Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 09-12-2006, 11:51
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jah és mielőtt lebecsülnéd azt a 30%-ot amit a vérszomj ad a zombi ellen, felhívnám a figyelmedet, hogy ez az egyszerű vari gyakorlatilag semlegesíti a zombi szintenkénti bónuszának jó részét (már amelyik szinten van neki egyáltalán), mikor a zombit akarod ütni...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 09-12-2006, 12:43
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Egy masik topicba inditok egy kerdoivet, kivancsi vagyok, hogy ki mennyire utne a zombit fentebbi szinteken a mostani arak, helyzetek mellett

Egyebkent, en szerintem a hulla jo ahogy igy van, talan a gyujtogatas ellen kellene egy erosebb automata vedelem! Azert eleg jo bonuszai vannak, de nem arra kell hasznalni, hogy 4. szinten kielezve utni ossze-vissza S ha nem mf, akkor talan tud sikeresen is utni...mf-be persze hogy atviszi egy szovi akar egyedulikent is...de szovivel talan visszatud utni.
Reply With Quote
  #103  
Old 09-12-2006, 12:53
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Azért kicsit belegondolva a dologba, a védelem odaajándékozásával szerintem elszaporodnának a védekező beálítottságú hullák, amit személy szerint nem igazán díjjaznák.
Na akkor ahogy ezt én látom
Ha egy szöviben van egy varis ori az szinte sehová nem fér be sereggel még akkor se nagyon ha mindenkit visz támadni. A hullákhoz viszont akár 2x is, mert azok ugysem íjászoznak csak elit ló aztán üssünk. Nos a szövik varisainak vagy tolis félelfjeinek csak 15 kórház kell és simán meg van oldva a felfedezés helyett a földszerzés, mert van egy faj akit semmi nem véd csak a betegségtől való félelem. Az én ismerőseim egyike sem fél a betegségtől... És egyre többen lesznek azok akik átlátják, hogy a legkönnyebb földszerzési lehetőség a hulla... Sőt utánna még téged is véd a betegség a környékedtől
Reply With Quote
  #104  
Old 09-12-2006, 13:02
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
hmmm... olvasgattam az ötleteket itt, és gondoltam én is megpróbálok valami kreatívat hozzátenni, hátha...

első problémám a hullával hogy a vonuló zombihullák mintájára teljesen tomba ostoba népségnek kezeljük őket, pedig egy vámpír is magasan halott, sőt, annyira, hogy már élvezi is.... és nem tartaná senki ostoba fatönknek...
de maradjunk akkor a hódon belül. nem lop, nem varizik, nem tanul tekivel... de ha már ilyen időtállóan igénytelen, igazán beleférene egy 20% vagy akár 25-30% lakiteki bónusz neki, az állandó védelem vari, és egy kicsit jobban rontani a gyújtogatás hatásfokán ellene. a szintenkénti bónuszát is lehetne inkább hekiszámhoz kötni, hasonlóan a tekikopáshoz, mert igazából a hátránya igazán csak a hekiszámmal nő, nem a szinttel.... és persze a végén lehetne valami 40-50% hadibónusza.... és lehetne 6 tábornoka. nem sok az, de mondjuk már esetleg megéri a tábi személyiség neki is, nem csak a kereskedő (hisz a túlélő nem ér semmit neki mert csak azellen véd ami ellen elve nem kell nagyon a védelem, a gyújtás ellen nem... a tudós még csak csak, de akkor inkább kereskedő, a többi felesleges, mert a gabona meg sehol nem anynira drága hogy termelni legyen érdemes. mást meg elég trágyán termel... ) persze hasra ütöttem a számokkal, persze lehet aggódni hogy egy erős hadis van kéznél, de szerintem még így is messze gyengébb a gnómnál és az orknál meg az óriásnál. lehet sereg erőben felér velük, de azok meg leártózzák akármikor... egyszerűen csak ütni tud, és olcsó eltartani... ennyi lenne az előnye. szerintem ez nem annyira félelmetes még.


Ez valami vicc?
Gondold már át egy picit ebben a javaslatodban mit adnál a hullák kezébe!
Nem is lenne többé más faj...
Abszolute a ló túloldala.
Reply With Quote
  #105  
Old 09-12-2006, 13:13
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma View Post
szvsz +20% férőhellyel, és a szintetnkénti haderőbónusszal azért már lehetne ütni, mfként pláne. de sztem is jobb lenne, h anem szintektől, hanem hektárszámtól függne a növekedés. pl 400 hektártól 100 hekinként kapna 5% harcerőt így 1200 heki körül kapná meg a 40%ot ami közel van a 2/B top30 hoz. A 7 tábornok sztem remek ötlet.
Ha ez így lenne 4000 hekin már 200% támadóerőbónusz lenne. Sztem jó a szintenkénti dolog... Szokja meg a hulla, hogy neki érdemes kisebb hekin szintetlépni. A 20%-os férőhelytöbbletet csak a házakra gondoltátok? Mert ha igen akkor sztem az oda kevés. Ha minden épületre az viszont lehethogy sok lenne már sztem, főleg ha az autovédelmet is megkapja.
Reply With Quote
  #106  
Old 09-12-2006, 13:47
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ha ez így lenne 4000 hekin már 200% támadóerőbónusz lenne. Sztem jó a szintenkénti dolog... Szokja meg a hulla, hogy neki érdemes kisebb hekin szintetlépni. A 20%-os férőhelytöbbletet csak a házakra gondoltátok? Mert ha igen akkor sztem az oda kevés. Ha minden épületre az viszont lehethogy sok lenne már sztem, főleg ha az autovédelmet is megkapja.
lehet hogy nem derült ki, de maximializálni gondoltam 40% nál. A férőhely meg vonatkozna barakkra is, mivel hiába van sok barakja, a laki teki miatt, akkora sereget tud tartani, mint más tolival+varival+tanyával, pedig neki cska serege van. emelett még vak is, bárki fölgyújtja stb.

A Szecsa féle szavazáshoz, sokan nem fogják bevállalni, mert egyrészt nem is fórumoznka, másrészt, elég gerinctelen dolog, de ha a hullától nincs mit lopnia, modnjuk egy kevés tolis gnómnak, akkor simán végiggyújtja, az meg csak leshet. Játszottam mf hullával 3/G tetején, és simán gyújtogattak állandóan, miután loptak egy adag semmit raktárból, de ezt naponta 2 szer. És nem akcióztak ezen kivül semmit, tehát szimplán unalomüző volt, és nem hiszem hogy 1 ember volt, mert ha felejbb mentem, akkor is 1-2 nap múlva már gyújtogattak. Aztán elkezdtem termelgetni egy keveset, nem volt már üres araktár, és máris inkább végiglopták az 1 köveket lopásonként, minthogy gyújtsanak. Na az ilyenektől ráz ki a hideg.

Az orkot meg lehet gyújtogatni persze, csak nem mindneki tudja az óriás kivételével, mint a hullát, ezen kivül a hulla nem tud krónikát nézni, térkaput deriteni, smemit nem tud csinálni..Ha még a seregük ugyanannyi hekire nézve, ugyanolyan erős is lenne, akkor is simán az Ork lenne a jobb.
Reply With Quote
  #107  
Old 09-12-2006, 13:56
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma View Post
Ha még a seregük ugyanannyi hekire nézve, ugyanolyan erős is lenne, akkor is simán az Ork lenne a jobb.
Sztem azért a katonák "hazavitele" elég barátságos pénzeket jelenthet ha aktív vagy. Ez egyáltalán nem kicsi előny, a betegségről nem is beszélve.Na mindegy nem lenne szerencsés sztem ha csinálnánk belőle egy "beteg orkot"
Reply With Quote
  #108  
Old 09-12-2006, 17:29
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem meg a jelenlegi helyzet nem szerencsés. Lehet h nem kéne eltúlozni, de vmi erősítés azért csak kéne neki, ami használhatóvá tenné.
Reply With Quote
  #109  
Old 09-12-2006, 17:43
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Sztem meg a jelenlegi helyzet nem szerencsés. Lehet h nem kéne eltúlozni, de vmi erősítés azért csak kéne neki, ami használhatóvá tenné.
Ebben mindenképpen egyetértünk
Sztem a 20% teki nélküli lakáshelyzeti bónusz és az autovédelem rendbetenné a fajt.
Reply With Quote
  #110  
Old 09-12-2006, 18:15
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ebben mindenképpen egyetértünk
Sztem a 20% teki nélküli lakáshelyzeti bónusz és az autovédelem rendbetenné a fajt.
Ehhez még tegyük hozzá, hogy a bónusza az 5. szinttől indul és tényleg rendben leszünk Jó kis hulla lenne és talán lesznek páran akik a felsőbb szintekre is fel merik vinni
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu