Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #221  
Old 01-29-2006, 18:08
Arwyl's Avatar
Arwyl Arwyl is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény-Debrecen
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Senki: és akkor ezt hogy gondoltad? Menjen fel az első 2 klán pl. 50k hekire, nekem meg legyen egy 30k hekis orim, és ott legyen vége a játékomnak? És akkor mit érek vele? Van egy szép nagy orim, ami semmit nem csinál, de VIP-elhetem évekig? Hurrá! Megengedték hogy felfedezzek odáig. Nagy dicsőség!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #222  
Old 01-29-2006, 18:14
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Senki: és akkor ezt hogy gondoltad? Menjen fel az első 2 klán pl. 50k hekire, nekem meg legyen egy 30k hekis orim, és ott legyen vége a játékomnak? És akkor mit érek vele? Van egy szép nagy orim, ami semmit nem csinál, de VIP-elhetem évekig? Hurrá! Megengedték hogy felfedezzek odáig. Nagy dicsőség!
erre mondanám azt hogy ki mondta hogy te leszel a 3. helyezett? nehogy azt hidd, hogy wáóóóó, azért mert tovább nem nagyon hihető hogy juthatsz, még te is leülhetsz a babérjaidra?
hurrá. elérted... de kapaszkodj, mert repül a péklapát, hogy jobbat ne mondjak/vagy mást ne említsek...
Reply With Quote
  #223  
Old 01-29-2006, 18:24
Arwyl's Avatar
Arwyl Arwyl is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény-Debrecen
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ok, akkor a ti klánotok lesz a 3. és neked lesz 30k hekis orid. És? Mit csinálsz ott vele? Örülsz hogy megengedik hogy te legyékl a 3.?
Reply With Quote
  #224  
Old 01-29-2006, 18:27
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Ok, akkor a ti klánotok lesz a 3. és neked lesz 30k hekis orid. És? Mit csinálsz ott vele? Örülsz hogy megengedik hogy te legyékl a 3.?
Hihihi! és szerinted nem akarnának leverni engem onnét? vagy te nem akarnál? a 3. helyért úgy mehetne a verekedés mint az elsőért kellene mennie.... csak nem lenne az hogy hopp ez itt a "plafon" olyan hamar..
Reply With Quote
  #225  
Old 01-29-2006, 18:32
Arwyl's Avatar
Arwyl Arwyl is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény-Debrecen
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Hihihi! és szerinted nem akarnának leverni engem onnét? vagy te nem akarnál? a 3. helyért úgy mehetne a verekedés mint az elsőért kellene mennie.... csak nem lenne az hogy hopp ez itt a "plafon" olyan hamar..

Részemről azzal zárom le (mint már említettem is), hogy nekem nem elég a 3. hely. Amíg játszok addig próbálkozok 1. lenni. Lehet nem fog menni, hisz nagy előnyben van az első 2 klán, de legalább nem unatkoznak.
Reply With Quote
  #226  
Old 01-29-2006, 18:33
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Nézd, eddig is be vagytok betonozva, ez már nem számit.
hogy valódi harc legyen? igazából valóban ezt szeretném, de erre nincs esély ahogy elnézem, ezért még erre a kompromisszumra is szívesen ráharapnék.
Sajnálom hogyha ti nem tudjátok elintézni egymás között kultúráltan a játékot.
Nekem menne. mind online multiplayerben versengünk a barátaimmal, mint LANon, és mégsem öljük meg egymást utána, van aki a párja ellen játtszik, Itt a hódban is megbeszélem hogy ebben a csoportban verekedünk, csak a két főori nem üti egymást. Vagy épp a kettőnk klánja nem akaródzik jóba lenni akkor egymásnak is megyünk hiába van most MNTnk. (igen arwyl, itt pl Janára gondolok, meg arra hogy ő nem szereti Halfit, kis tanítványotok meg engem.)
És sorolhatnám. Mindenesetre megértem ha ez nektek nem megy. csak fanyalgok, mert ez így nem fair helyzet.
Nézd, nem a mi kultúráltságunkkal avagy kultúrálatlanságunkkal van a baj, sőt...
Ez amit Te szeretnél tőlünk sztem egy nonszensz dolog. És ha mindenáron a barátaim ellen szeretnék jáccani, akkor azt megteszem párbajban, ha hódítóról van szó, de inkább leülök Velük társasozni, vagy activityzni, de nem azt fogom szétcincálni amit EGYÜTT értünk el. És asszem h mindegyikünk ezen a véleményen van.
Nem egy ország lett áthelyezve "önütés" miatt. Már kezdem azt hinni h Te csak azért szeretnéd ezt, és azért kéred ezt tőlünk, h repüljünk mi is Fogd már fel, hogyha mi ennél is nagyobbak lennénk, az nem lenne jobb játék a számotokra. Nőni akartok? Hát akkor tegyétek így meg! Ne úgy akarjatok nagyobbak lenni, h minket győzködtök h üssük egymást és így legyünk 6M ponton orinként, mert akkor Ti is nőhettek mondjuk 3M pontra. Ez abszurd... És akik szeretnének még ellenünk jáccani, nem hiszem h rajonganának az ötletért h elkezdjük egymást ütni...
Az meg h korábban az anarchhal hasonlítottad össze az A-t, h ott is úgy nőnek a top orik h egymást ütik... Hát jah, az az anarch...
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #227  
Old 01-29-2006, 18:36
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Részemről azzal zárom le (mint már említettem is), hogy nekem nem elég a 3. hely. Amíg játszok addig próbálkozok 1. lenni. Lehet nem fog menni, hisz nagy előnyben van az első 2 klán, de legalább nem unatkoznak.
Teljesen jogos lezárás, én is ezen a véleményen lennék, de a jelenlegi esélyek nem ezt támasztják alá.
Igaz.... nem illendő dolog ezt tennetek. nade én már azt se érzem 100%nak hogy
Quote:
Originally Posted by Roni
EGYÜTT értünk el
.... persze ez az én véleményem.
Reply With Quote
  #228  
Old 01-29-2006, 18:39
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezaz! Sztem is zárjátok csak le a dolgot, és nyavajgás helyett inkább lépjetek a tettek mezejére.
"Minden lehetséges. Csak ami lehetetlen az tovább tart." Hát hajrá
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #229  
Old 01-29-2006, 18:42
Gyerek Gyerek is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 41
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Zoli melyik klánra gondolsz?
Amúgy kíváncsi lennék ha lenne családotok akkor is ennyi időt tudnátok a játékra szánni? Mi ennyi időt tudunk rá szánni és ez nem elég ahhoz, hogy elsők legyünk ezt tudomásul vettük, Tudod akinek családja van az hajnalban alszik általában.
Reply With Quote
  #230  
Old 01-29-2006, 18:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyerek
Amúgy kíváncsi lennék ha lenne családotok akkor is ennyi időt tudnátok a játékra szánni? Mi ennyi időt tudunk rá szánni és ez nem elég ahhoz, hogy elsők legyünk ezt tudomásul vettük, Tudod akinek családja van az hajnalban alszik általában.
Én azt gondolom, hogy az ilyen jellegű személyeskedésekbe nem szabad belemenni. Játékon belül az ilyenekre 168 kört szoktam adni. Itt nyilván szabadabb minden, de azt hiszem, hogy külön kellene választani a magánéletet a játéktól, és ez a téma a játékról szól.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 12:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu