Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #361  
Old 01-29-2007, 10:35
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Egyik ismerosomnek volt egy olyan otlete, hogy terkapun keresztul is fertozzon a hulla....

Tudom, elso korben kicsit meredeknek hangzik, de gondoljatok bele, nem gyujtanak szet viccbol rogton
Egész jónak tűnik, de információszerző toliakcióknál ( bár még ugye nem azok )
ne legyen, mert mi az hogy már felmérni se lehet egy hullát épületre?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #362  
Old 01-31-2007, 09:04
Sataniac's Avatar
Sataniac Sataniac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 39
Activity: 0%
Longevity: 94%
Thumbs up Csak egy ötlet

A témát olvasgatva, találtam pár jó dolgot, de úgygondolom van amire senki sem gondolt.

Mindenki valamilyen pluszt akar hozzátenni a hullához, pedig egy kis kiegészítés bőven elég lenne. Szerintem csak annyit kéne változtatni a hullán, hogy mindent fertőzzün ami bejön az országba, csak nem ugyanakkora fertőzéssel. Tehát ha valaki beüt az kap egy csomó fertőzést, de ha lop nem kap semmit. Ez szerintem így nem oké. Ha lop fertőződhetne ugyanúgy, csak gyengébben, mondjuk lopásunként 2-3 egységnyi fertőzés nem vágná földhöz a tolvajt, de elvenné a kedvét attól, hogy éjjel-nappal hullától lopjon.

Érdekelne, hogy nektek erről mi a véleményetek.
Reply With Quote
  #363  
Old 01-31-2007, 09:11
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Sataniac View Post
A témát olvasgatva, találtam pár jó dolgot, de úgygondolom van amire senki sem gondolt.

Mindenki valamilyen pluszt akar hozzátenni a hullához, pedig egy kis kiegészítés bőven elég lenne. Szerintem csak annyit kéne változtatni a hullán, hogy mindent fertőzzün ami bejön az országba, csak nem ugyanakkora fertőzéssel. Tehát ha valaki beüt az kap egy csomó fertőzést, de ha lop nem kap semmit. Ez szerintem így nem oké. Ha lop fertőződhetne ugyanúgy, csak gyengébben, mondjuk lopásunként 2-3 egységnyi fertőzés nem vágná földhöz a tolvajt, de elvenné a kedvét attól, hogy éjjel-nappal hullától lopjon.

Érdekelne, hogy nektek erről mi a véleményetek.
2-3 egység?? Ha van 3 kórházad akkor az 1 kör alatt lemegy. Az sztem full nem érdekli a tolit és ugyan úgy nyomja tovább.
Reply With Quote
  #364  
Old 01-31-2007, 09:15
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

MOndjuk a Terület/50-en már érdemes lenne elgondolkodni. De ezzel tényleg az a baj, hogy minimális kórházat felhúzok, és nevetve lopom a hullát.
Másrészt, hogy működne ez támadáskor, van egy 900hekis orim, összeszedek 10kör betegséget, és támadok, akkor 900-ról indulna újra?
Reply With Quote
  #365  
Old 01-31-2007, 09:27
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
MOndjuk a Terület/50-en már érdemes lenne elgondolkodni. De ezzel tényleg az a baj, hogy minimális kórházat felhúzok, és nevetve lopom a hullát.
Másrészt, hogy működne ez támadáskor, van egy 900hekis orim, összeszedek 10kör betegséget, és támadok, akkor 900-ról indulna újra?
viszont a szemétkedésből gyújtás ellen jó lenne
Reply With Quote
  #366  
Old 01-31-2007, 09:33
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Hát én mindenképp az erősítés mellett vagyok.

És ha nem lopják szét, akkor mi van? Ugyanúgy nem üt be senkit. Ezt a vonalat én nem támogatom. Sőt semmit se támaogatok, ami nem tartalmaz beépített lakibónuszt.
Reply With Quote
  #367  
Old 01-31-2007, 09:41
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

azt hogy a tolik, ne adj isten a varik betegséget szedjenek össze a hullázásból. én sem támogatom.
esetleg kerüljön több készültségbe a hulla lopkodása.
bár ez stilszerűen szólva: halottnak a csók...
ettől még magas hekin használhatatlan faj
Reply With Quote
  #368  
Old 01-31-2007, 10:23
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A hulla 3 fő baja szerintem:

-gyengén védekezik toli vari és sereg ellen is
-gyengén támad
-rajta keresztül szívatható a szövi ezért nem kívánatos személy

Minden probléma megoldódna viszont ha a hulla ütőgéppé válhatna.Semmi nem fog annyira fájni ha a hulla tudja hogy keményen visszavághat.
tehát szerintem a harcierővel kellene valamit tenni, ez lehetne a meglévő bónusz változatása illetve a törpe plussz férőhelyes dologhoz hasonló megoldás.
Reply With Quote
  #369  
Old 01-31-2007, 10:27
Sataniac's Avatar
Sataniac Sataniac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 39
Activity: 0%
Longevity: 94%
Post

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
2-3 egység?? Ha van 3 kórházad akkor az 1 kör alatt lemegy. Az sztem full nem érdekli a tolit és ugyan úgy nyomja tovább.
Nem halál pontosan 2-3 egységre gondoltam, hanem valamire ami az országgal függ össze (mondjuk föld, vagy a tolvajok x%-a, vagy ilyesmi). Nem a fertőzés mértéke a lényeg, hanem maga a fertőzés. Ha sikerülne eltalálni, hogy mennyi fetőzés kell pontosan, akkor ugyanúgy lopnák a hullát meg minden, de talán nem akkora örömmel. Az oké hogy mindíg lenyúlják a lóvém, de egy kicsit lehetne rossz nekik is. Legalább nem piszkálnának szórakozásból is...
Reply With Quote
  #370  
Old 01-31-2007, 10:30
Sataniac's Avatar
Sataniac Sataniac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 39
Activity: 0%
Longevity: 94%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
...bónusz változatása illetve a törpe plussz férőhelyes dologhoz hasonló megoldás...
Az nagyon jó lenne, nem verne meg egy 260 hektáros hullát egy 200 hektáros óriás csak azért mert agyon-vissza írta magát tekercsekkel...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu