Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #181  
Old 08-16-2011, 17:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Sikerült vele ilyet is csinálnom:

About 177252552938 quadragintillion years

Asszem ennél feljebb már nem viszi a betűvel való kiírást.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #182  
Old 08-16-2011, 17:21
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nyilván nem a valós jelszavadat írod be, csak valami hasonlót, hogy az milyen erős. Ha az a jelszavad, hogy alma, akkor beírod, hogy körte, és máris jót szórakoztál.
Értem én, hogy mi az ábra, de ettől független 10ből lehet 5 ember is beírja a valós jelszavát, az épp elég. Nem hiszem, hogy az átlagos felhasználó nem dőlne be ilyennek.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #183  
Old 08-16-2011, 17:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Értem én, hogy mi az ábra, de ettől független 10ből lehet 5 ember is beírja a valós jelszavát, az épp elég. Nem hiszem, hogy az átlagos felhasználó nem dőlne be ilyennek.
Nem hiszem, hogy ez bármivel rosszabb lenne, mint BÁRMILYEN oldal, ahova regisztrálsz, akár egy hírlevélre, akár bárhova máshova. Az emberek kb fele mindenhova ugyanazt a jelszót használja. Egy hírlevél feliratkozásnál még e-mail címet is kapsz hozzá, így nemcsak jelszavad, de felhasználói neved is van hozzá.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #184  
Old 08-16-2011, 17:38
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem hiszem, hogy ez bármivel rosszabb lenne, mint BÁRMILYEN oldal, ahova regisztrálsz, akár egy hírlevélre, akár bárhova máshova. Az emberek kb fele mindenhova ugyanazt a jelszót használja. Egy hírlevél feliratkozásnál még e-mail címet is kapsz hozzá, így nemcsak jelszavad, de felhasználói neved is van hozzá.
Ez konkrétan azt állítja, hogy megmondja milyen erős a jelszavad, csak persze először meg kell adnod. Ez a tipikus módja a klasszikus átveréseknek. Először csinálj ezt meg azt, amivel persze kisebbet-nagyobbat kockáztatsz, aztán a nagy semmit kapod cserébe. Szerintem egyik általad említett példa sem a nagy semmit kínálja cserébe, ráadásul beírhatsz olyan jelszót is, amit máshol nem használsz. De itt ha bedőlsz, tuti az igazit írod be.
Kiszámítja neked, hogy 120millió év alatt lehet föltörni a jelszavad, csak az marad le, hogy "köszönöm, hogy megspóroltál nekünk 120 millió évet", ha tényleg bedől neki valaki.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #185  
Old 08-16-2011, 17:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Ez konkrétan azt állítja, hogy megmondja milyen erős a jelszavad, csak persze először meg kell adnod. Ez a tipikus módja a klasszikus átveréseknek. Először csinálj ezt meg azt, amivel persze kisebbet-nagyobbat kockáztatsz, aztán a nagy semmit kapod cserébe. Szerintem egyik általad említett példa sem a nagy semmit kínálja cserébe, ráadásul beírhatsz olyan jelszót is, amit máshol nem használsz. De itt ha bedőlsz, tuti az igazit írod be.
Kiszámítja neked, hogy 120millió év alatt lehet föltörni a jelszavad, csak az marad le, hogy "köszönöm, hogy megspóroltál nekünk 120 millió évet", ha tényleg bedől neki valaki.
Én beírtam egy jó bonyolult jelszót, és szinte biztos, hogy valakinek valahol pont ez a jelszava. Most kiszúrtam az illetővel? Nem hiszem, mert nem tudni, hogy ez kinek és hol a jelszava.

Pontosan tudod, hogy a magyar emberek jelentős részének az a jelszava, hogy "jelszó", vagy "12345", de ezzel most mire mész? Nem tudod, hogy kinek és nem tudod, hogy hol.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #186  
Old 08-16-2011, 19:05
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Húúú mit találtam

Tesztelheted, hogy milyen gyorsan gépelsz Egészen sok nyelven
Ki lehet próbálni, hogy milyen nyelven milyen gyorsan gépelsz - érdekesség, hogy magyarul majdnem kétszer olyan gyorsan gépelek, mint angolul.

A magyar átlagosan 380 karakter/perc sebességgel megy, kár, hogy nem tudom, hogy ezt mit jelent
Az angol meg 260/perc körül... szóval másfélszer gyorsabb a magyar.
You reached 330 points, so you achieved position 416 of 4410 on the ranking list


You type 433 characters per minute
You have 76 correct words and
you have 1 wrong words
76 words

lehetne ez jobb is, ha nem lenne gond a bal kezemmel :S

Last edited by Hex; 08-16-2011 at 19:09..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
vicces linkek Half Viccek 313 04-29-2013 21:32


All times are GMT +1. The time now is 21:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu