Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-27-2006, 10:42
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Hódítós Dühöngő

ááá
Sziasztok én nem szólnék bele a Vitába.
De az lenne a kérdésem Wanaxhoz:
Engem Süti egy Wanax nevü orival lopott be eccer amivel úgy nyomult, hogy mennyivel jobb nálam:
LoL)
az a kérdés, hogy te Süti vagy??
Mert ha jól tudom több forrásból is a Wanax az ő orija bár bőven lehet tévedek.
(bár igen furcsa lenne, mert volt egy párbaj ahol Wanax és Süütipók is jáccott)


Különben az nem csalás végülis, hogy valaki leütetti magát 1200 hekivel aztán ottt lelop pénz rakis orikat és visszamászik? Mert ügyebár pénz cserén kivül mi másért tenné ezt?? vagy csak szimplán ilyen bénaD
nah mind1.



Viszont minden negatív hozzászólást félretéve van egy jó ötletem 1/Ahoz:
Két lépésben megoldható a próbléma:
-szigoritani mindenkivel szemben a csalásokat pénz cseréket oda adásokat meg ilyesmi.(Nehezitnei a dolgukat)
-Kötelezővé tenni valami ügyes módszerrel a klán akciókat tehát ha van két klán egymás mellett hosszú távon akkro ütniük kelljen egymást. 1/A-ban a tetején top10%ban meglehetne tiltani az mnt-t szal minden erővel a ahrcra kéen ösztökélni
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 01-27-2006, 14:42
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation Utoljara szoltam...

Quote:
Originally Posted by Half
ááá
Sziasztok én nem szólnék bele a Vitába.
De az lenne a kérdésem Wanaxhoz:
Engem Süti egy Wanax nevü orival lopott be eccer amivel úgy nyomult, hogy mennyivel jobb nálam:
LoL)
az a kérdés, hogy te Süti vagy??
Mert ha jól tudom több forrásból is a Wanax az ő orija bár bőven lehet tévedek.
(bár igen furcsa lenne, mert volt egy párbaj ahol Wanax és Süütipók is jáccott)


Különben az nem csalás végülis, hogy valaki leütetti magát 1200 hekivel aztán ottt lelop pénz rakis orikat és visszamászik? Mert ügyebár pénz cserén kivül mi másért tenné ezt?? vagy csak szimplán ilyen bénaD
nah mind1.



Viszont minden negatív hozzászólást félretéve van egy jó ötletem 1/Ahoz:
Két lépésben megoldható a próbléma:
-szigoritani mindenkivel szemben a csalásokat pénz cseréket oda adásokat meg ilyesmi.(Nehezitnei a dolgukat)
-Kötelezővé tenni valami ügyes módszerrel a klán akciókat tehát ha van két klán egymás mellett hosszú távon akkro ütniük kelljen egymást. 1/A-ban a tetején top10%ban meglehetne tiltani az mnt-t szal minden erővel a ahrcra kéen ösztökélni


Half!

Ugye Te nem helyi hulye vagy????
Azt hiszem Ati es Goldy is szolt hogy hagyjuk egymast logva!!!! De neked ugy laccik nem megy!

Azt hiszem nem volt titok, hogy a Wanax ori az enyem, msn mostanaban hasznalom is ezt a nevet! Amugy a baratnom inditotta regen ezt az orit...

Ajanlom figyelmedbe a parbajokat... nezd at es megsugom neked talalsz olyat ahol csak az en orim van bent, szam szerint 4-5, es talalsz olyat is ahol mondjuk 10 orszagbol 2-3 az enyem!!!!
Ehhez tudni kell azt hogy ha egy ip cimrol van bent tobb ori akkor a vedelem megakadalyozza hogy nagy mennyiseget foglaljal, vagy fosztogass, es a lopast teljesen lehetetlenne tesz! Tehat! Semilyen elonyom nem szarmazott volna belole ha en viszem az orikat! Nem Te vagyok akit JKSZ-ert atpakoltak! Valamint ha vissza nezed a parbajokat (mar nem emlekszem pontosant...) nem volt jatekban a masik orim, es ha jatekban is volt, nem nyertem! Valalom forumon vagy bar hol hogy megkerdezzuk hogy adtam e oda parbajra orszagomat... Hidd el lesz jelentkezo aki tanusithatja hogy vip hiany miatt vagy mert csak jaccani szerettunk volna az en orimmal jaccot!

Az A-ban van meg mindig 200 korom hogy ujrazhassak... valoban fosztogatni mentem le, de 45-50% barakkal teszem full loval nem nagy osszegeket! Ha csalasnak gondolod, megkerlek jelentsd!!! Es ne vadaskodj itt alaptalanul!!!

Valamint a a jo edes anyukad es apukad a bena hogy ilyen helyi hulye gyereknel nem tudott tobbet ossze hozzni! Tudod kit benazzal le!!! Baromira elegem van beloled! Egy szot nem szoltam hozzad ezen a forumon...
Nyalo gep! Aki nyalizik az anarchban, es az A-ban mnt-t kunyeral azzal az az indokkal hogy ha nem akkor beuti! LOL

Es vegezetul elnezest kerek a jelenlevoktol hogy megint ezt kell ovasniuk, de sajnos maskent nem tudok a hulye gyerekkel komunikalni mert egy uzenet utan letilt a jatekban mielott valaszolnek neki!
Ezert az uzenetert valoszinu hogy kapom a 168 kort es az egyetlen irasjoggal rendelekzo orszagom irasjoga is ugrik, de mivel ilyen korulmenyek kozott mar nem elvezetes a jatek... nem tudok ugy egyik forumon se megjelenni hogy a Half ne kosson belem!
Esetleg, ha valaki jelentene az uzenetet, mielott eljut Halfhoz, az tegye mar meg, hogy lementi es atadja valamilyen uton a cimzetnek, mert vegulis neki szol!
Valasszal nem kell bajlodni, mivel tiltora kerul a Half, es valoszinu hogy kitiltanak!
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
  #3  
Old 01-27-2006, 14:55
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Komolyan szerintem eccer le kellene ülnötök sörözni és elbeszelgetni egymassal.Lehet megoladana a problematokat
Reply With Quote
  #4  
Old 01-27-2006, 15:02
Davi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hát jó pár üveg kéne ahhoz, hogy leüljenek egymás mellé
Reply With Quote
  #5  
Old 01-27-2006, 16:14
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Hi-hi még egy szegénységi bizonyitvány
kösz, hogy bevallotad, hogy csalni mentél le és ütetted le magad rmeélem átraknak Aanrchban örülök bármilyen büntinek amit kapsz
Bár fejlödsz mert úgy látsizk rájöttél a Sanyi gyenge poén volt
Kunyerálok))) LOL vagy meg mindent kicsavarsz kamuzol:
meg keverd a KakitDD
ez egy dühöngő imádok beléd kötni Jó látni, hogy milyen béna arc vagy)
felhuztad magad) akkor jó

még valami remélem anyám sé apám szidásáért télleg kiraknak...
ez tulzás votl csak kifogások sé másokat szidsz. Én csak azt láttom több orival indulsz párbajokban és leütetted magadat
__________________
I like to fall on my face.

Last edited by Half; 01-27-2006 at 16:17..
Reply With Quote
  #6  
Old 01-27-2006, 16:15
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Különben honnan tipelted, hogy rólad van szó?? azthittme külön írtam...
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #7  
Old 01-27-2006, 16:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Dühöngő, de nem ilyen szinten... Azt hiszem, hogy mindennek magvan a maga határa, és ez már erősen túlmegy azon a határon.

Elég szigorú leszek ezen a fórumon, ha valaki nem tudja betartani a szabályait, akkor sok jóra nem számíthat. Mivel most első alkalomra teszek ki valakit, nem lesz végleges a kitiltás, csak pár óra, hogy lehiggadj kicsit....... Később nem fogok ennyire ráérni, simán végleges kizárás fog érte járni.
Reply With Quote
  #8  
Old 01-27-2006, 16:25
Nagyi Nagyi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Inkább K1-nek kellenne átnevezni a Hódítós Dühöngő nevet.

Szerintem
Reply With Quote
  #9  
Old 01-27-2006, 16:58
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

"Ne feleddjétek, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze.
De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és orcán illesd vele az ilyen popsiarcuakat."


Na evvel nem verekedésre akarok buzditani, de avval talán lelehetne zárni ezt a meddő vitát amimár elég régóta folyik Sajnos.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Reply With Quote
  #10  
Old 01-27-2006, 17:53
Bubba's Avatar
Bubba Bubba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 232
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szeretném a világbékét
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 08:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 14:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 17:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 01:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 09:31


All times are GMT +1. The time now is 02:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu