Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > A fórumról... :)

A fórumról... :) Tippek, észrevételek ezzel a fórummal kapcsolatban.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-11-2009, 17:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Még mielőtt valaki félreérti, én nem azért adtam thumbs up-ot, mert szeretném ha bárkit is kitiltanának. Nem, ezt egyáltalán nem szeretném, csupán a téma feszegetése alapból is fölösleges, nem vezet sehová szvsz.
Én sem szeretném. Folyamatosan "vagdalkozom" ezzel az így kitiltalakkal, meg úgy kitiltalakkal; nem véletlenül. Azért, hogy észbekapjanak az érintett emberek, és NE kelljen kitiltani senkit.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #12  
Old 08-11-2009, 18:14
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elnézést kérek, ha valakit megbántottam a topic-kal. Egyébként csakis azért nyitottam, mert a rendes vicces topicban az utóbbi időben nagyon elszaporodtak a cigány viccek. Ez zavaró volt azért, mert nagyrészt olyan emberek másolták be, akiknek más témákban is cigányellenes beszólásaik voltak. Gondoltam, hogy így "megtisztul" a viccek rész, és a másikat nyugodtan le tudja tiltani az (többek között én is), akinek már abszolút nincs ínyére az egész cigányellenes hozzáállás ezen a fórumon.

Meg lehet kövezni.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"


Last edited by Bogár; 08-11-2009 at 18:16..
The Following User Says Thank You to Bogár For This Useful Post:
  #13  
Old 08-11-2009, 19:54
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Bogár View Post
Elnézést kérek, ha valakit megbántottam a topic-kal. Egyébként csakis azért nyitottam, mert a rendes vicces topicban az utóbbi időben nagyon elszaporodtak a cigány viccek. Ez zavaró volt azért, mert nagyrészt olyan emberek másolták be, akiknek más témákban is cigányellenes beszólásaik voltak. Gondoltam, hogy így "megtisztul" a viccek rész, és a másikat nyugodtan le tudja tiltani az (többek között én is), akinek már abszolút nincs ínyére az egész cigányellenes hozzáállás ezen a fórumon.

Meg lehet kövezni.
tőlem nem sok cigányos viccet olvashattatok, egyedül azért írtam olyat, mert ez volt a topic címe.
  #14  
Old 08-11-2009, 20:12
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azért, hogy észbekapjanak az érintett emberek, és NE kelljen kitiltani senkit.
Ati, felterjesztelek egy Béke Nobel dijra ))




Quote:
Originally Posted by Bogár View Post
Elnézést kérek, ha valakit megbántottam a topic-kal. Egyébként csakis azért nyitottam, mert a rendes vicces topicban az utóbbi időben nagyon elszaporodtak a cigány viccek. Ez zavaró volt azért, mert nagyrészt olyan emberek másolták be, akiknek más témákban is cigányellenes beszólásaik voltak. Gondoltam, hogy így "megtisztul" a viccek rész, és a másikat nyugodtan le tudja tiltani az (többek között én is), akinek már abszolút nincs ínyére az egész cigányellenes hozzáállás ezen a fórumon.

Meg lehet kövezni.

A cigány vicc is vicc, szerintem ha nincs humorod bátran tiltsd le az egész viccek topicot. Kiváncsi vagyok, hogy ha a rendőr viccek, vagy esetleg a móricka viccek szaporodtak volna el akkor is csináltál volna külön topic-ot?
Tudod mit, ne válaszolj, megyek keresek pár féltéglát
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
The Following 8 Users Say Thank You to Gyula For This Useful Post:
  #15  
Old 08-11-2009, 21:24
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

mi lesz így a jófajta anyós viccekkel? 10-ből 8-ban az anyós kipurcan
ez nem népírtás? vagy csak fehérnép írtás?
The Following 7 Users Say Thank You to Debilke For This Useful Post:
  #16  
Old 08-11-2009, 21:29
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Amúgy pedig VICCET félretéve, a vicc néprajztudományi háttere: Rövid, mulattató történetekkel a világ minden népénél találkozhatunk, azonban minden népnek megvannak a maga jellemző viccei. Emiatt a vicc számot tarthat a néprajztudomány érdeklődésére. A különböző népek vicceinek különbségére jellemző példa, a viccekben is megnyilvánuló xenofóbia mely más népre irányul....
  #17  
Old 08-11-2009, 21:53
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
A cigány vicc is vicc, szerintem ha nincs humorod bátran tiltsd le az egész viccek topicot. Kiváncsi vagyok, hogy ha a rendőr viccek, vagy esetleg a móricka viccek szaporodtak volna el akkor is csináltál volna külön topic-ot?
Tudod mit, ne válaszolj, megyek keresek pár féltéglát
Látom, hogy nagyon témában vagy.
Egyébként meg minden poénnak van egy határa. Mivel látom, hogy dög voltál még egy oldalt is végigolvasni, éppen ezért beidézem kizárólag csak neked Ati véleményét.

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az általános viccelődésekkel úgy érzem nincs probléma, de a "micsoda parazlás, hiszen a lada 4 személyes", "arra, hogy titeket kiírstunk", és hasonló jellegű viccek nem elfogadhatók. A nemrég létrehozott cigányviccek témában hirtelenmód legalább a "viccek" fele erről szólt...

Természetesen ez nem korlátozódik egy népcsoportra, hanem mindegyikre egyaránt érvényes.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

  #18  
Old 08-11-2009, 21:59
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Bogár View Post
Látom, hogy nagyon témában vagy.
Egyébként meg minden poénnak van egy határa. Mivel látom, hogy dög voltál még egy oldalt is végigolvasni, éppen ezért beidézem kizárólag csak neked Ati véleményét.
Nagyon tévedsz kisbogár Elolvastam az egész topicot. Másrészt megkérlek, hogy ne sértegess, én nem illetelek semmilyen jelzővel (dög).
Ha nem tudsz kulturáltan fórumozni akkor javaslom, hogy tiltsd le az egész fórumot.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
The Following 3 Users Say Thank You to Gyula For This Useful Post:
  #19  
Old 08-11-2009, 22:02
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
Nem hiszem el, hogy Te/Ti nem találkoztatok még normális roma emberrel, aki igazán tesz az életéért, undorodom az ilyen hozzáállástól.
Tudom ezt nem itt kellene kitárgyalni, de Ati nagyon helyesen teszi az esetleges tiltásokat.
Képzeld, találkoztam már normális romával, dolgozik, mondom DOLGOZIK! Adót fizet, és nem azért szaporodik , mert majd a családiból k. jól eléldegél... és mielőtt nagyon elkezdessz undorodni, elárulom, hogy az is elhatárolódik a csőcselétől... de az ilyen, max a fajnak az 5%át tesz ki... a maradék 95% akiről a viccek születnek... és mint tudjuk minden viccnek van alapja...
úgyhogy én is mondhatnám, hogy undorodom az ilyen álszent demagóg undorodós dumáktól....
The Following 5 Users Say Thank You to Debilke For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Néhány szó az új fórumról Ati A fórumról... :) 371 03-30-2012 20:04
2\B-ben toli nélkül? Pepa Stratégia & Tippek 31 12-29-2006 11:10
Embereket az emberpiacon! Tyborrex Elvetett javaslatok 3 04-21-2006 20:07
Embereket az emberpiacon! Tyborrex Elvetett javaslatok 13 04-17-2006 21:43


All times are GMT +1. The time now is 12:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu