Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Old 07-31-2013, 09:09
jpike jpike is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default gyújtogatás

nyitottam 1 teljesen bekes, fedezos hullat, hirnev termeszetesen 0. nehany utes kivetelevel haladtam szepen, felleptem a 4es csoportba. itt kb 20.5-21% hazat tartok. kb 1 hete ramszallt 1 szovi, mert a hullas tagjuk bepattant rajtam. azota napi tobbszori alkalommal megy a fullos gyujtogatas. eleinte visszapeitettem, de az egekbe nott kozben a nyersi ara, igy 1 ido utan tettem ra magasrol. most csak vegetalok. de meg mindig megy a gyujtas.

de persze nem panaszkodni akarok, csak van itt 1 kis bibi. a kb szukseges 135 haz helyett mar csak 57 van - ez kozeliti az eredeti 40%-at -, az ori joresze termeszetesen nem mukodik, de meg mindig sikeres a gyujtasuk. azert ez mar kezd rohejes lenni. meddig hatekony meg? 0-ig? mert hiaba mar csak 1 a gyujtas hatekonysaga, azert csak gyujt. neki ez is jo, a keszultseget ugyse hasznalhatja masra. az emberlopcsi is siman megy nekik ezen felul, ugy latom. persze ezen felul rengetnek is. a poen az, hogy mindehhez akar 1 kocsma is eleg neki.

most mar ezert se epitek 1 hekit se vissza, most mar kivancsi vagyok hol az also hatar. 1enlore nem teszek semmit, mert csak a penzt olnem a nyersibe, teljesen felesleges.

de azert ez megiscsak vicc. tudom, hogy a hulla kisse vmennyi reziszttel bir a magikus es tolis akciok ellen - hiszen total vedtelen ezek ellen -, de gyakorlatilag porig lehet alazni.

szabira meg azert se megyek. latni akarom hova fajul az egesz, mennyire lehet romba donteni.

meg1szer nem panaszkeppen irtam, a velemenyetekre vagyok kivancsi, de nem igazan arra, hogy ne jatssz hullaval, mert hat ugye a jatek resze, akkor mukodnie kellene. a szovizes sem erdekel, mert az mf is a jatek resze. hullat meg amugyse szivesen vallal be, foleg nem betonozott fedezost.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Sok szemelyiseg kontra gyujtogatas Remedy Általános beszélgetés Hódítós témákban 81 09-11-2008 19:30
15.06. Gyújtogatás Ati Hódító Kézikönyv 5 04-14-2008 00:11
Gyújtogatás. Baaangg Segítség 14 03-17-2007 12:21


All times are GMT +1. The time now is 15:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu