Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #141  
Old 03-16-2010, 20:43
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A teljesség igénye nélkül valaki elmondaná, hogy mi is történt valójában és miért pöccent be ennyire a fórumos játékosok zöme, hogy leverjen egy multist?

Vagy maga multi már elég indok volt?
Sponsored Links
  #142  
Old 03-16-2010, 21:02
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Swiss View Post
A teljesség igénye nélkül valaki elmondaná, hogy mi is történt valójában és miért pöccent be ennyire a fórumos játékosok zöme, hogy leverjen egy multist?

Vagy maga multi már elég indok volt?
Azért ennyire nem egyszerű a dolog... Mert van a multis, aki szép csöndben elvan, játszogat, esetleg valakinek bosszúságot okoz, vagy többeket terorizál - aztán szépen átrakják, és pont.
Na de ez a tibu egy akkora sz@rházi, már elnézést, de jobb szó nincs rá, hogy nem elég, hogy milliárdokat csal össze fenyegetőzéssel, utána újrázza le és direkt úsztatja mások pénzét, de igyekszik egyre több embert megfélemlíteni és a 'csapatába' kényszeríteni, miközben nagyképűsködik a fórumon és privát üzenetekben, veri a mellét, hogy ígymegúgy lever mindenkit, és amikor átrakják, még neki áll följebb, másokra mocskolódik, és közben bizonygatja, hogy ő nem is csalt, és amikor szembesítik, hogy mégis, akkor röhög egyet és gyakorlatilag közli, hogy legközelebb óvatosabb lesz...
...
...
Most kell ennél többet mondani?
The Following 4 Users Say Thank You to Andrew For This Useful Post:
  #143  
Old 03-16-2010, 21:20
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Azért ennyire nem egyszerű a dolog... Mert van a multis, aki szép csöndben elvan, játszogat, esetleg valakinek bosszúságot okoz, vagy többeket terorizál - aztán szépen átrakják, és pont.
Na de ez a tibu egy akkora sz@rházi, már elnézést, de jobb szó nincs rá, hogy nem elég, hogy milliárdokat csal össze fenyegetőzéssel, utána újrázza le és direkt úsztatja mások pénzét, de igyekszik egyre több embert megfélemlíteni és a 'csapatába' kényszeríteni, miközben nagyképűsködik a fórumon és privát üzenetekben, veri a mellét, hogy ígymegúgy lever mindenkit, és amikor átrakják, még neki áll följebb, másokra mocskolódik, és közben bizonygatja, hogy ő nem is csalt, és amikor szembesítik, hogy mégis, akkor röhög egyet és gyakorlatilag közli, hogy legközelebb óvatosabb lesz...
...
...
Most kell ennél többet mondani?
Nem kell, köszönöm kimerítő válasz volt!

A bűnszövetkezetben elkövetett több ország szabálytalan irányítása miatt tényleg lehetne nem kívánatos, főleg ha másokat is terrorban tart adott esetben fenyített!

Lehet, hogy csak én nem veszem elég komolyan a játékot, de azért ezekre a fenyítésekre kíváncsi lennénk mint kényszerítő eszközökre. Rád rakok vihart szárazt, rengetlek, lopom az emberedet, mészárollak, fosztalak, pusztítalak, soha többé nem lépsz fel, üldözni foglak minden szinten és megkapod ugyanezt?
Hát nem tudom, a fentiekkel a szabin kívül még mire lehetne kényszeríteni bárkit is
The Following User Says Thank You to Swiss For This Useful Post:
  #144  
Old 03-17-2010, 06:51
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Angry

Quote:
Originally Posted by Swiss View Post
Nem kell, köszönöm kimerítő válasz volt!

A bűnszövetkezetben elkövetett több ország szabálytalan irányítása miatt tényleg lehetne nem kívánatos, főleg ha másokat is terrorban tart adott esetben fenyített!

Lehet, hogy csak én nem veszem elég komolyan a játékot, de azért ezekre a fenyítésekre kíváncsi lennénk mint kényszerítő eszközökre. Rád rakok vihart szárazt, rengetlek, lopom az emberedet, mészárollak, fosztalak, pusztítalak, soha többé nem lépsz fel, üldözni foglak minden szinten és megkapod ugyanezt?
Hát nem tudom, a fentiekkel a szabin kívül még mire lehetne kényszeríteni bárkit is
Mondjuk te se örülnél annak, ha valaki rád szólna hogy ő és bérencei számtalan országgal csak arra utaznának, hogy te ne tudj játszani....
Engem pl. kimondottan idegesített, ahogy elénk kerültek egymás körbe verésével, aztán újrázása után párszor elkaptuk az egyiket, utána jöttek a sírós légyszi engedjetek át levelek meg az én vagyok a császár és eltöröllek titeket levelek felváltva...
ha rajtam múlna simán kitakarítanám a játékból...
  #145  
Old 03-17-2010, 16:46
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Senator View Post
ne aggodj remikém tanutam sokat a játékbol, azért megadtam mindenkinek egyedül Bbe , sorra mentek a szövetségek a levesbe , egyedül... szal én megmutattam mit is tudok, és mostantol szabályos keretek között jo spilerekkel játszom majd ha folytatom és rettegjetek mert akit érek annak annyi lesz

Tibu lassan 3 eve kovetem a palyafutasodat!! En nem latok semmi valtozast a jatekodban mar ne haragudj jatszani ugyanolyan szarul jatszol mint par evvel ezelott,csalonak meg meg rosszab vagy mivel mindig lebuksz(Grat Attinak Erte)! Hogy kinek mit mutattal be eddig azt nem tudom, de elolem mindent eltitkoltal mivel ott mostam fel veled e padlot es annyiszor ahanyszor osszehozott minket a sors!! Jo spilereket talalhatsz de mivel vak vezet vilagtalant a sorsod ugyanaz lessz,nem is ertem ki hajlando szovetseget kotni veled?? Szerintem neked rengeteg kepzeletbeli baratod van es veluk jatszol szoviben nem is tudjak szerencsetlenek hogy kivel is hozta ossze oket a sors!!
Rettegnunk is toled nagyon remelem egyszer csak megtalalod az elgurult gyogyszeredet es kicsit megnyugszol.
Oszinten sajnallak ha netalan tan megbantottalak arra kerlek ne nezz vissza haraggal sot vissza se nezz!!
__________________
Just Prime Noctis!!!
The Following User Says Thank You to Puppi For This Useful Post:
  #146  
Old 03-17-2010, 17:14
Senator Senator is offline
Banned
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Tibu lassan 3 eve kovetem a palyafutasodat!! En nem latok semmi valtozast a jatekodban mar ne haragudj jatszani ugyanolyan szarul jatszol mint par evvel ezelott,csalonak meg meg rosszab vagy mivel mindig lebuksz(Grat Attinak Erte)! Hogy kinek mit mutattal be eddig azt nem tudom, de elolem mindent eltitkoltal mivel ott mostam fel veled e padlot es annyiszor ahanyszor osszehozott minket a sors!! Jo spilereket talalhatsz de mivel vak vezet vilagtalant a sorsod ugyanaz lessz,nem is ertem ki hajlando szovetseget kotni veled?? Szerintem neked rengeteg kepzeletbeli baratod van es veluk jatszol szoviben nem is tudjak szerencsetlenek hogy kivel is hozta ossze oket a sors!!
Rettegnunk is toled nagyon remelem egyszer csak megtalalod az elgurult gyogyszeredet es kicsit megnyugszol.
Oszinten sajnallak ha netalan tan megbantottalak arra kerlek ne nezz vissza haraggal sot vissza se nezz!!

elvertél megaláztál szarul játszok ??? hahahaha nem tom ki lehetsz , de biztos vmi lökött
  #147  
Old 03-17-2010, 17:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senator View Post
elvertél megaláztál szarul játszok ??? hahahaha nem tom ki lehetsz , de biztos vmi lökött
Segitek: egy olyan jatekos, ami Te sohasem leszel: profi, es becsuletes.

Hogy nem ismered Puppit, ez meg csak es kizarolag Teged minosit....
__________________
Remedy
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #148  
Old 03-17-2010, 20:04
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 5%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senator View Post
elvertél megaláztál szarul játszok ??? hahahaha nem tom ki lehetsz , de biztos vmi lökött
Ha egy "lökött" is elver akkor te magadat hova sorolod?
Egyébként te még sosem voltál olyan magasságokban mint ő,viszont a mélységeket már megjártad párszor.
Szóval inkább sírásra volna okod,bár gondolom ezt igen sokára fogod belátni.
The Following 2 Users Say Thank You to Serg For This Useful Post:
  #149  
Old 03-17-2010, 20:09
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Tudok erre a bajra Tibu egy orvosságot:legyen nőd...
The Following 3 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #150  
Old 04-09-2010, 06:15
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Ez egyelőre 2:2 ide
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A magyar net javarészével együtt a Hódító is elérhetetlen volt délután Ati Fontos bejelentések 1 07-18-2009 20:58
Utáljuk együtt az alkoholt klub Kutyuleee Chat 19 06-29-2008 13:34
Útáljuk együtt Hm-öt! :D Seldon Chat 136 02-02-2008 11:21


All times are GMT +1. The time now is 14:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu