Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #9811  
Old 12-28-2010, 21:23
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

az lett vna még szép ha az Olumposz beverte volna a csak egy maradhat klánt mert amikor beverték a lámákat, 8795 pontra kerültek kb az Olumposz felé és éppen abban a körben ért haza a seregük, ha jól számoltam
Reply With Quote
Sponsored Links
  #9812  
Old 12-28-2010, 21:45
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
2010.12.28
A Csak egy maradhat ... (#2643) klán vezére nyugdíjba vonult. Nagy veszteség ez személy szerint nekem és a klán összes tagjának. Egy mentor, egy barát, egy kitűnő játékos és jó stratéga hagyta abba a mai nappal a játékot.

A klán emlékébe és történetébe kitörölhetetlenül beleírtad a nevedet Laci.

Várunk vissza, ha egyszer újra játszanál.
Hex ha neked nagy veszteseg akkor en mit mondjak? En nem is a Hodba hanem az angolba ismertem meg Laszlot es nekem O a minden ebben a jatekban. Felemelt a mocsokbol amibe benne fekudtem az angolba a nevem ronggya tiporva a jatekba, arvan egyedul kidobva. Kinyitott karral felemelt a melysegbol ahova le lettem rugva es maga ala vett tanitvanynak. Hogyan megyek en tovabb nelkule?

Laszlo,
Halas koszonet mindenert, barmikor, barhol vagyok tudod ezzel az enekkel megtalalsz.

>>Lay beside me
Tell me what they've done
Speak the words I wanna hear
To make my demons run
The door is locked now
But it's open if you're true
If you can understand the me
Then I can understand the you<< Metallica
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Ghosti For This Useful Post:
  #9813  
Old 12-28-2010, 22:09
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
az lett vna még szép ha az Olumposz beverte volna a csak egy maradhat klánt mert amikor beverték a lámákat, 8795 pontra kerültek kb az Olumposz felé és éppen abban a körben ért haza a seregük, ha jól számoltam
Nem voltak meg a kellő feltételek
Egyénként sem ítélem el az elémesős hiénázást, főleg ha az klánszinten követik el kimondottan pontos és megfelelő tudást igényel!

Gratulálok Akáréknak akárki is volt jelen esetben az értelmi szerző!
Reply With Quote
  #9814  
Old 12-28-2010, 22:33
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Probalnam akkor lemodellezni a dolgokat, az erintettek legyszives erositsenek/cafoljanak meg.

(Csak tipp egy resze, ugyanis a vonaton zotykolodtem amig az egesz tortent)

Szoval a lamak raalltak az Olumposzra 13:00-kor.

Ott volt egy szep szembesereg nagyobb bontassal.

14:00-kor az Olumposz szerencsetlenul rabontott a macskakra, akik azt hittek rajuk alltak, es kikuldtek egy sereget 15 elott.

15:00-kor megtortent az utesvaltas, ez epp a Csak egyre repitette a lamakat.

16:00 elott a Csak egy kikuldte a sereget leven az hitte rajuk alltak, es bontott egy szepet, ugyanekkor a macska pattant egy kitamadott klanon( ejnye-bejnye)

17:00 kor pedig beutott a csak egy "szembeserege".

Igy volt vhogy?
Nem egészen.Az eleje asszem 10h-kor kezdődött amikor még itt voltam.
Ránkálltak a lámák és a klán a szembeverés mellett döntött. Bekészültünk mindekinél aki ment volna, de csodák csodájára nem jöttek aLámák így bennmaradt nálunk is az ellensereg.

Néhány országunkban azonban megtörtént a bontás ahogy a Lámáknál is. 30K val lettek alattunk részben a fokozásnak és részben abontásuknak köszönhetően.

A klánunk viszont csőre volt töltve és vártuk az ujabb ránkállást. De eltelt egy kör és nem álltak vissza. Ennek ellenére nem dőltünk be a dolognak és vártunk. A következőkörben megtörtént a dolog, így a Lámák gondolván, hogy mindent lebontottunk amit lehet ránkfokztak ujra és ki is jöttek. De ekkor már mi is kimentünk ésmeg is volt tervezve a bontóverseny.

Ennek eredményét látjátok a listán.

A Csak egy maradhat klán valóban 2 körös lett miután hazaért a sereg. Viszont nem volt egyértelmű,hogy ennek mi az oka. A támadástényét észletük de a kitámadás mennyiségét nem. Így gyakorlatilag nem kockáztatva egy pattantyús ütés utáni egyéni leszámolást otthon maradt a klánsereg.

Nagyjábólennyi a történet Olümposz szemszögből, és gratulálok Hexéknek. A hiénaklántámadás véleményemszerint nagyon nagyon sokban különbözik az egyénitől! Másrészt klánnál sok esetben az ember nem is tudja hogy hiénázik éppen! Gratulálok Hexéknek!
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #9815  
Old 12-29-2010, 06:42
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Én is csak gratulálni tudok az Olümposznak.Pontosan úgy volt ahogy Monro leirta
10h-kor beragadt a sereg a tulzott pontosság miatt :S de majd legközelebb csiszolunk rajta gondolom eTSém is a szétbontás miatt szabizott
Gratulálok Hex-nek is,de ez a "azt hittem a Lámák álltak ránk" ,megint instabil lábakon áll ,a 4tk miatt.Mivel láthattátok hogy van kint lévő seregük. Maradjunk abban hogy sima szemfüles-szerencsés hiénatámadás volt.
Remélem az uj vezetőség már nem fog megfutamodni a klánütések elöl
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to GenXter For This Useful Post:
  #9816  
Old 12-29-2010, 09:29
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
de csodák csodájára nem jöttek aLámák így bennmaradt nálunk is az ellensereg.
Itt lenne egy kerdesem. Ha olyan sereg jon, amit mar nem lattok tavolban, akkor mi ujsag lett volna?
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #9817  
Old 12-29-2010, 11:39
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Én is csak gratulálni tudok az Olümposznak.Pontosan úgy volt ahogy Monro leirta
10h-kor beragadt a sereg a tulzott pontosság miatt :S de majd legközelebb csiszolunk rajta gondolom eTSém is a szétbontás miatt szabizott
Gratulálok Hex-nek is,de ez a "azt hittem a Lámák álltak ránk" ,megint instabil lábakon áll ,a 4tk miatt.Mivel láthattátok hogy van kint lévő seregük. Maradjunk abban hogy sima szemfüles-szerencsés hiénatámadás volt.
Remélem az uj vezetőség már nem fog megfutamodni a klánütések elöl
A Térkapus témát passzolom, tőlem tuti, hogy egy sem volt. Hisz itt veszekedtem fórumon. Ezért is beszéltem a magam nevében

szerk.:
megkaptam a zöldet, otthon végig olvasom a fórumot. Tegnap fél négytől klán fórumot nem néztem az ügyfelek miatt. Ezért is ment már :55kor sereg. Otthon végig nézem, pörgött tegnap a fórum, a villogásból azt láttam.

Mondjuk a lényegen nem változtat, mivel guminyak zöldjei miatt így is, úgy is küldtem volna a sereget.

de úgy gondolom, hogy a két klán között lesz még összetűzés

Last edited by Hex; 12-29-2010 at 12:06..
Reply With Quote
  #9818  
Old 12-29-2010, 19:00
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Gratulálok Hex-nek is,de ez a "azt hittem a Lámák álltak ránk" ,megint instabil lábakon áll ,a 4tk miatt.Mivel láthattátok hogy van kint lévő seregük. Maradjunk abban hogy sima szemfüles-szerencsés hiénatámadás volt.
sikerült végig bogarászni a fórumot. Azt kell mondjam, régen volt már ilyen aktív a klán mint akkor. A fenti idézethez, mivel megígértem. Jogos. Párunktól tényleg voltak tk-ák és írták is klánfórumra.

Ettől eltekintve a zöldek miatt is mentünk volna mindenképpen, ha kinn a sereg, ha nem.

Így utólag gratula a 8k földhöz, amit tőlünk vittetek el, remélem a maradék ott maradt földért fogunk még csatázni.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #9819  
Old 12-29-2010, 20:00
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Itt lenne egy kerdesem. Ha olyan sereg jon, amit mar nem lattok tavolban, akkor mi ujsag lett volna?
Ezt most ne boncolgassuk inkább
Jogos a kérdésed, de nem véletlenül írtam ugy feljebb ahogy...
A részletek ebben a kérdésben nem nyilvánosak.
Reply With Quote
  #9820  
Old 01-01-2011, 09:09
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Az év első nagy kláncsatája! :)

2011-01-01 03:01:08 < macska > (#4001) támadást indított A kis láma vadász(ok) (#4044) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2710 hektár földet.
2011-01-01 03:01:08 A kis láma vadász(ok) (#4044) támadást indított < macska > (#4001) ellen, de a csatát elvesztette.
2011-01-01 03:01:07 A kis láma vadász(ok) (#4044) támadást indított < macska > (#4001) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 6242 hektár földet.

Grat!
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following 9 Users Say Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu