Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-04-2006, 14:13
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Question vip

tudom hogy sok ilyen téma van már... az lenne a kérdésem hogy lehetséges-e az hogy én egy még vipes orira küldök sms-t pannon hálózatból és mégsem hosszabítja meg már kétszer is előfordult egyszer T-mobilról és jó sorszámot írtam be
Sponsored Links
  #2  
Old 09-04-2006, 15:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
tudom hogy sok ilyen téma van már... az lenne a kérdésem hogy lehetséges-e az hogy én egy még vipes orira küldök sms-t pannon hálózatból és mégsem hosszabítja meg már kétszer is előfordult egyszer T-mobilról és jó sorszámot írtam be
Ha vadiúj kártyád, vagy előfizetésed van, akkor nem fogsz tudni emeltdíjas sms-t küldeni, lásd a szerződésedet a mobilszolgáltatóddal. Ha nem erről van szó, akkor supportra írj, a következő adatokkal:

- pontosan mikor küldted az sms-t (nap, óra, perc is!)
- melyik hálózatból küldted (pannon, vagy t-mobile)
- pontosan mi volt az sms tartalma (PONTOSAN!!!)
- pontosan milyen választ kaptál vissza sms-ben (PONTOSAN!!!)
- mi történt játékon belül

Ahol odaírtam, hogy "PONTOSAN!!!", ott pontos idézet kell, betűről betűre, nem csak az, hogy "hát az országom száma". Pontosan nézd meg az sms-t, és karakterről karakterre másold be.

Az e-mailt ide küldd: support@hodito.hu
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 09-08-2006, 13:01
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

legközelebb felírom mer megmondom őszintén az első nem zavart annyira ezért nem tom a másik meg nem az én mobilom volt
  #4  
Old 10-23-2006, 16:32
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

De nekem is vip küldésnél mindig visszaküld egy sms-t,hogy nem tudja értelmezni a dolgot látogassak el a www.hodito.hu-ra és mégis megkapom a vippet
  #5  
Old 10-23-2006, 16:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
De nekem is vip küldésnél mindig visszaküld egy sms-t,hogy nem tudja értelmezni a dolgot látogassak el a www.hodito.hu-ra és mégis megkapom a vippet
1, célszerű a helyes formátumot használni, met legközelebb a rossz formátummal elküldött sms esetén egyáltalán nembiztos, hogy ilyen szerencséd lesz.

2, ha ez csak amolyan "offoljuk szét ezt a topicot is" próbálkozás, akkor sürgősen keress más elfoglaltságot.
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 11-04-2006, 16:20
Josh's Avatar
Josh Josh is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Makó
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

volna egy olyan kérdésem, hogy ha van 4 orim (rendesen összekapcsolva, külön csopikban), de ebből 1-et törlök, akkor a vippet miért nem kapja meg mind a 3 orim, miért kell újraküldenem? nem a fő országot törlöm és nem az utánalevőt, mert azt tudom, hogy 4 orit 2 sms-el lehet vippelni, de ha 1 kiesik, akkor ugyanúgy kell a 2 sms 3 orihoz?!? a főori(k) vippelve van, de ennek ellenére továbbra is akkor tudom mindhármat vippelni, ha 2 sms-t küldök miért van ez így? a törölt ori már nincs fenn azon a listán, ahol össze kell kapcsolni őket...
  #7  
Old 11-04-2006, 16:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Josh View Post
volna egy olyan kérdésem, hogy ha van 4 orim (rendesen összekapcsolva, külön csopikban), de ebből 1-et törlök, akkor a vippet miért nem kapja meg mind a 3 orim, miért kell újraküldenem? nem a fő országot törlöm és nem az utánalevőt, mert azt tudom, hogy 4 orit 2 sms-el lehet vippelni, de ha 1 kiesik, akkor ugyanúgy kell a 2 sms 3 orihoz?!? a főori(k) vippelve van, de ennek ellenére továbbra is akkor tudom mindhármat vippelni, ha 2 sms-t küldök miért van ez így? a törölt ori már nincs fenn azon a listán, ahol össze kell kapcsolni őket...
Idézet a súgóból:

"Ha az összekapcsolt országok bármelyikét törlöd, vagy mi töröljük, akkor a sorrend változatlan marad, csupán a kieső ország helyére kerül a következő helyen szereplő ország, ha volt ilyen. Ha a főország kerül törlésre, akkor a másodikként megadott ország válik főországgá."

A súgóban leírtak fényében kérlek, hogy pontosítsd a kérdést.
__________________
Hódító * Queosia
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu