Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Szerintetek melyik csapat nyeri a 2006-os Forma1 VB-t?
Renault 19 16.81%
McLaren 35 30.97%
Ferrari 46 40.71%
Toyota 1 0.88%
Williams 3 2.65%
Honda 2 1.77%
Red Bull 4 3.54%
BMW Sauber 3 2.65%
Voters: 113. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #711  
Old 05-27-2008, 05:52
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Hmmm... ha jól látom a nagypofáju Alonsonak,nincs köztünk drukkere.Nem baj ugyis nagyon el volt szálva magától.Aszem most majd leszakad a képesebbik része mikor Hamilton megnyeri a bajnokságot.
__________________
"Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, hiszek az isteni örök igazságban, hiszek Magyarország feltámadásában!"
Lesz még bukarest MAGYAR falu

Meduza Electronics
Reply With Quote
Sponsored Links
  #712  
Old 05-27-2008, 06:27
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Hu alonzot nem szeressük... CSAKASCUDERIA!
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #713  
Old 05-27-2008, 07:26
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Most elég nagy szerepe volt a mázlijának...
ez már egészen természetes. Hamiltonnak általában mázlija volt azokon a versenyeken, amelyek felét a mezőny a safety car mögött töltötte.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #714  
Old 05-27-2008, 07:32
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Hmmm... ha jól látom a nagypofáju Alonsonak,nincs köztünk drukkere.Nem baj ugyis nagyon el volt szálva magától.Aszem most majd leszakad a képesebbik része mikor Hamilton megnyeri a bajnokságot.
Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Hu alonzot nem szeressük... CSAKASCUDERIA!
nagyon sok szurkolója lesz neki is, amikor átmegy a Ferrarihoz.
amúgy sztem Alonso addig volt határozottan nagyképű, amíg nem került a McLaren-hez. Alonso és Hamilton közül az utóbbinak volt nagyobb a pofája.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #715  
Old 05-27-2008, 07:36
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
Alonso és Hamilton közül az utóbbinak volt nagyobb a pofája.
és kissebb a tudása.. nagyon könnyen elszáll az agya..
idén ferrari siker lesz ismét!
Reply With Quote
  #716  
Old 05-27-2008, 08:15
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kubica, Kubicaa, Kubicaaaaa!!!

Mindig becsülöm azokat a versenyzőket akik a Ferrarihoz és McLarenhez képest gyengébb autókkal tudják a "nagyokkal" tartani a lépést

Hamiltonnal meg az egyetlen gondom az, hogy egyből a csúcsra esett be, nem járta végig azt a szamárlétrát amelyet gyakorlatilag mindenki más végigtolt (gyengébb kocsiból az évek során jobb kocsiba, ha összejön).

Én úgy látom hogy a Formula 1 90%-ban az autóról szól, a leggyengébb autóban a legjobbak sem érnének el eredményeket, és fordítva.
Reply With Quote
  #717  
Old 05-27-2008, 09:13
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Laci azért ez nem csak az autóról szól. nézd meg, a ferrari tény,hogy most jóval erősebb a többinél, de a többi autónál hogy lehetnek ekkora különbségek? jó autó kell hozzá az tény, de a versenyző is kell aki kitudja belöle hozni. sztem ha most beültetnéd ebbe a ferrariba, a sereghajtókat nem hiszem hogy akár a dobogó közelébe kerülhetnének. nézd meg, hamiltont és kovalainent, vagy mondjuk rosberget, sutilt, és kubicát. láthatóan jobb pilóták mint a csapattárs, rendre jobban teljesitenek (nem kevéssel), pedig ugynazon autóban ülnek...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #718  
Old 05-27-2008, 09:31
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Laci azért ez nem csak az autóról szól. nézd meg, a ferrari tény,hogy most jóval erősebb a többinél, de a többi autónál hogy lehetnek ekkora különbségek? jó autó kell hozzá az tény, de a versenyző is kell aki kitudja belöle hozni. sztem ha most beültetnéd ebbe a ferrariba, a sereghajtókat nem hiszem hogy akár a dobogó közelébe kerülhetnének. nézd meg, hamiltont és kovalainent, vagy mondjuk rosberget, sutilt, és kubicát. láthatóan jobb pilóták mint a csapattárs, rendre jobban teljesitenek (nem kevéssel), pedig ugynazon autóban ülnek...
De emlékezz vissza, hol volt Hakkinen mielőtt a szuper McLArenhez került volna, vagy arra amikor Schumacher eltörte a lábát és helyette valami "futottak még" finn (asszem Salo) állt be, aki aztán olyan eredményeket ért el mint azelőtt soha. Nyilván nem ő tanult meg jobban vezetni, egyszerűen csak egy olyan kocsiba ült bele, amelyik nagyságrendekkel jobb volt a korábbiaknál.

De megnézhetjük Barrichello-t (nyilván nem felejtett el vezetni, mégis mennyivel eredményesebb volt a Ferrarinál és hol van most, és hol volt a Ferrari előtt...), vagy Irvine-t, aki ugyancsak szinte kizárólag csak a Ferrarival volt jó. Vagy Coulthardot, aki a McLaren előtt és után szintén nem volt nagy szám...

De mindez csak akkor derülne ki egyértelműen, ha csak a vicc kedvéért egyszer megcserélnék a csapatokat, és mondjuk a top6 versenyző helyet cserélne az utolsó 6-al 1-2 utam erejéig. Ilyen pedig sohasem lesz
Reply With Quote
  #719  
Old 05-27-2008, 09:44
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
nagyon sok szurkolója lesz neki is, amikor átmegy a Ferrarihoz.
amúgy sztem Alonso addig volt határozottan nagyképű, amíg nem került a McLaren-hez. Alonso és Hamilton közül az utóbbinak volt nagyobb a pofája.
Én Ferrari mániás vagyok. Én az autót imádom. De Alonzót akkor se fogom kedvelni, ha átigazol a Ferrarihoz. Nem szimpatikus, nem tehetek róla.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #720  
Old 05-27-2008, 09:52
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
De emlékezz vissza, hol volt Hakkinen mielőtt a szuper McLArenhez került volna, vagy arra amikor Schumacher eltörte a lábát és helyette valami "futottak még" finn (asszem Salo) állt be, aki aztán olyan eredményeket ért el mint azelőtt soha. Nyilván nem ő tanult meg jobban vezetni, egyszerűen csak egy olyan kocsiba ült bele, amelyik nagyságrendekkel jobb volt a korábbiaknál.

De megnézhetjük Barrichello-t (nyilván nem felejtett el vezetni, mégis mennyivel eredményesebb volt a Ferrarinál és hol van most, és hol volt a Ferrari előtt...), vagy Irvine-t, aki ugyancsak szinte kizárólag csak a Ferrarival volt jó. Vagy Coulthardot, aki a McLaren előtt és után szintén nem volt nagy szám...

De mindez csak akkor derülne ki egyértelműen, ha csak a vicc kedvéért egyszer megcserélnék a csapatokat, és mondjuk a top6 versenyző helyet cserélne az utolsó 6-al 1-2 utam erejéig. Ilyen pedig sohasem lesz
fogadok, hogy néhány versenyző úgy is folyamatosan top10 lenne. pl. Kimi, Hamilton vagy Alonso.

Kutyulee, pont a legszembeötlőbb különbséget nem említetted... Alonso és Piquet...
Hamilton és Kovalainen közötti különbség sztem egyáltalán nem nagy. én azt mondanám, hogy Kova kevésbé volt szerencsés.
Heidfelddel ugyanez a helyzet. a tavaly még Kubica volt (szerintem egyértelműen) a második számú pilóta. valami nagy gond van sztem Heidfelddel, mivel eddig mindig jól ment ahhoz képest, hogy milyen csapatban volt.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Bogár For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
uj /nekem uj/ pénzszerzési forma az 1/a-ban:zsarolás steffl Általános beszélgetés Hódítós témákban 31 10-08-2006 11:49


All times are GMT +1. The time now is 21:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu