Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3441  
Old 02-21-2013, 09:31
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Számomra ami történt megfelelt. Beszélgettük a klánban már előtte, hogy azért harcolunk, hogy magunknak bizonyítsunk, senki másnak. Amit csináltunk, az fair play volt. A "fikázást" és a "személyeskedést" ne már az "önfényező" topikban... Kértem, ha elolvastad, akkor lehetnél annyira fair, hogy megteszed, amit kértem.
Lehet, hogy kérted, de amíg az a topic is épp olyan mint a többi, addig írhatok is... Nem tettem volna ha azt írod ami volt, de meglehetősen ki van csinosítva. A mérhetetlen nagy bakijaitokról vagy tudatos értelmetlen cselekvéseitekről egy szót sem tettél, így a kívülállók nem fognak tiszta képet kapni semmiről, mivel gondolom nekik írtad amit, mivel mi tudjuk mi, hogyan történt.
Leírtad nagyon szépen, hogy a tiéd lett az eddigi legnagyobb egyéni ütés, de ezért cserébe otthagytad a klántársaid és nem tudtál részt venni a további csatákba, ez nem kicsit önző dolog volt. "ork előre, a törpöket meg hagy üssék" ugye Természetes, hogy kilépkedtünk földet leadni, hogy ezt tovább csinálhassuk. Ki az aki nem tenné meg abban a helyzetben!? ÁRnyakat, Zolit, szinte nullára bontottátok, majd rájött, hogy semmi értelme maradni, így lefordult még megtehette. De sorolhatnám még miket hagytál ki ami fontos eseménye volt a harcoknak. Ehelyett te inkább azon lovagolsz mi fair és mi nem, meg ki hova ír, a te írásaid meg sorra fél igazság.

Last edited by Pumi; 02-21-2013 at 09:34..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #3442  
Old 02-21-2013, 11:38
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Figyelj, b+. Hogy jössz te ahhoz, hogy hazugnak nevezz? Hogy ahhoz Remy, hogy hazugnak nevezzen. Elmehettek ti fenébe, úgy közösen, ahogy vagytok. Semmi jogotok ehhez, és sajnálom, hogy Ati engedi azt, hogy valakinek állandóan a becsületébe gázoljatok.

Te sem vagy képes felfogni, hogy minden éremnek 2 oldala van, minden igazságnak is. Elmeséljem ezeket?

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Leírtad nagyon szépen, hogy a tiéd lett az eddigi legnagyobb egyéni ütés, de ezért cserébe otthagytad a klántársaid és nem tudtál részt venni a további csatákba, ez nem kicsit önző dolog volt. "ork előre, a törpöket meg hagy üssék" ugye
Honnan tudod, hogy nem-e az volt az oka, amit valahol zárójelben leírtam, hogy több napig nem tudtam gépközelbe se kerülni? (Nem az volt, de nagyon is jól jött, mert képtelen lettem volna bármire.)
Egyébként sem adtatok más lehetőséget. Csak a törpékre mentetek, őket szedtétek ki, ha szembe ment a törpe elfokoztatok.

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Természetes, hogy kilépkedtünk földet leadni, hogy ezt tovább csinálhassuk."
Természetes? Utolsó féreg cselekedet a minimum alá verni valakit, és még azután is folytatni földleadásokkal... Csempét 1,28milláról 1,06millára léptettétek... Több, mint 4k hektár... Ez természetes?

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
ÁRnyakat, Zolit, szinte nullára bontottátok, majd rájött, hogy semmi értelme maradni, így lefordult még megtehette."
Erről is csak pampogsz, holott nem tudod az okát. Én tudom. Zolinak a B-ben fordulóközeli országa volt, (pontosabban 1-2 napja volt hátra). A minimumföldjéért küzdött, mert vagy sikerül ezt a kis időt kibírnia, vagy belátható időn belül nem fordul. Ezért bontott ekkorákat, de éppen ezért is vert be téged.

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
De sorolhatnám még miket hagytál ki ami fontos eseménye volt a harcoknak. Ehelyett te inkább azon lovagolsz mi fair és mi nem, meg ki hova ír, a te írásaid meg sorra fél igazság.
Hopszi, remélem nem törtem meg az önhitedet azzal, hogy a te írásod szintén csak fél igazság. Ha mégis, akkor bocsi.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #3443  
Old 02-21-2013, 11:40
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Leírtad nagyon szépen, hogy a tiéd lett az eddigi legnagyobb egyéni ütés
Tudod mi az, aminek még örülök? Hogy téged is bevertelek!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3444  
Old 02-21-2013, 11:52
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
...a kívülállók nem fognak tiszta képet kapni semmiről...
Hát tőletek sem fognak tiszta képet kapni, azt már látom.

77 elmentett ütésem van, abból 30-hoz írtam oda, hogy a támadás milyen messziről történt. (Amelyik csatánál ott voltam azt is felírtam, ha nem volt fokozás, nem volt szelektív a fokozós támadásokra/elfokozásokra.) Rá és elfokozások, 27 esetben írtam fel fokozást, a legkisebb 26k pontról, a legnagyobb 120k pontról történt támadáskor, Elfokozáskor a legnagyobb 175k körüli volt.
Ez a 30 persze csak kb a 1/3-a a meccseknek, de mint mondtam nem voltam pár napig gép előtt, meg aludtam, vagy azt hittem, hogy majd emlékezni fogok arra, ami történt, közbe meg pikk-pakk elfelejtettem.

Ebben a 30 eseményben össze van nekem írva kb 12 millió egység elfokozása a részetekről. Ráfokozások és elfokozások.
Eseményenkénti átlag erre a 30 csatára 400.000 egység/csata.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 02-21-2013 at 11:55..
Reply With Quote
  #3445  
Old 02-21-2013, 11:56
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Természetes, hogy kilépkedtünk földet leadni, hogy ezt tovább csinálhassuk. Ki az aki nem tenné meg abban a helyzetben!?
Az "ebben a helyzetben" mit takar? Hogy harc van? Vagy vendetta? Esetleg más játékának tudatos tönkretétele?

Nem vagyok érintett, szerencsére, de el kell mondanom: nem csak morálisan, de a játékmenet szempontjából is elítélendő ez a fajta módszer.

Az használja ezt, aki az orija csoportbeli sorsát a küldetés oltárán szeretné feláldozni, nem a játékélményért van ott, ahol. Mi sem mutatja ezt jobban, minthogy a harcok végeztével többen is lefordultak, hogy visszahozzák az eredeti orijukat, amelyiket A-ban szeretnék tudni (kivéve Csempe, akinek még a felmenetel alatt nem jött össze a kisklánozás maradéktalanul, így inkább lefordult előbb és visszahozta a régit).
Kérdem én (nem Tőled, Pumi, mert Te Gunközelben sem voltál), miért nem az eredeti orikkal lépegettek ki annak idején, hogy Vityuék alá kerüljenek és jól szétpaszírozzák őket?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #3446  
Old 02-21-2013, 12:17
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Kérdem én (nem Tőled, Pumi, mert Te Gunközelben sem voltál), miért nem az eredeti orikkal lépegettek ki annak idején, hogy Vityuék alá kerüljenek és jól szétpaszírozzák őket?
Igen egyszeru: mert a 40 millio topkor miatti 1%-okkal fel ev alatt sem erunk le alajuk.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #3447  
Old 02-21-2013, 12:21
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
érdem én (nem Tőled, Pumi, mert Te Gunközelben sem voltál), miért nem az eredeti orikkal lépegettek ki annak idején, hogy Vityuék alá kerüljenek és jól szétpaszírozzák őket?
mert kényelmesebb minden zavaró tényező nélkül játszani, könnyű úgy játszani, hogy nem állandó országként van fenn. Ez a két tény már önmagában megadja az egész "harcra" a választ.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Igen egyszeru: mert a 40 millio topkor miatti 1%-okkal fel ev alatt sem erunk le alajuk.
ezt még te sem hiszed el
Reply With Quote
  #3448  
Old 02-21-2013, 12:25
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
ezt még te sem hiszed el
En mar csak ilyen vagyok, hogy hiszek abban, amit irok. A fel ev nyilvan koltoi tulzas volt, de ugy gondoltam, a lenyeget kepes megerteni az emberek nagy resze, te ezekszerint nem, mostanaban eleg fura beirasok szuletnek toled sajnos, nem tudom, mi tortent veled, mintha elvesztetted volna a logikus gondolkodas kepesseget.

A masik indok pedig e mellett a kedvezmenyes fedezes igen nagy rugalmassaga volt, ami a fenti orszagokban mar nincs meg. De nyilvan ezt sem hiszem el, ugye...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 02-21-2013 at 12:58..
Reply With Quote
  #3449  
Old 02-21-2013, 13:13
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

__________________
קפוד!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to szamóka For This Useful Post:
  #3450  
Old 02-21-2013, 13:50
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Úgy látom, hogy teljesen belenyugodott az eseményenkénti 400k egység átlagba a Tisztítótűz.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 03:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu