Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 12-30-2008, 20:44
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Sztem nem teljesen... azzal pl. nem tudok egyet érteni, hogy egy sok országgal rendelkező anarchos, nekiáll csak úgy, egy 1 vagy 2 országos emberkét szándékosan tönkretenni, valóban anarchban nem a haszonszerzés a cél, de ne már attól érezze magát kiemelkedőnek, mert szétkap egy olyan orit, ami mellet nem áll 50 másik...
en szemely szeirnt ok nelkul nem kapok szte sosem 1-2 oris jatekosokat..
de van egyetlen egy mondat amire alergias vagyok:
"nekem csak 1 orim van a te 150 millio oriddal szemben, gyere normalban jatsznai mert en megmutatom hogy mennyire eros meg ugyes.... vagyok"
ha elhangzik cvalami hasonlo onnantol kezdve nem erdekel kicsoda es hany orival jatszik sztekapom ..
ja es debilke: egy sokoris jatekos mint pld en sosem all neki ok nelkul egy kezdo anarchosnak..
bar altalaban jellemzo a normalbol atkerult jatekosokra a szajkarate, meg a pszicho halandzsa.. es ha ez a ketto nem mukodik jon a szemelyeskedes es sertegetes,... nem tudjak elviselni azt hogy ez egy masfajta jatek es ha nem szannak ra tobb idot tehetetlenek..
es meg egy dolog aki 1-2 orszaggal akar jatsznai menjen normal csoportba. ha visoznt anarchista csoportban ugral valaki 1-2 orszaggal vallaja azt hogy ki van sozlgaltatva az igazi anarchosok joindulatanak.. mert itt arrol is szo van hogy valaki idot aldozott arra hogy 30-40-500 orszaggal jatszodjon. mig a maisk 1-2 orival sajnaltatja magat es sirankozik a forumon hogy ujra sztekapta"igazsagtalanul egy csunya bacsi akinek tobb orszaga van..."

igen is ha valaki boldogulni akar tegyen erte. ha meg a tudasa, ideje vagy barmi mas ok miatt nem jut elobre otrt van meg mindig normal..

ja es azt se felejtsetek el hogy az anarchista csoport a normal jatek tovabbfejlesztett verzioja egy bizonyos tekintetben: mig normalban egyetlen orszaggal egyetlen fajjal kell helytallni. anarchista csoportban tobb orszaggal minden fajt tokeletesen ismerve soksozr 50-100 orszag es jatekos ellen kell talponmaradni epp ezert anarchista csoportot aki igazna komolyan akarja venni annak kitartas es eros idegzet szukseges

Jupi
Sponsored Links
  #12  
Old 12-30-2008, 21:01
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Orsi:Egy sokoris anarchos nem áll neki 1-2 orisat szétszedni, de még10-eset sem ok nélkül, viszont egy friss anarchos 10-15 oris inkább nekiáll 1,2,3 orisoknak.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
  #13  
Old 12-30-2008, 21:09
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Jupi, nem normálból átkerült oriról beszéltem, hanem anarchba regelt oriról, valamint egyetlen egy zöldet sem küldtem annak ellenére, ami történt, szóval nyista rinya, szó nélkül álltam a sarat, kibontottam, ennyit tudtam tenni... kaptam azt a 2 orit ajándékba, hogy mikor normálban épp punnyadás van, tudjak játszogatni, arra nem számítottam, hogy rögtön, a csak úgy hobbiból, nekiugrik kb. 10 ori az egyik orimnak, semmi gond, tudomásul vettem, ez az anarch, nem is rinyáltam, egy zöldet sem írtam neki, én csak a szándékos ártással nem értek egyet, ennyi...
  #14  
Old 12-30-2008, 21:16
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

nagyon régen volt 3-4 országom nekem is anarchban probálgatni 1-2 dolgot, de senki nem szedett szét, pedig hát ütlegeltem, lopkodtam kérdezés nélkül, de semmi komolyabb bántodás nem ért, 2x kaptam fenyegető zöldet 1-2 több oristól, de meg lehetett velük beszélni a dolgot.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #15  
Old 12-30-2008, 21:17
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Jupi, nem normálból átkerült oriról beszéltem, hanem anarchba regelt oriról, valamint egyetlen egy zöldet sem küldtem annak ellenére, ami történt, szóval nyista rinya, szó nélkül álltam a sarat, kibontottam, ennyit tudtam tenni... kaptam azt a 2 orit ajándékba, hogy mikor normálban épp punnyadás van, tudjak játszogatni, arra nem számítottam, hogy rögtön, a csak úgy hobbiból, nekiugrik kb. 10 ori az egyik orimnak, semmi gond, tudomásul vettem, ez az anarch, nem is rinyáltam, egy zöldet sem írtam neki, én csak a szándékos ártással nem értek egyet, ennyi...
Debilke:
egy kozepesen felepitett orit mar nem nagyon sozktak piszkalni.
ha egy hadis varis vegyes oriassal ajtszol a 3-as szintig anelkul felmehetsz hogy tamadast kapnal ha nem kots zbele senkibe..
ha visoznt beallsz egy boizonyos teruletre es ott toliakciozol vagy fosztol heteken honapokon keresztul valakinek szemet szur es szetszed.

es meg mindig itt van az a teny hogy ha valaki megfeleloen epit fel egy orszagot nem nagyon tudjak piszkalni
az hogy teged szetrengettek szetloptakl valosiznuleg annak kosoznheto hogy a jatektudasod hagy kivanni valot maga utan, oszul volt felepitve az orid.
az altalanaos taasztalat azt mutatja ha valaki aktiv es figyel egy kifullozott orit 200 hekirol 1-2 nap alatt siman felut 600 hekire..
mindneki abba a hibaba esik hogyharcolgat meszraolgat kis teruleten meg csinal 10-20 kisebb fposztats
de ez enerchista csoport nincs ido arra hogy egy orszagra napi fel orat meg 1 orat szanj.
meg kell tanulni 1 perc alatt felepiteni az orszagot kozben kepezni ha szukseged van ra , szmaolni ha szukseges es kikuldeni a sereget ezt nevezik hatekony jateknak..
de meg egyszer szmaomra elkepzelhetetlen hogy valakit szetszedjenek ha az orszaga megfelelo modon van felepitve es nem kot bele a nagyobb jatekosokba..
egy jobb jatekos nem all neki egy ket orszagot szetszedni semmi ertelme.
az aki teged elkapott egy kozepes vagy gyengebb jatekos lehet.. es ah ezt meg tudta tenni nagy valoszinuseggel nagyon gyerekcipoben jarsz meg ami nem baj.. a sok kis pofonbol es csatabol tanul az ember...
The Following User Says Thank You to Jupi For This Useful Post:
  #16  
Old 12-30-2008, 21:22
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Jupi, nem normálból átkerült oriról beszéltem, hanem anarchba regelt oriról, valamint egyetlen egy zöldet sem küldtem annak ellenére, ami történt, szóval nyista rinya, szó nélkül álltam a sarat, kibontottam, ennyit tudtam tenni... kaptam azt a 2 orit ajándékba, hogy mikor normálban épp punnyadás van, tudjak játszogatni, arra nem számítottam, hogy rögtön, a csak úgy hobbiból, nekiugrik kb. 10 ori az egyik orimnak, semmi gond, tudomásul vettem, ez az anarch, nem is rinyáltam, egy zöldet sem írtam neki, én csak a szándékos ártással nem értek egyet, ennyi...
engem pld 1 heten keresztul kell piszkaljanak hogy felul kerekedjek a lustasagomon es elovegyek par vipes orit hogy szetszedjem az illetot..
ha lopnak par szaz milat vagy fosztanak nem erdekel pedig ha valakinek nekem hatalmamban all hogy szinte baremyik siznten pillanatok alatt par kor alatt lenullazzam az illetot..
de en ugy gondolkodom a kicsiiknek is meg kell elni valamibol, es ha valaki tulzasba nem viszi es nem pofatlan valamint ert az 1-2 elkuldott figyelmezteto zoldbol nem valoszinu hogy megcsak 1 kor szarassagot is kuldok...

kulonben is a szinturak nagyresze igy en is tul lusta ahoz hogy harcoljon mig azt szepen is el lehet rendezni..
meg aztan tul nagy hatalom van a kezunkben.
kepzeld el mi lenen ha minden szintur elovenne nem mondok sokat csak 20-30 orszagot es elkezdene csak 2 heten keresztuul mindenkit utni...
kiurulne az egesz anarch!!!
  #17  
Old 12-30-2008, 21:27
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Jupi, nem normálból átkerült oriról beszéltem, hanem anarchba regelt oriról, valamint egyetlen egy zöldet sem küldtem annak ellenére, ami történt, szóval nyista rinya, szó nélkül álltam a sarat, kibontottam, ennyit tudtam tenni... kaptam azt a 2 orit ajándékba, hogy mikor normálban épp punnyadás van, tudjak játszogatni, arra nem számítottam, hogy rögtön, a csak úgy hobbiból, nekiugrik kb. 10 ori az egyik orimnak, semmi gond, tudomásul vettem, ez az anarch, nem is rinyáltam, egy zöldet sem írtam neki, én csak a szándékos ártással nem értek egyet, ennyi...
egyebkent ha meg vel;etlenul elofordul hogy valaki beall egy bizonyos teruletre es szandekosan mindenkit szte akar szedni nem az elorehaladas celjabol hanem csak mert elvezi hogy masokon zsarnokoskodik es tonkreteszi a jatekat..
ott vagyok en es a tobbi szintur Jack, vagy Y-bol If es M-bol Totya ancsa... nagy valoszinuseggel ha kiirod a forumra valaki biztos segiteni fog es elveszi az illeto kedvet a jatektol...
ez a siznt vezereinek a feladata hogy rendet tartsanak ha az tenyleg indokolt!
  #18  
Old 12-30-2008, 22:57
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hm. Csak örömömet és hálámat tudom kifejezni azért, hogy a Hódító nagy része nem ilyen hely, ahol egy nagyon szűk, speciális réteg képes birtokolni az ún 'hatalmat'. Számos hasonló van az online világban; ez az egyik különbség az, amivel a Hód normál csoportjai (általában) többet adnak. Remélem minél tovább így marad.
  #19  
Old 12-31-2008, 07:53
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by gambrius View Post
sziasztok!
érdeklődnék .tudom ,hogy az anarchista csoportba azok vannak akik valamiért kizárásra kerültek valamelyik csoportból.
de nem tertom tisztességesnek,hogy e csoporton belül valaki 2 országgal megtekizik ,negrenget, és egy 3. orszáágal rádmegy mindegy miért / kifosztás, földszerzés./stb. ez ellen mit tudok tenni, összefogok másokkal tisztességtelenül? vagy csinálok 10 országot és én is szemét leszek!

várom válaszaitokat!
köszi
CSINÁLJ 10 ORIT, ÉS LEGYÉL SZEMÉT TE IS! EZ AZ EGYETLEN MEGOLDÁS! MUHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAH!

/egyébként ahhoz hogy szemétkedj, 10 kevés. a régi játékosok ellen 100 is. hajrá./
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 12-31-2008 at 08:09..
  #20  
Old 12-31-2008, 08:09
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Jupi, tök jó amit írsz, de kihagytál még valamit.

Itt alapvetően az a probléma, hogy életképesek lehetnek olyan országok, amiket egy átlagos normálos elképzelni sem tud, egy jobb normálos tudja, hogy milyen az az ori, de még sose irányított olyat, és van egy rakás profi normálos, akinek a 70%-a anarchozik (-zott / fog anarchozni).

És itt jön a lényeg.

Persze, hogy szét lehet rengetni bárkit, meg szét lehet lopni, mert anarchban simán előveszel egy olyan varázslót, amiben 60% templom van. És akkor még nem is durvultam el az ilyen 90-100%-os templomos orikkal....
Ez az, amit a normálosok nem vesznek számításba, hogy ilyen létezik, és hogy pont őt szúrta ki.
Márpedig miért ne lehetne...

Azért van ez, mert normálban, ha van egy gazdag, jól felépített országod, nem nagyon tudnak piszkálni. Anarchban meg igen. Mert mondjuk egy 90% templomos óriás tudóssal akármit agyonrengetsz. 200 hektáron 25.000 varázslót szerintem egyetlen olyan normálos játékos se látott még, aki nem fordult meg anarchban.

Ezért van az, amit Orsi is írt, hogy "szétlopnak, meg szétrengetnek, meg még be is ütnek", pedig egyáltalán nem biztos, hogy az adott játékos (pl Orsi) nem tud úgyegyébként hódítózni. Biztosan tud. Csak mivel nem anarchozott éveken keresztül, nem számol a 90% templommal, meg a 90% kocsmával, meg a 90% barakkal. Persze ez extrém eset, de pl a már említett 60% templomos óriás, 60% kocsmás feles, 60% barakkos ork bedarál bárkit, mert nincs olyan ország, ami önmagában ezeknek ellen tud állni.

Ettől függetlenül igazad van.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kis segitség az-Anarch Piacra Alucard Segítség az Anarchista csoporthoz 142 01-13-2008 11:42
244391 ANARCH 2 [SZ] SenKi_Császár_ördögei 145.321 Tibi22_SKCS Országlisták 4 01-01-2008 13:33
Anarch mint Normál spok Elvetett javaslatok 20 11-06-2006 11:51
Összekapcsolás, Szétkapcsolás, Anarch, VIP Non Omnis Moriar Elvetett javaslatok 6 06-25-2006 11:25
Anarch Never Elvetett javaslatok 1 06-12-2006 09:17


All times are GMT +1. The time now is 10:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu