy tényleg több vagy... és amikor magasan vagy lenézel, olyankor szédülsz és látod nagyot eshetsz ezért még jobban elkezdesz hinni a nagyságodba és bizony hibázol.. nem is ember lennél, ha nem hibáznál.. mert az ember tökéletlen és törékeny a nagyság amiről azt hiszed a Tied.. mert a tömeg elfordulhat Tőled.. és egyedül maradsz ott ahol kezdted, pedig az elején se Te akartad, hogy szeressenek, Te csak adtad önmagad vagy a Rád osztott szerepet játszottad, esetleg amit elvártak Tőled...de a részed lett és elkezdtek imádni... hihetetlen, mi? no mind1...) nincsenek sztárok, csak törékeny emberek, akikkel elhiteti a tömeg, hogy értékesebb náluk...és aztán Ő maga is elkezd hinni..
hányinger egyébként az egész, nem? a sajnálat már szinte bűn és fölöslges.. hisz nem tudhatod, őszintén kell a sajnálatod a másiknak vagy nem?

pff... zavaros, mint az élet.. éljenek a Zen mesterek és a jóga

u.i.: az összeöntös joghurtokban az összeöntés pillanatának élvezete a cél, mikor alkotsz valamit.. egyedül
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Angol nyelvteruleten a "." tizedest jelent :) Madzin Lezárt hibák 17 03-13-2007 18:18
"A"-ban tartozkodó klánon kivüli orik pea Segítség 11 02-11-2007 18:20
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 15:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 16:20


All times are GMT +1. The time now is 20:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu