Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 09-06-2007, 16:11
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sikoly View Post
Ez a betegséges kirándulás jó móka volna.Kérdés hogy ki indít gyorsban hullát főleg milyen messze vannak azok mert azt írt a srác hogy kb csak tolik vannak körülötte.De ha ez bejön akkor jó)Egy próbát megér hátha elveszed a kedvüket
A gyorsba 5szinten a top15%ba kb 5-6hull van akit én meg találtam csak!Szal ott ne td me gmennyi kezdö ori van kb 2-3szövi van aki ér is valamit a többi csak töltelék
Sponsored Links
  #52  
Old 09-07-2007, 15:05
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Sikoly View Post
Richardka látzsik hogyx sokat nem tudsz az egészről.Sztem egy szövinek 1000 hekin 30k ló az össz serege?Ne viccelj már.Ha visszamennének esetleg ot várná az illető min 60k íjjal.Felfelé teljesen esélytelen az egész.

ott a mosolygás végig
amit irtam az vicc volt.

mentem én már 20 körre is felfele és beütöttem, na most ilyenkor mi van.
amugy totál át kell akkor épiteni és ráálni ijra aztán csokolom jön a sereg áthuzzni az összes szövisegitséget és már pattan is a csáko


amugy meg a betegség is jö ötlet el kell menni be kell szedni és akkor nyugodtan ki lehet várni hogy hadd támadjon. Persze egy kis korház jol jön,
meg hogy jo sokáig legyen az ember beteg. Sööt mikor már beteg vagy küldeni egy zöldet az ellennek, hogy mostmár ha megfeszülsz se jutsz be. És ahogy kalkulálok csak azért is menni fog. Nem szolni semmit se a betegségről ha hazaér hadd tapasztalja meg.

vagy mikor megvan a bizonyos kör akkor küldeni a zöldet majd ha a sereg már majdnem beüt azaz beütés előtt 3 perccel fellépni. és csak annyit kell küldeni, hogy Pech

nem is tudom mit kell itt görcsölni.
  #53  
Old 09-07-2007, 15:22
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
ott a mosolygás végig
amit irtam az vicc volt.

mentem én már 20 körre is felfele és beütöttem, na most ilyenkor mi van.
amugy totál át kell akkor épiteni és ráálni ijra aztán csokolom jön a sereg áthuzzni az összes szövisegitséget és már pattan is a csáko


amugy meg a betegség is jö ötlet el kell menni be kell szedni és akkor nyugodtan ki lehet várni hogy hadd támadjon. Persze egy kis korház jol jön,
meg hogy jo sokáig legyen az ember beteg. Sööt mikor már beteg vagy küldeni egy zöldet az ellennek, hogy mostmár ha megfeszülsz se jutsz be. És ahogy kalkulálok csak azért is menni fog. Nem szolni semmit se a betegségről ha hazaér hadd tapasztalja meg.

vagy mikor megvan a bizonyos kör akkor küldeni a zöldet majd ha a sereg már majdnem beüt azaz beütés előtt 3 perccel fellépni. és csak annyit kell küldeni, hogy Pech

nem is tudom mit kell itt görcsölni.
elvileg hiper erős tolis országa van, szal ha nem bírja fentartani a betegséget, akkor az ciki, hisz rengeteg embert bír lopni, meg ha kell fokozhat is akár, de itt nem görcsölni kell, csak idejött elmondani h ő ott a legerősebb, ő a legfajinabb, aki fölötte van az meg csak sok idióta
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kis segítség kéne: bejön Nektek ez a weboldal? Ati Egyéb 8 08-17-2007 16:04
gyors segitség kéne HV-hoz Aliana Segítség 12 03-31-2007 07:47


All times are GMT +1. The time now is 18:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu