Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 07-07-2010, 22:39
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Pool köszi, hogy megnyitottad a második részt, így este egy pár sör után remekül szórakozom
__________________
MUD:
#29 Swiss Cottage (15)
#30 Swiss Treasury (15)
#31 Swiss Court (15)

Klán:
#(?) RoSC (?)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Swiss For This Useful Post:
Sponsored Links
  #52  
Old 07-08-2010, 00:50
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
pontosan tudom, hogy van vaj Kati fején, de ezt akkor sem a fórumon kellene felhozni
Nah itt nem értem, akkor minek védted...

sztem minden tapasztaltabb játékos tudja, hogy hogy is lehet kijátszani a jelenlegi szabályozást, nagyon könnyen lehet megbeszélt ütést tervezni msn-en,skypeon, teemspeaken stb pl..., mert az nem számít bizonyitéknak, mivel könnyedén hamisitható, arról nem beszélve,hogy egy 3.személy hogy juthat ezekhez hozzá... mindenesetre, sajnos tény, mint a való világban, hogy vannak csalások itt is. a kérdés már csak az hogy mi a reakció erre. egyfelöl az üzemeltetői szinten a legkorrektebb dolog az ártatlanság vélelme (ugye van jópár játék, ahol csak a gyanu miatt is kiraknak esetleg ártatlanul is.)

De ettől még a többi játékos nyugodtan kiállhat a saját igazáért,véleményéért mégha a játék szempontjából egzakt bizonyítéka nincs is. vagyis jelenteni nem tudja. viszont ha úgy érzi, hogy ez mégis csak igazságtalan, akkor ezt egy helyen jegyezheti meg, ez pedig a nyilvános fórum.

Hozzá teszem nem ismerem Katit, legalábbis tudtommal nem találkoztam vele a játékban, és nem is itélem el. de van 1-2 játékos akiről csak itt a fórumon köztudott lett sok "csínytevés" és mégis játszik, mert nem követett el akkora hibát. pl.: mindenki kedvence a "B csopi ura" Tibu...sőt ha jól emléxem őt egyáltalán nem védted meg,illetve támadtad is. ráadásul itt a fórumon...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #53  
Old 07-08-2010, 04:08
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Nah itt nem értem, akkor minek védted...

sztem minden tapasztaltabb játékos tudja, hogy hogy is lehet kijátszani a jelenlegi szabályozást, nagyon könnyen lehet megbeszélt ütést tervezni msn-en,skypeon, teemspeaken stb pl..., mert az nem számít bizonyitéknak, mivel könnyedén hamisitható, arról nem beszélve,hogy egy 3.személy hogy juthat ezekhez hozzá... mindenesetre, sajnos tény, mint a való világban, hogy vannak csalások itt is. a kérdés már csak az hogy mi a reakció erre. egyfelöl az üzemeltetői szinten a legkorrektebb dolog az ártatlanság vélelme (ugye van jópár játék, ahol csak a gyanu miatt is kiraknak esetleg ártatlanul is.)

De ettől még a többi játékos nyugodtan kiállhat a saját igazáért,véleményéért mégha a játék szempontjából egzakt bizonyítéka nincs is. vagyis jelenteni nem tudja. viszont ha úgy érzi, hogy ez mégis csak igazságtalan, akkor ezt egy helyen jegyezheti meg, ez pedig a nyilvános fórum.

Hozzá teszem nem ismerem Katit, legalábbis tudtommal nem találkoztam vele a játékban, és nem is itélem el. de van 1-2 játékos akiről csak itt a fórumon köztudott lett sok "csínytevés" és mégis játszik, mert nem követett el akkora hibát. pl.: mindenki kedvence a "B csopi ura" Tibu...sőt ha jól emléxem őt egyáltalán nem védted meg,illetve támadtad is. ráadásul itt a fórumon...
Tibut meg Katit azért nem lehet egy lapon említeni...
Reply With Quote
  #54  
Old 07-08-2010, 06:25
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
Tibut meg Katit azért nem lehet egy lapon említeni...
Nocsak, akkor már nem véded? Ennek azért olyan szaga volt, mnt egy börtönben azt mondani, hogy ez csak adót csalt, ne említsük már gyilkosok között...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #55  
Old 07-08-2010, 08:18
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Nah itt nem értem, akkor minek védted...

sztem minden tapasztaltabb játékos tudja, hogy hogy is lehet kijátszani a jelenlegi szabályozást, nagyon könnyen lehet megbeszélt ütést tervezni msn-en,skypeon, teemspeaken stb pl..., mert az nem számít bizonyitéknak, mivel könnyedén hamisitható, arról nem beszélve,hogy egy 3.személy hogy juthat ezekhez hozzá... mindenesetre, sajnos tény, mint a való világban, hogy vannak csalások itt is. a kérdés már csak az hogy mi a reakció erre. egyfelöl az üzemeltetői szinten a legkorrektebb dolog az ártatlanság vélelme (ugye van jópár játék, ahol csak a gyanu miatt is kiraknak esetleg ártatlanul is.)

De ettől még a többi játékos nyugodtan kiállhat a saját igazáért,véleményéért mégha a játék szempontjából egzakt bizonyítéka nincs is. vagyis jelenteni nem tudja. viszont ha úgy érzi, hogy ez mégis csak igazságtalan, akkor ezt egy helyen jegyezheti meg, ez pedig a nyilvános fórum.

Hozzá teszem nem ismerem Katit, legalábbis tudtommal nem találkoztam vele a játékban, és nem is itélem el. de van 1-2 játékos akiről csak itt a fórumon köztudott lett sok "csínytevés" és mégis játszik, mert nem követett el akkora hibát. pl.: mindenki kedvence a "B csopi ura" Tibu...sőt ha jól emléxem őt egyáltalán nem védted meg,illetve támadtad is. ráadásul itt a fórumon...
Tiburól bebizonyosodott hogy csalt, át is rakták. Az nem volt alaptalan.
Plusz saját, személyes tapasztalatom volt, hogyan is lehet egy szövinek két négyes szövi és egy mf ellen harcolnia
Reply With Quote
  #56  
Old 07-08-2010, 08:20
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

egy kérdésem maradt csak. Kijjaza Kati ???
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #57  
Old 07-08-2010, 18:34
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nocsak, akkor már nem véded? Ennek azért olyan szaga volt, mnt egy börtönben azt mondani, hogy ez csak adót csalt, ne említsük már gyilkosok között...
Lehet gondolni az eltérő stílusukra is, mert egy dolog hogy vki válogat a szabályok közül hogy melyiket tartja be melyiket nem, de van még ezer más tulajdonság szerencsére. Hogy érthetőbb legyen: ha például Tibu hirtelen elkezdene hódítózni, a szövegét ugyanúgy a hátam közepére kívánnám. Míg ha Kati normálban mindig normált játszana, akár még azonos szövit is el tudnék képzelni.
__________________

Reply With Quote
  #58  
Old 07-08-2010, 20:45
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
egy kérdésem maradt csak. Kijjaza Kati ???
Akinek kell a pepsid...
jah, nem az a Kata
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #59  
Old 07-08-2010, 21:02
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Nemtudom honnan indult ez a téma h. mindenki Katival foglalkozik,de jot röhögök a sok irigy noobon, Kati bizony kemény munkával üti fölfele magát
Reply With Quote
  #60  
Old 07-08-2010, 21:41
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Xp alatt hogy tudok képet csinálni Windows Media Player Classic-kal lejátszott filmről?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 17:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu