Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #471  
Old 08-21-2008, 21:01
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Chewbacca View Post
ez az amiben nem ertek egyet aki bevallalja hogy beveri a hullat (1 sereggel vagy 8al mindegy) az kivonja magat a forgalombol. tud tolizni, varizni (tavolozni foleg), de az tobbnyire a hulla ellen mukodne csak. ha a hadis uti be, kiesik egy verolegeny, tehat szerintem egy hadis semmikepp nem engedheti meg maganak ki vinne csataba a sereget? a varis? persze, 3 hadis dukal egy ilyen szovibe, marad meg ketto, de lenyeg hogy az az ori addig reszelgetheti a kormet. a varis, tolis meg 1-2 sereggel ha befer, de romokban lelne az orit mire hazaer
de tegyuk fel valaki leveri a hullat. marad a szovi 3 orija bennuk a hulla ijaszaval, az ellen oldalan meg szinten 3 ori meg egy vegetalo hadi. viharral pestissel mar igencsak sokba kerul a befokozas, ha pedig netan hullara kitamadas kozben az egesz szovi lefoldene, nem latom be hogy tudna feltapaszkodni
az en otletem arra a logikara alapult hogy "miert bantanal egy vedekezo akciokeptelen hullat mikor ennyi sereggel befersz a hadikhoz/varihoz?". nem hiszem a hullara csak ugy zaporoznanak az utesek
na ez csak egy otlet hogy vigyunk a hullaba egy kis "fenyt"
Figyelj, igaz hogy 20 körig kb semmit nem tud tenni, de viszont az ellen meggyengülne szerintem.Én mondjuk nem olyan szövit képzelek el, hogy 1 varis 1 tolis meg 2 hadis.1varihadi,1haditoli,2 hadi.Ott azért vannak seregek elég rendesen.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
  #472  
Old 08-21-2008, 21:16
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Figyelj, igaz hogy 20 körig kb semmit nem tud tenni, de viszont az ellen meggyengülne szerintem.Én mondjuk nem olyan szövit képzelek el, hogy 1 varis 1 tolis meg 2 hadis.1varihadi,1haditoli,2 hadi.Ott azért vannak seregek elég rendesen.
mért nem tud semmit tenni? betegen nem lehet kiküldeni a seregeket?

(bocsi, h a tiédet idéztem be, de a Bakkáéba jobban bele tudnék kötni...
Reply With Quote
  #473  
Old 08-21-2008, 21:50
Chewbacca Chewbacca is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Location: Kashyyyk
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 87%
Wink

senki nem mondta vilagmegvaltasra torekszek.. azt nem hullaval tennem
ezt csak az "MF hulla" meg "3hulla 1vari" felallasnal egy fokkal eletkepesebb felallas nem tudom mar kinel lattam a profilejaban "az elet szar, de szarbol lehet varat epiteni".. ez a hulla feeling
OFF: elnezest a plagizalasert
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Chewbacca For This Useful Post:
  #474  
Old 08-21-2008, 21:52
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
mért nem tud semmit tenni? betegen nem lehet kiküldeni a seregeket?

(bocsi, h a tiédet idéztem be, de a Bakkáéba jobban bele tudnék kötni...
ez is igaz, de feltételeztem hogy nincs szövitarcsi.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #475  
Old 08-21-2008, 22:01
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Véleményem szerint Csubi (ugye hívhatlak Csubinak?) te túl sokat hiszel egy betegségről...egyik ismim 4 napig volt beteg, és nem azért, mert nem volt kórháza, hanem mert ment támadni (1k-600 heki nagyságú orival..konkrétat nem mondok)
szóval én nem hiszem, hogy ez akárkit is visszatartana, akinek van lóvéja, hogy túlélje.aztán a betegség egy fél nap alatt lemegy...szóval nem valami nagy vasziszdasz, úgyhogy sztem ott a hiba a tervedben, hogy erre építesz.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #476  
Old 08-21-2008, 23:30
Chewbacca Chewbacca is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Location: Kashyyyk
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
Véleményem szerint Csubi (ugye hívhatlak Csubinak?) te túl sokat hiszel egy betegségről...egyik ismim 4 napig volt beteg, és nem azért, mert nem volt kórháza, hanem mert ment támadni (1k-600 heki nagyságú orival..konkrétat nem mondok)
szóval én nem hiszem, hogy ez akárkit is visszatartana, akinek van lóvéja, hogy túlélje.aztán a betegség egy fél nap alatt lemegy...szóval nem valami nagy vasziszdasz, úgyhogy sztem ott a hiba a tervedben, hogy erre építesz.
A hulla.. az csak hulla marad Mindegy milyen szoviben, minden milyen felallasban, de egy zombi csak gyengiti a szovit. Nem vitatom en az alap igazsagokat. Arra lennek kivancsi mi az a max ami egy hullabol kisajtolhato. Minden trukkel, huncutsaggal ami csak belefer. Es csak az abszolut rendhagyo nyakatekert felallasok johetnek szoba Penzzel persze hogy szellentesnyi ereje van csak a jarvanynak.. de mire nem igaz ez a loveval?
Ha valakinek van jobb otlete hullara szoviben szivesen vennem Nem eros, topban eletkepes szovik.. csak ami egy hullaval kihozhato..
Reply With Quote
  #477  
Old 08-22-2008, 10:50
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Chewbacca View Post
A hulla.. az csak hulla marad Mindegy milyen szoviben, minden milyen felallasban, de egy zombi csak gyengiti a szovit. Nem vitatom en az alap igazsagokat. Arra lennek kivancsi mi az a max ami egy hullabol kisajtolhato. Minden trukkel, huncutsaggal ami csak belefer. Es csak az abszolut rendhagyo nyakatekert felallasok johetnek szoba Penzzel persze hogy szellentesnyi ereje van csak a jarvanynak.. de mire nem igaz ez a loveval?
Ha valakinek van jobb otlete hullara szoviben szivesen vennem Nem eros, topban eletkepes szovik.. csak ami egy hullaval kihozhato..
ööö...jó, ha találok ilyet, írok majd
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #478  
Old 08-22-2008, 15:17
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Chewbacca túlértékeled a betegség fontosságát.
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #479  
Old 08-22-2008, 18:15
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Chewbacca túlértékeled a betegség fontosságát.
hmm...egy mondatban is meg lehet fogalmazni
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #480  
Old 08-22-2008, 21:34
sen K.I. sen K.I. is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 89%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
én személy szerint eddig félig kicsináltam egy hullákból álló szövit, egyedül, ember toliként. nálam pattant 38k ló és 10k elit is, de egy már törölt, 1 meg kijött fullra és levertem, a gyújtásnál meg 8-9 ház éget/gyújtás. Szóval, aki hullával komolyan akar játszani, az nagyon megszenved vele
Hali

Nekem mindig simán megy a hullával haladás. Van egy bevált módszerem.
Szeretem ezt a fajt. Egyszerű és jól hasznosítható. Azért tudni kell játszani, hogy ne bántsák
sen K.I.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Írás, olvasás, kopás, avagy minden ami tekercs Lacc Stratégia & Tippek 3 08-05-2007 19:34
Tényleg halálra van ítélve az elf? -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 94 05-19-2007 21:22


All times are GMT +1. The time now is 21:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu