Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #261  
Old 10-16-2012, 23:01
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
szerintem nem kell tönkre tenni a tartalékok termelését, csak esélyt kell adni annak eltulajdonítására is.
jah és te tudsz ugy fogalmazni hogy ne mondj ellent magadnak 1 mondaton belul ?
amugy meg senki nem mondta hogy istencsászár lennék
ugyanolyan játékos vagyok mint bárki más
csak leirtam a véleményem
ha ez neked nem tetszik akkor igy jártál
Reply With Quote
Sponsored Links
  #262  
Old 10-16-2012, 23:07
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
jah és te tudsz ugy fogalmazni hogy ne mondj ellent magadnak 1 mondaton belul ?
amugy meg senki nem mondta hogy istencsászár lennék
ugyanolyan játékos vagyok mint bárki más
csak leirtam a véleményem
ha ez neked nem tetszik akkor igy jártál
Egy "" jeltől nem kap értelmet a hozzászólásod, vicces pedig végképp nem lesz. Ha előbb értelmeznéd azt amit mondok, mindjárt tudnál rá reagálni érdemben is.

A 'megbeszélés' mifelénk nem arról szól, hogy "Én eztet montam, ha nem teccik így jártál!". De mivel ez már teljesen OFF, és csak trollkodással egybekötött veszekedés, kiszálltam a témából. Lubickolj újabb dicső győzelmedben. Sztár vagy.
Reply With Quote
  #263  
Old 10-16-2012, 23:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

A személyeskedések után esetleg a témához visszatérve...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #264  
Old 10-17-2012, 03:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pirostraktor View Post
Egy hadi mit tud tenni tolissal szemben? Földel, mészár, puszti, foszt. Egy vari? Mivel nuku kocsma, ezért ugyan ezek. Ellenben a toli? Mészár gyilkolászás által, gyújtással egy fajta puszti, és kb ennyi, mert fosztani nem igazán van amit. Földelés pedig totál kimarad, ezért gondolom én, hogy szükséges a fosztás résznél erősíteni.
Ezt csak azert javitanam ki, mert inkorrekt az egesz nezopont. Egy hadisnak ket koron kell lennie, hogy tudjon barmit is tenni, a tolvajnak nem.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #265  
Old 10-17-2012, 06:41
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

A tolvaj nem tud lopni ma semmit vs de igen, rengeteget, csak jól kell csinálni vitához csak annyit, hogy azért vannak itt bőven nagyon jó játékosok, akiknek a játék minden fortélya a kisujjukban van.

És ha fordulás után nem várja őket társ sok ezer milliárddal, hanem össze kell szedni a pénzt milyen fajt választ? Na milyen fajt? Tolist? Fenéket. Tekiíró gnómot. Vajon miért?
Reply With Quote
  #266  
Old 10-17-2012, 11:49
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezt csak azert javitanam ki, mert inkorrekt az egesz nezopont. Egy hadisnak ket koron kell lennie, hogy tudjon barmit is tenni, a tolvajnak nem.
Ilyen szemszögből nézve valóban az. Én általánosságban írtam, nem két felépítésű ori egymással szembeni összevetése. Tehát így igaz, hogy ott van a tolistol x körre az A ország, de a tolis körül ugyanúgy vannak 2 körös hadisok, akik számára ugyanúgy ingyenföld.

Tehát amíg a hadis tud reagálni hadilag a hadi zargatásokra és a pénze biztonságban van a bankban, addig a toli ki van szolgáltatva hadi téren.

Erre próbáltam rávilágítani, bocs, ha rosszul fogalmaztam, hogy a hadinak van védettsége a sereg miatt hadi téren, és moderált védettsége haszonszerző tolvajakciók ellen a bankok és a javak piacontartása miatt. Ez alatt a tolis hadi úton teljesen ki van szolgáltatva. Ha lenne hadilag ugyanúgy egy moderált védettsége, mint a hadisnak, egy szót sem szólnék, hogy tudjon többet lopni, vagy átlopni a bankon, stb.
Reply With Quote
  #267  
Old 10-17-2012, 14:24
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pirostraktor View Post
Ilyen szemszögből nézve valóban az. Én általánosságban írtam, nem két felépítésű ori egymással szembeni összevetése. Tehát így igaz, hogy ott van a tolistol x körre az A ország, de a tolis körül ugyanúgy vannak 2 körös hadisok, akik számára ugyanúgy ingyenföld.

Tehát amíg a hadis tud reagálni hadilag a hadi zargatásokra és a pénze biztonságban van a bankban, addig a toli ki van szolgáltatva hadi téren.

Erre próbáltam rávilágítani, bocs, ha rosszul fogalmaztam, hogy a hadinak van védettsége a sereg miatt hadi téren, és moderált védettsége haszonszerző tolvajakciók ellen a bankok és a javak piacontartása miatt. Ez alatt a tolis hadi úton teljesen ki van szolgáltatva. Ha lenne hadilag ugyanúgy egy moderált védettsége, mint a hadisnak, egy szót sem szólnék, hogy tudjon többet lopni, vagy átlopni a bankon, stb.
Sajnos ez sem igaz. Lehet jol felepiteni azt a tolist, es akar lehet nala egy keves folyamatos szovisegitseg a hadisoktol... Maris nincs kiszolgaltatva, ilyen szempontbol pedig az 5 korrel felette levo hadis lesz kiszolgaltatva, plane, ha meg penzt sem tud benntartani, mert boldog-boldogtalan lelopja, es meg csak oda sem tud utni....
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #268  
Old 10-17-2012, 15:03
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
penzt sem tud benntartani, mert boldog-boldogtalan lelopja
Olyan megoldás kell, ami esetén nem boldog-boldogtalan tudja ellopni a pénzét, és semmiképpen sem teljes mértékben.

Ezért javaslom azt, hogy csak a félelf legyen képes átlopni a bankokon, méghozzá úgy, hogy ellene legfeljebb 10 bank számít, több nem.

(Akár egy olyan hátránnyal, hogy neki is csak 10 bankja számít pénzlopás ellen)

Tud is lopni, de nem mindent, jó is a tolisoknak, de csak a félelf tolisoknak.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #269  
Old 10-17-2012, 15:58
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Olyan megoldás kell, ami esetén nem boldog-boldogtalan tudja ellopni a pénzét, és semmiképpen sem teljes mértékben.

Ezért javaslom azt, hogy csak a félelf legyen képes átlopni a bankokon, méghozzá úgy, hogy ellene legfeljebb 10 bank számít, több nem.

(Akár egy olyan hátránnyal, hogy neki is csak 10 bankja számít pénzlopás ellen)

Tud is lopni, de nem mindent, jó is a tolisoknak, de csak a félelf tolisoknak.
Ez nagyon nem jo. 5-600 millat elvisz max penzbol egy lopassorozattal, ha jol szamolom. Semmi ertelme ennek a javaslatnak.

Plusz tudtommal itt a nagyobb hektaras ugyanannyi bank felvetesrol van szo tudtommal (persze az mar nincs a kepben, hogy akkor nyilvan nonie kellene a max penznek is, hiszen akkor az miert nem no?) - nem pedig a tolvajok random felistenekke tetelerol.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 10-17-2012 at 16:01..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #270  
Old 10-17-2012, 16:50
Gege Gege is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

És mi lenne, ha a bank felszámolna körönként és bankonként némi összeget, amiért vigyáz a pénzedre? Ha %-os, akkor nagy pénz, sok bank kombináció elég ráfizetéses lehet, ergo másban is tartja a pénzt, ami már könnyebben lopható.

A kereskedő bankjai meg effektive ingyen dolgoznának.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
bank Raven Segítség 6 08-13-2009 14:45
ház vs. bank Jakutszk Stratégia & Tippek 56 02-28-2009 21:55
Raktár reform volt eredetileg, de most már mindenről van benne szó Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 93 08-26-2007 00:31
05.13. Bank Ati Hódító Kézikönyv 7 07-17-2007 12:02
Bank működése apija Elvetett javaslatok 8 03-07-2007 22:06


All times are GMT +1. The time now is 07:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu