Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #381  
Old 05-01-2007, 15:16
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Fransisco View Post
Pardon, látom lemaradtam.
El kéne olvasnom a válaszokat is, nem csak a felvetéseket
hát nem ártana,ami meg a témához kapcsolódik,25% ház nagyon kevés,ugy nyomtam 4. szintig,de full készüből nagyon le lehet égetni,ha komojabban veszi valaki,hogy elvitték a földjét(egy hulla) akkor azért hiánba van 6-8 körre,onnan és szép mennyiségü ház ég...szal hullával jo nyomni meg minden,de a házgyujtás az eszméletlen idegesítő tud lenni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #382  
Old 05-02-2007, 21:27
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
hát nem ártana,ami meg a témához kapcsolódik,25% ház nagyon kevés,ugy nyomtam 4. szintig,de full készüből nagyon le lehet égetni,ha komojabban veszi valaki,hogy elvitték a földjét(egy hulla) akkor azért hiánba van 6-8 körre,onnan és szép mennyiségü ház ég...szal hullával jo nyomni meg minden,de a házgyujtás az eszméletlen idegesítő tud lenni
Tagolnád néha a mondanivalódat? Nem teljesen esett le mit is szerettél volna írni...
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #383  
Old 05-04-2007, 14:31
-(0Kristóf0)- -(0Kristóf0)- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by MiKoR View Post
ÜDv!

Hát úgydöntöttem ide nyitok témát, ugyanis a fantáziám mindig bizgerálta :O ez az élőhalott/zombi/hulla.

Remélem másokét is akik esetleg nem csak arra mennek, hogy náluklegyen a zászló esetleg őklegyenek a csoport élén vagy több milliárddal beraktárazva gyűjtsék a személységeiket!

Magyarul ide várnám azokat akik esetleg zombi fanatikusok, kipróbáltál ezt a fajt, vannak negatív és pozitív tapasztalataik esetleg ötleteik a fajjal kapcsolatban, hogyan is lehetne "életképes" élőhalott országot kialakítani!
Én még nem játszottam eddig hullával, nem tetszettek meg eddig őrájuk vadásztam. Az 5. és 4. szinten még láttam őket elég gyakran de a 3.-on már nem találoztam velük Nincs hullavadászat...
Szerintem föntebb már erősen hatnak a bónuszok(amik a hullánál nem nagyon vannak), ezért a hullások a következő csopiban át akarják alakítani az orijukat valamilyen más fajjá. Ez az én tapasztalatom...
Reply With Quote
  #384  
Old 05-04-2007, 14:53
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by -(0Kristóf0)- View Post
Én még nem játszottam eddig hullával, nem tetszettek meg eddig őrájuk vadásztam. Az 5. és 4. szinten még láttam őket elég gyakran de a 3.-on már nem találoztam velük Nincs hullavadászat...
Szerintem föntebb már erősen hatnak a bónuszok(amik a hullánál nem nagyon vannak), ezért a hullások a következő csopiban át akarják alakítani az orijukat valamilyen más fajjá. Ez az én tapasztalatom...
Gben találtam két hullát, remélem, közelebb jönnek
Reply With Quote
  #385  
Old 05-04-2007, 16:56
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Gben találtam két hullát, remélem, közelebb jönnek
ha a csopi alján vagy akkor tuti
Reply With Quote
  #386  
Old 05-04-2007, 16:57
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
ha a csopi alján vagy akkor tuti
1100hekin léptem, egyből top 30-ba (semmiképp nem az alja), szóval nem tudom, mennyire fogják közelengedni hozzám őket.
Reply With Quote
  #387  
Old 05-06-2007, 09:21
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Tagolnád néha a mondanivalódat? Nem teljesen esett le mit is szerettél volna írni...
sztem tagolva van ...egyébként meg azt akartam mondani,hogy 25% ház tapasztaltabb játékos ellen kevés!,mert könnyen leéget
Reply With Quote
  #388  
Old 05-08-2007, 15:28
glanyi glanyi is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 93%
Talking hihi

Vizuálisan elképzeltem, hogy folyhat mondjuk egy gnóm-élőholt csata:
ugye a hulla nem halhat meg a csatatéren, de akkor hogy győzi le öt egy akár kétszer akkora gnóm sereg??? minden hullát még 10 darabba szednek, azután ráülnek, és mivel többen vannak, aki nem ül senkin(semmin) az fosztogat? mészárol hullát? szóval picit vicces elképzelve, közben kelnek fel a saját halottjaik, és azokat is le kell fogni , aztán gyorsan szaladni haza a zsákmánnyal mielőtt >összeszedik magukat<
Reply With Quote
  #389  
Old 05-08-2007, 15:36
glanyi glanyi is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 93%
Question Egyébként.

Az 1A-ban is olyan gyökér a zombi? azér csak jelent vmit az a 40% meg hogy nincs veszteség, nem kell tanya, alap vérszomj....... hadinak azér elég erősnek tűnik. Javítsatok ki, ha nem jól mondom!
Reply With Quote
  #390  
Old 05-08-2007, 15:40
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by glanyi View Post
Az 1A-ban is olyan gyökér a zombi? azér csak jelent vmit az a 40% meg hogy nincs veszteség, nem kell tanya, alap vérszomj....... hadinak azér elég erősnek tűnik. Javítsatok ki, ha nem jól mondom!
Rosszul mondod, 1A-ban minden hadis tanyafree a klánraktár miatt.
A tanyamentességből elszáll az előnye, ház több kell neki mint más hadisnak, vérszomjot mindenki használ, ha nem is megy fel elsőre.
A 40% ezekkel szemben meg kevés, még sereget se tud koptatni.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Írás, olvasás, kopás, avagy minden ami tekercs Lacc Stratégia & Tippek 3 08-05-2007 19:34
Tényleg halálra van ítélve az elf? -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 94 05-19-2007 21:22


All times are GMT +1. The time now is 05:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu