Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1641  
Old 11-11-2010, 20:56
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Vityu, Merengő, Ti túl okosok vagytok ahhoz, hogy válaszra méltathassalak, ugyhogy meg sem teszem, játszatok tovább a kis buborékotokban ahol eddig is.
Ati még annyit, hogy nem tudom honnan idéztél állításod szerint többször is, visszanéztem ÖSSZES kimenő üzenetemet, egyszer szerepelt bennük a szégyen szó, mégpedig így :
"elég szégyen, bár tudtam hogy ez lesz. "
Szóval erről ennyit, meg akartam várni amíg lejárnak a vip köreim, és aztán itthagyni ezt a végtelenül tisztességes bandát, de szerintem nem fogok annyit még kínlódni itt.
Talán majd ha emberileg kicsit kupálódik a társaság...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RRRrrr For This Useful Post:
Sponsored Links
  #1642  
Old 11-11-2010, 20:56
csákány csákány is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Üllő
Posts: 229
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

törölve.....
Reply With Quote
  #1643  
Old 11-11-2010, 20:57
csákány csákány is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Üllő
Posts: 229
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Anarchba kerüléshez nem kell csatában részt venned. Elég egy országfelajánlás, egy csalásra buzdítás, egy szövetségen kívüli összejátszás.

Hex tudna a rosszul megfogalmazott üzenetek miatti anarchba kerülésről is hosszasan mesélni (sőt, már mesélt is ). Tipikusan olyan eset, ami ha újra és újra előjön, akkor újra és újra anarch lesz belőle, és ezen mégcsak a tényleges indíték leírása sem segít. Utólag elhiszen Hex-nek, hogy miért küldte az üzenetet, ettől függetlenül ha újra megjelenik egy hasonló üzenet, az ismét anarchot jelent, amit nem lehet kimagyarázni. Ehhez sem kellett egyetlen csata sem.

És bár a szabályok valóban lehetőséget adnak arra, hogy bárkit bármikor anarchba helyezzek, ok nélküli áthelyezésre eddig a közel 12 év alatt nem volt példa.

Az élet örömeit nem a szivatásotokban keresem.


Ati pedig néha jó szivatni
Reply With Quote
  #1644  
Old 11-11-2010, 20:59
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Vityu, Merengő, Ti túl okosok vagytok ahhoz, hogy válaszra méltathassalak, ugyhogy meg sem teszem, játszatok tovább a kis buborékotokban ahol eddig is.
Ati még annyit, hogy nem tudom honnan idéztél állításod szerint többször is, visszanéztem ÖSSZES kimenő üzenetemet, egyszer szerepelt bennük a szégyen szó, mégpedig így :
"elég szégyen, bár tudtam hogy ez lesz. "
Szóval erről ennyit, meg akartam várni amíg lejárnak a vip köreim, és aztán itthagyni ezt a végtelenül tisztességes bandát, de szerintem nem fogok annyit még kínlódni itt.
Talán majd ha emberileg kicsit kupálódik a társaság...
srác itt nem a mondanivalóddal van a gond, hanem a stílussal legalább is számomra.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #1645  
Old 11-11-2010, 21:01
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hex tudna a rosszul megfogalmazott üzenetek miatti anarchba kerülésről is hosszasan mesélni (sőt, már mesélt is ). Tipikusan olyan eset, ami ha újra és újra előjön, akkor újra és újra anarch lesz belőle, és ezen mégcsak a tényleges indíték leírása sem segít. Utólag elhiszen Hex-nek, hogy miért küldte az üzenetet, ettől függetlenül ha újra megjelenik egy hasonló üzenet, az ismét anarchot jelent, amit nem lehet kimagyarázni. Ehhez sem kellett egyetlen csata sem.
Blingdestone szilveszterkor 500k tekivel

utólag úgy gondolom, hogy csak jót tettél azzal, hogy áttettél akkor anarchba. Megismertem jó pár embert anarchból és szeretem az anarchista csoportokat, csak sajnos kevesen játszanak anarchban. pedig jó hely

Last edited by Hex; 11-11-2010 at 21:03..
Reply With Quote
  #1646  
Old 11-11-2010, 21:08
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
srác itt nem a mondanivalóddal van a gond, hanem a stílussal legalább is számomra.
Mondhatnám fennkölten, hogy amilyen a mosdó, olyan a törölköző, de inkább azt mondom, hogy egyszerűen nem értetek a szép szóból, akkor olyan stílusban kell fogalmazni ami eljut agyatokig. 10éve játszom, és mindig is hányingerem volt a külsőtől, meg a fórumoktól. Muszájból regeltem kb 1éve a MUD miatt, és sajnos így maradtam, mert egyszerűen nem állja meg szó nélkül az ember, hogy mennyire elvakultak vagytok a saját kis igazságotokkal, aminek karöltve bólogat pár ember.
Amikor Poolnak verést ígértem, akkor azt hiszem idézhetnék pár dolgot, amivel jócskán rászolgált, de gondolom arra már büdös emlékezni. Így vagytok mindennel, más szemében a szálkát is...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RRRrrr For This Useful Post:
  #1647  
Old 11-11-2010, 21:12
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Azon gondolom nem gondolkoztatok még, hogy ekkora játékos számnál miért van az, hogy elenyésző ember használja a hódító hivatalos fórumát...
Egyszer talán erre is rájösztök, de egyáltalán nem biztos.
Reply With Quote
  #1648  
Old 11-11-2010, 21:12
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
hogy egyszerűen nem értetek a szép szóból, akkor olyan stílusban kell fogalmazni ami eljut agyatokig.
... engem hagy ki belőle
Reply With Quote
  #1649  
Old 11-11-2010, 21:14
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Azon gondolom nem gondolkoztatok még, hogy ekkora játékos számnál miért van az, hogy elenyésző ember használja a hódító hivatalos fórumát...
Egyszer talán erre is rájösztök, de egyáltalán nem biztos.
mondjuk lustaságból, vagy nem kíváncsiak a fórumra, vagy nem tudják, hogy létezik
Reply With Quote
  #1650  
Old 11-11-2010, 21:18
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
mondjuk lustaságból, vagy nem kíváncsiak a fórumra, vagy nem tudják, hogy létezik
Egy szavazáson egyik sem ezeket a válaszokat jelölné meg
Inkább azt, hogy nem tűrheti a mindenbe belekötő, lenéző hozzászólásokat, valamint az intellektuelnek beállított semmitmondó magyarázkodást, amiből két tucat tesz ki egy felet.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RRRrrr For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 08:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 14:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 17:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 01:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 09:31


All times are GMT +1. The time now is 22:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu