Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Hibajelzések > Nem hiba
Register Stats Members List Today's Posts

Nem hiba Ide pakolom azokat, amik nem hibák, vagy semmi közük nincs a témához. Ne feledjétek, hogy egyedi problémákkal csak a Hódítón belüli ügyfélszolgálaton tudunk foglalkozni, a fórumon más játékos nemigen fog tudni segíteni, ha egyéni problémád van.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-02-2011, 22:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by BimmBimm View Post
Szerintem a szabadság gombnak egy STOP gombnak kéne lennie, ami alól nem jelent kivételt a ht.

Nah mind1, így van és kész
A helytartó elvégez minden olyan beállított feladatot, amire helytartó nélkül Te magad kézzel is képes lennél abban a körben.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #12  
Old 01-02-2011, 22:17
BimmBimm's Avatar
BimmBimm BimmBimm is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Hódmezővásárhely
Posts: 1,448
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A helytartó elvégez minden olyan beállított feladatot, amire helytartó nélkül Te magad kézzel is képes lennél abban a körben.
Ha én kv után 1 perccel elmegyek szabadságra, akkor a következő kv előtt már nem tudok machinálni a klánraktárral, piaccal ezzel azzal. Szóval ebben formában nem igaz, hogy én meg tudom csinálni amit a ht.
__________________
Mert ott van az erő, az egyszerű magyarban
Egyenes derékkal, áll minden viharban

BimmBimm (#233333)

Éplista számító
  #13  
Old 01-02-2011, 22:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by BimmBimm View Post
Ha én kv után 1 perccel elmegyek szabadságra, akkor a következő kv előtt már nem tudok machinálni a klánraktárral, piaccal ezzel azzal. Szóval ebben formában nem igaz, hogy én meg tudom csinálni amit a ht.
Meg tudtad volna csinálni, mielőtt (pont ugyanakkor, mint így) elmentél volna szabadságra. A helytartó kifejezetten azért van, hogy ezeket a rutin dolgokat megcsinálja helyetted.

Mivel a szabadság gomb megnyomásakor nem fut le, és végzi ezt el a szabi előtt, ezért a körváltás előtt kell, hogy megtegyen minden olyan dolgot, amire helytartó nélkül is képes lettél volna a szabadság előtt.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #14  
Old 01-02-2011, 22:20
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by BimmBimm View Post
Ha én kv után 1 perccel elmegyek szabadságra, akkor a következő kv előtt már nem tudok machinálni a klánraktárral, piaccal ezzel azzal. Szóval ebben formában nem igaz, hogy én meg tudom csinálni amit a ht.
1 perc tudod mennyi mindenre elég? és nem arról va szó mit csinálsz, hanem, hogy mit tudnál
  #15  
Old 01-02-2011, 22:23
BimmBimm's Avatar
BimmBimm BimmBimm is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Hódmezővásárhely
Posts: 1,448
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Meg tudtad volna csinálni, mielőtt (pont ugyanakkor, mint így) elmentél volna szabadságra. A helytartó kifejezetten azért van, hogy ezeket a rutin dolgokat megcsinálja helyetted.

Mivel a szabadság gomb megnyomásakor nem fut le, és végzi ezt el a szabi előtt, ezért a körváltás előtt kell, hogy megtegyen minden olyan dolgot, amire helytartó nélkül is képes lettél volna a szabadság előtt.
Rendben, értem, igazad van.
__________________
Mert ott van az erő, az egyszerű magyarban
Egyenes derékkal, áll minden viharban

BimmBimm (#233333)

Éplista számító
  #16  
Old 01-09-2011, 18:30
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Engem továbbra is zavar, hogy a HT milliárdokat pocsékol el a semmibe...
Nem tudom ez miért van minden évben kihajítva a kukába.

Továbbra is sok gondot okoz, hogy a HT nem annyi tekercset ír, amennyit lehet, hanem amennyi pénzem van...

Ha 1 körben 1 féle tekercsből 65535 darabot írhatok, akkor nem értem meg, hogy miért kell a HT-nek százezreket, meg milliókat írnia, amire a pénzt levonja, viszont a tekercset nyilván nem kapom meg.

Erre mindig az a válasz, hogy "mert százezres hektárokon old meg...".

Engem speciel ez már 6-7000 hektáron is irgalmatlanul bosszant. Most épp egy 8300 hektáros országban okozott a HT jelentős anyagi károkat.

__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 15:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 16:20


All times are GMT +1. The time now is 18:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu